OMÓWIENIE NADCHODZĄCEJ AKTUALIZACJI – STREAM 28 SIERPNIA

+
OMÓWIENIE NADCHODZĄCEJ AKTUALIZACJI – STREAM 28 SIERPNIA



W poniedziałek, 28 sierpnia, o godzinie 21.00 czasu polskiego omówimy nadchodzącą aktualizację! Stream odbędzie się w języku angielskim, a poprowadzą go Paweł Burza oraz Michał "Luigi" Dobrowolski.

Link do kanału CD PROJEKT RED na Twitchu: https://www.twitch.tv/cdprojektred

Do zobaczenia!
 
Last edited:
Coś mi tu nie gra. Koniec sezonu 27 sierpnia, a co z okresem pomiędzy patchem a końcem sezonu? Albo omówienie będzie w dzień patcha albo rankingi zostaną zablokowane w okresie 28.08-patch.
 
Skąd masz takowe info?
REdzi jakoś poskąpili info powinno być jasno napisane ze koniec sezonu jest 27 sierpnia o tej i o tej, start sezonu kolejnego jest dnia tego i tego o tej i o tej, zaś patch wychodzi dnia tego i tego o tej i o tej, pytam sie gdzie są te informacje? to są najważniejsze info które powinny być podane w 1 poście.
 
Emdzey;n9371841 said:
Jakim cudem skoro start sezonu jest 1 września?

Nie wiem, nie oglądałem wszystkich filmików. Tak zazwyczaj było....ale skoro na jakimś filmiku jest 01 wrzesień to pewnie tak jest.
Szkoda tylko, że komunikacja na forum z graczami nie jest najlepsza skoro nawet takiej ważnej informacji nie umieszcza się w postach a tematy typu - prezentacja jednej nowej karty się pojawia.
 
01.09 startuje proladder, patch najpewniej będzie 1-2 dni po omówieniu, raz że tak było ostatnimi czasy, a dwa Burza mówił 'the following days after the season end', co by wskazywało, że nie ze startem proladdera bo wtedy by tak nie mówił tylko podał konkretnie piątek.
 
Tak na szybko po streamie to mam wrażenie, że złote karty nie dość, że stały się targetowalne to jeszcze wiele tej obrony przed pożogą, removalem czy innym blokiem nie dostały. Taka Ciri dash nie ma nic, smok podobnie, tyle że nie spali siebie. Ogólnie uważam, że wiele brązów wciąga swoją użytecznością niejednego golda. Czy aby tak powinno być?
 
Jakiś wielkich aż tak zmian nie ma prócz tego, że można teraz zadawać obrażenia złotym kartom.
Każda frakcja po 5 brązowych kart dostaje i zmiany niektórych umiejętności ze względu na złote karty.
I to by było na tyle....

Więc raczej te obawy o całkowicie zmianioną grę były jednak przesadzone :)
 
Czyli jednak Redzi zdjęli nietykalność z Goldów. Tyle dobrego, że te dostały boosty i nie wszystkie karty będą mogły je targować. Najlepsze, że znerfili A. Compresion zanim ujrzało światło dzienne. A Mahakam Maruder jest broken, każdy remowal zadaje mu 2 punkty demegu miej a spelle bustujące dostają +2.
 
Last edited:
Nawet nie wiem co myśleć o tym patchu. Wygląda, że idziemy w stronę mocnego buffowania i mocnej kontroli. Ogólnie zarys mi się podoba, tylko pytanie jak to wyjdzie w rzeczywistości. Nie rozumiem tylko, czemu Tris, Geralt i Ioverth dają tak mało punktów 13 i 14, a prawdopodobieństwo usunięcia przydatnej jednostki jest nikłe.
 
Piwus;n9391291 said:
Nawet nie wiem co myśleć o tym patchu. Wygląda, że idziemy w stronę mocnego buffowania i mocnej kontroli. Ogólnie zarys mi się podoba, tylko pytanie jak to wyjdzie w rzeczywistości. Nie rozumiem tylko, czemu Tris, Geralt i Ioverth dają tak mało punktów 13 i 14, a prawdopodobieństwo usunięcia przydatnej jednostki jest nikłe.

Karty startowe nie powinny być za mocne. :)
Poza tym pewnie dostaną jeszcze po kilka pkt. pancerza.

Można powiedzieć, że Iorveth odzyskał dawną umiejętność. Będzie w stanie zabić każdą jednostkę z pasywką np. Yen-con czy Triss z motylkami. 7 obrażeń to sporo, ale powinien też omijać pancerz. Obawiam się jednak, że Eskel będzie jego lepszą wersją :(
 
roberw;n9392021 said:
Tylko, że Geralt jest JEDYNĄ kartą w całej grze, która nie posiada zdolności.

Przez co kilka złotych kart zupełnie umrze bo albo nie robią nic albo boostują się za bardzo będąc podatne tym samym na pożogę, Igni itp. np. Ukryty, Letho czy Kejran.
Kiepski los także czeka takie karty jak Sukub, Baron, Cerys, Regis, Tibor, Villen, Hjalmar - te karty będą branę na cel w pierwszej kolejności gdy pojawią się na polu bitwy przez co ludzie przestaną ich zupełnie używać. Bo po jakiego grzyba mam używać Tibora dając jedną kartę przeciwnikowi po czym Tibor ginie od pożogi? To raczej nie ma żadnego sensu.
 
burza1982;n9392161 said:
Przez co kilka złotych kart zupełnie umrze bo albo nie robią nic albo boostują się za bardzo będąc podatne tym samym na pożogę, Igni itp. np. Ukryty, Letho czy Kejran.
Kiepski los także czeka takie karty jak Sukub, Baron, Cerys, Regis, Tibor, Villen, Hjalmar - te karty będą branę na cel w pierwszej kolejności gdy pojawią się na polu bitwy przez co ludzie przestaną ich zupełnie używać. Bo po jakiego grzyba mam używać Tibora dając jedną kartę przeciwnikowi po czym Tibor ginie od pożogi? To raczej nie ma żadnego sensu.

Czy ja wiem ? Pożoga to będzie jedyna kontra na te napakowane złota, ale nie każdy też będzie ryzykował dodaniem tej karty aby sobie nie zaszkodzić.
Igni teraz będzie aktywować się od 25 punktów więc taki Tibor czy Hjalmar będzie bezpieczny w pustym rzędzie.
 
Top Bottom