Okładka gry Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji na nową generację

+

Vattier

CD PROJEKT RED


Aktualizacja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon do edycji przeznaczonej na nową generację trafi do użytkowników PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz PC już w tym roku! Aby uchylić rąbka tajemnicy, przedstawiamy zaktualizowaną okładkę gry:

Uwaga, spoiler! Przygotowaliśmy także garść darmowych DLC inspirowanych serialem Wiedźmin Netflixa.

Więcej informacji pojawi się wkrótce!
 
Piękny ten ryjec Geralta, nawet brwi pod kolor włosów, normalnie patrzę i oczom nie wierzę
 
Wystarczy że przerobią zbroje wąmpierzowa z krwi i wina na czarno i mamy to

No, nie do końca. Bo po pierwsze zbroja w Krwi i Wina jest zdecydowanie ładniejsza (widać tam jakiś design), a po drugie stanowi nawiązanie do zbroi z filmu Bram Stoker’s Dracula:

 
Ten Geralt na tej okładce jakoś dziwnie wygląda.
Ciekawe czy edycja kompletna pozbędzie się wielu błędów i usprawni rozgrywkę, czy będzie tylko podrasowana graficznie?
Mam nadzieję, że projektanci tych przedmiotów będą się luźno inspirować serialem i zrobią ładne i pasujące do świata przedmioty.
 
Ten Geralt na tej okładce jakoś dziwnie wygląda.

Wygląda ciut bardziej realistycznie, a może to kwestia postrzegania postaci. Tak czy inaczej musieli go jakoś odświeżyć.

Ciekawe czy edycja kompletna pozbędzie się wielu błędów i usprawni rozgrywkę, czy będzie tylko podrasowana graficznie?

Wybacz, ale chciałbym aby tyle samo błędów miał CP2077 co W3 (tym bardziej teraz po latach łatania). Moim zdaniem nie ma wiele do poprawy w tym aspekcie.
Trochę dziwi mnie natomiast fakt, jakby twórcy chcieli wykorzystać pracę niektórych twórców modyfikacji do W3 (The Witcher 3 HD Reworked Project), przecież sami mają na pewno o niebo lepsze narzędzia do edycji obiektów w grze, a gdzieś tam assety z Miecza Przeznaczenia.
Wystarczy podbić nieco rozdzielczość tekstur, dodać ray-tracing i gotowe.
Jeszcze tylko niech wiatr tak mocno nie wieje i będzie git.

Mam nadzieję, że projektanci tych przedmiotów będą się luźno inspirować serialem i zrobią ładne i pasujące do świata przedmioty.

Przedmioty, jak przedmioty (będzie to zapewne opcjonalnie i nie musisz ich używać) - dobrze, że nie chcą postaci przerabiać na modłę Netflix'a ;) .
 
Mam nadzieję, że projektanci tych przedmiotów będą się luźno inspirować serialem i zrobią ładne i pasujące do świata przedmioty.
Prawdę mówiąc nie potrzeba inspiracji serialem, żeby stworzyć niezbyt pasujące do świata przedmioty, patrz alternatywne stroje dla czarodziejek. Gorzej niż w przypadku stroju dla Triss raczej nie będzie.
 
Wygląda ciut bardziej realistycznie, a może to kwestia postrzegania postaci. Tak czy inaczej musieli go jakoś odświeżyć.



Wybacz, ale chciałbym aby tyle samo błędów miał CP2077 co W3 (tym bardziej teraz po latach łatania). Moim zdaniem nie ma wiele do poprawy w tym aspekcie.
Trochę dziwi mnie natomiast fakt, jakby twórcy chcieli wykorzystać pracę niektórych twórców modyfikacji do W3 (The Witcher 3 HD Reworked Project), przecież sami mają na pewno o niebo lepsze narzędzia do edycji obiektów w grze, a gdzieś tam assety z Miecza Przeznaczenia.
Wystarczy podbić nieco rozdzielczość tekstur, dodać ray-tracing i gotowe.
Jeszcze tylko niech wiatr tak mocno nie wieje i będzie git.



Przedmioty, jak przedmioty (będzie to zapewne opcjonalnie i nie musisz ich używać) - dobrze, że nie chcą postaci przerabiać na modłę Netflix'a ;) .
Wygląda ciut bardziej realistycznie, a może to kwestia postrzegania postaci. Tak czy inaczej musieli go jakoś odświeżyć.



Wybacz, ale chciałbym aby tyle samo błędów miał CP2077 co W3 (tym bardziej teraz po latach łatania). Moim zdaniem nie ma wiele do poprawy w tym aspekcie.
Trochę dziwi mnie natomiast fakt, jakby twórcy chcieli wykorzystać pracę niektórych twórców modyfikacji do W3 (The Witcher 3 HD Reworked Project), przecież sami mają na pewno o niebo lepsze narzędzia do edycji obiektów w grze, a gdzieś tam assety z Miecza Przeznaczenia.
Wystarczy podbić nieco rozdzielczość tekstur, dodać ray-tracing i gotowe.
Jeszcze tylko niech wiatr tak mocno nie wieje i będzie git.



Przedmioty, jak przedmioty (będzie to zapewne opcjonalnie i nie musisz ich używać) - dobrze, że nie chcą postaci przerabiać na modłę Netflix'a ;) .
Już wiem co mi nie pasuje, brwi. Aż skojarzyło mi się z tym
Angel.jpg
 
Ja tam się jaram :) Właściwie odświeżona wersja W3 i CP2077 to dwie gry na które najbardziej czekam na nowego Xboxa.
Cieszę się, że i jakieś dlc w związku z serialem będą. Zawsze gracz ma wybór. Na konsolach (nie licząc gier Bethesdy) nie ma modów więc zawsze jest to jakiś profit z kolejnych dlc.
 
Już wiem co mi nie pasuje, brwi.

Proszę przestać narzekać na brwi, są w końcu w kolorze włosów! :D Mam nadzieję, że w samej grze również takie będą :D

Oby itemki z serialu oznaczały zbroję z pierwszego sezonu, jest to jedno z moich ulubionych wdzianek Geralta, czerń i ćwieki (a modderzy może jeszcze usuną naramienniki :D).
 
Mam nadzieje, że zmiana okładki zwiastuje podobne zmiany graficzne w grze. Póki co jedyne czego możemy być pewni, to problemy z modami.
 
Póki co jedyne czego możemy być pewni, to problemy z modami.
Pocieszające jest to, że gracze, którzy dotychczas instalowali mody na poprawę grafiki (i tylko takie), w wersji na nową generację MOŻE będą mogli się obyć bez nich.
 
Ja tam ogram na Xboxie. Już od roku PCta rzadko używam do grania. Na kanapie wygodniej :p no i XSX ma mocniejsze bebechy niż mój PC xd
 
Wygląda ciut bardziej realistycznie, a może to kwestia postrzegania postaci. Tak czy inaczej musieli go jakoś odświeżyć.



Wybacz, ale chciałbym aby tyle samo błędów miał CP2077 co W3 (tym bardziej teraz po latach łatania). Moim zdaniem nie ma wiele do poprawy w tym aspekcie.
Trochę dziwi mnie natomiast fakt, jakby twórcy chcieli wykorzystać pracę niektórych twórców modyfikacji do W3 (The Witcher 3 HD Reworked Project), przecież sami mają na pewno o niebo lepsze narzędzia do edycji obiektów w grze, a gdzieś tam assety z Miecza Przeznaczenia.
Wystarczy podbić nieco rozdzielczość tekstur, dodać ray-tracing i gotowe.
Jeszcze tylko niech wiatr tak mocno nie wieje i będzie git.



Przedmioty, jak przedmioty (będzie to zapewne opcjonalnie i nie musisz ich używać) - dobrze, że nie chcą postaci przerabiać na modłę Netflix'a ;) .
Chodziło mi głównie o błędy z teksturami (te moderzy usuwają) i literówkami czy błędnymi opisami (tych w języku polskim nikt nie poprawia) Zacząłem właśnie znowu grać w "Krew i Wino", podchodzę do tablicy ogłoszeń i...
Schowek01.jpg

Schowek01s.jpg

Zaznaczam, że gram po polsku. Takich błędów jest więcej i chciałbym, by REDzi je usunęli. Wyczytałem, że tego typu błędy były w wersji angielskiej z opisami po polsku ale to REDzi to poprawili.
 
Ja jestem widocznie dziwny bo z błędów najbardziej mnie raziły te które powstały po łatkach np dwa miecze u Ciri w cutscenksch, problemy z ogonem u Płotki po zmianie siodla (KiW), brak toksycznej "maski" po wypiciu samych odwarow czy niedopatrzenia w NG+ jak brak dźwięku przy piciu niektórych mikstur oraz uszkodzona ścieżka dźwiękowa przy spustoszeniu laboratorium razem z Ciri.

Myślę, że nowa wersja poprawi tylko warstwę wizualna podobnie jak w innych grach.
 
Pewne podobieństwo jest, ale jednak ta dwójkowa wyglądała bardziej klimatycznie - prawdziwy mutant. Aż żałuję, że mam tą hollywoodzką z smokiem, płonącym w tle zamkiem i tęsknie patrzącą Triss.
 
Top Bottom