OMÓWIENIE NADCHODZĄCEJ AKTUALIZACJI – STREAM 27 WRZEŚNIA

+
Ze wszystkich nowych zmian, największy minus dla coraz większej mobilności kart. Ok, kilka powinno mieć możliwość rozstawienia w dowolnym rzędzie, ale nie większość. A na chwilę obecną to mało która karta jest już przypisana do konkretnego rzędu. Jak tak dalej pójdzie, to podejrzewam że karta Yrden będzie blokowała jednostkę i jej kopie w danym rzędzie, uniemożliwiając stawianie jej w innych, czy przesuwanie Zoltanem czy innymi Utopcami.
 
Redzi powinni zrezygnować z robienia streamów przy tak nieznaczących patchach. Ogólnie wystarczyłaby krótka notatka na stronie ze spisem zmian, kilka zdjęć i tyle. Ocena patcha: fajnie, że wprowadzają nowe aktywności i eventy - zawsze jakaś odskocznia. Balans kart - teoretycznie zwykła kosmetyka, nic nowego. Zwinność dla dodatkowych 40 jednostek? Od początku jestem przeciwny zwinności, bo przez nią wiele kart staje się bezużytecznych - Igni, skelligijski sztorm, jad, rozdarcie, trapper.
 
Najlepiej bylo na poczatku za czasow Carathira gdzie puszczal 2 albo 3 ogarki i mroz po przeciwnej albo przemieszczal 5 przeciwnikow do mrozu. Kazda karta wtedy byla przypisana, cos co bylo machina bylo na ost, lucznicy byli na srodku a mieczyki wojowaly na przodzie, teraz to sie nic kupy nie trzyma .... Rownie dobrze moze byc tylko 1 rzad .....
 
Też nie rozumiem skąd to parcie na zwinność jednostek. Mi osobiście grało się dużo przyjemniej jak większość kart przypisana była do odpowiedniego rzędu. Zresztą taki podział był jednym z fundamentów tej gry, a tych ruszać się nie powinno.
 
burza1982;n9604051 said:
Ja usłyszałem December...albo nie dosłyszałem albo się pomylił.

Edit:
Nie usłyszałem dobrze, jednak powiedział October :) My bad :)

Sezony mają trwać dwa miesiące. Trąbią o tym od zamkniętej bety. Skąd pomysł z grudniem? Sezon musi trwać dwa miesiące ponieważ Redzi mają już rozpisane i opublikowane wszystkie turnieje, z których część kończy jakby sezon.
 
Marat87;n9605731 said:
A kto bedzie na tym nowym avatarze, do wygrania na festiwalu? Na co stawiacie?

Alkoholik Odrin :) ....ponoć nie krasnal a osoba pasująca do festivalu gdzie leje się strumieniami alkohol.
 
Ihavenoknees;n9607601 said:
Kiedy dokładnie ten patch wejdzie?

Ja nie mogę teraz grać żadnych gierek, może patch wprowadzają już teraz i nie wiem, wyłączyli na chwilę serwery? Też tak macie?
 
Wczoraj jak prezentowali festiwal w Mahakamie to mówili, że potrwa 14 dni, a na ekranie redów podczas wczorajszego streama pokazywało czas do zakończenia festiwalu 14 dni 18 godzin.
 
I jak zawsze Redzi ignorują Wild hunt ile to trzeba się prosić o stosowne daleko idące zmiany dla decku? serio on nie może być chociaż chwile top meta deckiem ja np mulligan był? serio fani tego decku nie mogą dostać swoich 5 minut?
 
Mrukar;n9609281 said:
Jakieś pomysły czym mogą być te duże zmiany w mechanice gry?

Może dążą do tego aby wszystkie jednostki miały zwinność i wprowadzą karty wpływające na ilość jednostek w rzędzie, całkowite blokowanie rzędu przed zagrywaniem jednostek na rundę bądź kilka tur, blokowanie przenoszenia jednostek pomiędzy rzędami, itp.
 
Twilightus;n9609421 said:
I jak zawsze Redzi ignorują Wild hunt ile to trzeba się prosić o stosowne daleko idące zmiany dla decku? serio on nie może być chociaż chwile top meta deckiem ja np mulligan był? serio fani tego decku nie mogą dostać swoich 5 minut?

I tak za dużo panoszy się tych chędożonych "pogodynek". Na domiar złego, zacząłem widywać talie KP Foltesta spamujące adeptkami z aretuzy. Rzygać się chce.
 
Top Bottom