Omówienie aktualizacji 5.12.2017

+
To macie pecha bo ja nie potwierdzam :smiling2:a mam zazwyczaj w talii 1-2 odpogodowienie. Ale ja o czym innym chciałem.

Swojego czasu kiedy wychodził patch z usunięciem "immunitetu" złotym jednostkom myślałem sobie, hmm będzie ciekawie. Teraz z perspektywy czasu, myślę... szkoda.
Mam świadomość, że ta zmiana wprowadziła hmm, więcej możliwości przy składaniu decków ale przez to takie karty jak kajdany czy bomba dwimerytowa kompletnie straciły sens, nie wspominając o tym jak dużo straciły karty złote zwłaszcza te posiadające dużą siłę bazową. Moim zdaniem to, że złota były poteżne było fajne, mocno odróżniając te karty od reszty. W tym momencie różnica między "kolorami" się coraz bardziej zaciera. Podobne przemyślenia mam co do zmiany w zwinnosci kart, trochę śmiesznie teraz wyglądają np. balisty w 1 rzędzie. Nie żeby to jakoś strasznie rzutowało na przyjemność rozgrywki ale z drugiej strony wolałbym żeby jednak gra nie szła dalej w stronę równorzędności kart i coraz większej zwinności.
 
Mnie natomiast coraz bardziej martwi, że Redzi przestali dodawać zwykłe karty (z białym kwadratem). Przy otwieraniu beczek białe karty traktuje się jak powietrze. Wśród ujawnionych kart także nie ma żadnych brązowych zwykłych...
 
Top Bottom