Omówienie aktualizacji — live stream 03.02.2020

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Już w poniedziałek 3 lutego zapraszamy na live stream, podczas którego Jason Slama i Paweł Burza omówią najważniejsze zmiany nadchodzące w aktualizacji 5.1!

Zaczynamy o godz. 18:00 na twitch.tv/cdprojektred — do zobaczenia!
 

Gomola

Forum veteran
Nijakie dla mnie te zmiany. Nie można było dać na przykład fałszywej Ciri umiejki, daj przeciwnikowi status szpiega? A nie jakieś wzmacnianie o 3 bezsensowne.
 
Nijakie dla mnie te zmiany. Nie można było dać na przykład fałszywej Ciri umiejki, daj przeciwnikowi status szpiega? A nie jakieś wzmacnianie o 3 bezsensowne.
To nawet miało by ciekawe (ale na sto procent niezbyt silne zastosowanie przy tych mangonelach)

Ale racja. Zmiany kiepskie, nijakie. Widziałem, na streamie, że nie tylko ja tak uważam. Pan Paweł na koniec te to zauważył... (Słuchanie społeczności "tak, tak, ciiii... siedź cicho")

Swoją drogą dalej wkurza mnie brak zmiany w Teście Lojalności.

Jest jeszcze parę zmian, które mi się nie podoba, np. to wiertło od syndykatu i to co usuwało artefakt a teraz daje 6 coina czy coś...

Osobiście będę się bardziej wypowiadał jak dadzą pełna listę. Teraz szkoda mi na to baterii i czasu.
 
Zmiany ogólnie na plus moim zdaniem choć niektóre pozbawione większego sensu (np. Skjall). Poleciały chyba już ostatnie frakcyjne niszczenia artefaktów. Coś czuję, że doczekamy się w tym roku sporej zmiany w mechanice artefaktów. Byłoby miło bo obecnie większość tych kart jest kompletnie niegrywalna.
Post automatically merged:

Nijakie dla mnie te zmiany. Nie można było dać na przykład fałszywej Ciri umiejki, daj przeciwnikowi status szpiega? A nie jakieś wzmacnianie o 3 bezsensowne.

Z tego co zrozumiałem wzmacniany ma być agent, a z takim słowem kluczowym jest sporo jednostek zagrywanych również po własnej stronie planszy. Jeśli archetyp agentów otrzyma wzmocnienia w kolejnych dodatku to takie pewne 8 za 7 z opcjonalnym przesunięciem wrogiej jednostki kosztem 3 punktów siły może być kartą dość interesującą.
 
Last edited:

Gomola

Forum veteran
Ale to ciągle wzmocnienie o 3 i to wybranego typu jednostki, totalnie nieoryginalne :)
 
Top Bottom