Omówienie planów na przyszłość GWINTA

+
a to że pytania w dziale do devów (i mam na myśli te jak najbardziej sensowne a nie w stylu "czy stary gwint powróci") wiszą bez odpowiedzi już około miesiąca to też nazwiesz dobrą komunikacją?
 
Teraz były świętą/wolne, więc to chyba normalne, że przez kilka dni było mniej komunikacji.

Odpowiedz mi na jedno pytanie: czy znasz kogoś kto zmuszał CDPR do wypuszczenia zapowiedzi zmian tuż przed świętami, a które to zmiany miały wejść tuż po świętach?

Bo to chyba jasne, że po tak ważnej zapowiedzi pojawi się mnóstwo pytań. Przecież mogli zapowiedzeć i zrobić zmianę na spokojnie, już po nowym roku, gdy wszyscy są w pracy a nie na urlopach, co nie?
 
Jakby nie było informacji przed świętami to byś płakał, że nie ma informacji przed świętami tak jak teraz narzekasz na rzekomy brak komunikacji. Nie pogrążaj się.
 
a to że pytania w dziale do devów (i mam na myśli te jak najbardziej sensowne a nie w stylu "czy stary gwint powróci") wiszą bez odpowiedzi już około miesiąca to też nazwiesz dobrą komunikacją?

Ostatnia strona tematu z pytaniami do twórców. Nie znalazłem żadnego sensownego pytania.
 
Jakby nie było informacji przed świętami to byś płakał, że nie ma informacji przed świętami tak jak teraz narzekasz na rzekomy brak komunikacji. Nie pogrążaj się.

Ale była taka informacja. A teraz jest cisza i żadnej informacji nie mamy czaisz?

Ostatnia strona tematu z pytaniami do twórców. Nie znalazłem żadnego sensownego pytania.

Analogicznie ciężko jest znaleźć jakiś twój sensowny post.
 
Ostatnia strona tematu z pytaniami do twórców. Nie znalazłem żadnego sensownego pytania.
Wcześniej potrafiono odpowiadać na pytania o barwę głosu Ciri gdy wybierzemy jej avatar, czy developerzy lubią sobie pograć w Gwinta w czasie wolnym, o to kiedy pojawi avatar Roche'a itp. Przy takiej konkurencji, część spośród zignorowanych w ostatnim czasie pytań wygląda super sensownie.
 
12 grudnia był stream gdzie wszystko było wytłumaczone. Zaledwie 3 tygodnie temu.

https://forums.cdprojektred.com/index.php?threads/gwent-ask-a-dev.8684150/page-123

21 Grudnia ostatnia odpowiedź Burzy w temacie "ask a dev", czyli praktycznie jak już miał chyba wolne.

Do tego często odpowiada na twitterze chociaż pewnie "ask a dev" jest najlepszym miejscem na wszelkie pytania.

https://twitter.com/pawelburza/with_replies

Do tego jak komuś mało to jeszcze jest discord Gwinta, na którym można zadawać pytania.

Nie rozumiem jak można narzekać na to, że jest niby "za mało komunikacji". Jak ktoś chce to znajdzie sposób żeby zadać pytanie i uzyskać odpowiedź. Jak ktoś chce sobie ponarzekać to będzie dalej narzekać.


Ale była taka informacja. A teraz jest cisza i żadnej informacji nie mamy czaisz?



Analogicznie ciężko jest znaleźć jakiś twój sensowny post.

A jakiej informacji jeszcze byś potrzebował? Przecież wszystko wyjaśnili na streamie, jak Ci się nie chce oglądać streama to na oficjalnej stronie jest news w którym jest zawarty skrót jak to będzie wyglądać w styczniu.
 
Jakby nie było informacji przed świętami to byś płakał, że nie ma informacji przed świętami tak jak teraz narzekasz na rzekomy brak komunikacji. Nie pogrążaj się.

Chyba nie zrozumiałeś tego co napisałem? Więc powtórzę: dlaczego CDPR nie ogłosił zmian dziś z datą ich wprowadzenia np. 15 stycznia? Przecież mógł to zrobić, nikt mu tego nie zabraniał i nikt by nie był na "urlopach świątecznych".
 
Masz problemy z logicznym myśleniem i czytaniem? Powtórzę jeszcze raz: bo takie płaczki jak Ty nie dali by im żyć. Byłby jeszcze większy płacz niż jest teraz, za to że od jakiegoś czasu jest cisza, nie ma informacji i w ogóle że jest brak komunikacji ze strony CDPR.

Ostatni stream był 12 grudnia i zamiast to docenić to teraz płaczecie, że nie ma komunikacji no bo przecież musicie być powiadamiani na bieżąco o wszystkich pracach związanych z grą zamiast trochę logicznie pomyśleć, że może będą święta, będzie sylwester, będzie nowy rok i ludzie będą mieli wolne. Dzisiaj Burza podał kilka informacji. Jeżeli to za mało to polecam się dopytać zamiast jęczeć na forum.
 
Nie mam żadnych problemów - po prostu w żadnej rozsądnej firmie nie zostawia się ważnych informacji "na wychodnym".

Dla przykładu, firma ArenaNet, która tworzy grę online, specjalnie przesunęła ważną zapowiedź kolejnej aktualizacji własnej gry na "po świetach" aby, jak to ujęli w oświadczeniu, dać swoim pracownikom więcej świątecznego spokoju, a gracze przyjęli to ze zrozumieniem i aprobatą. Z takich firm własnie powinno sie brać przykład.
 
Nie mam żadnych problemów - po prostu w żadnej rozsądnej firmie nie zostawia się ważnych informacji "na wychodnym".

Dla przykładu, firma ArenaNet, która tworzy grę online, specjalnie przesunęła ważną zapowiedź kolejnej aktualizacji własnej gry na "po świetach" aby, jak to ujęli w oświadczeniu, dać swoim pracownikom więcej świątecznego spokoju, a gracze przyjęli to ze zrozumieniem i aprobatą. Z takich firm własnie powinno sie brać przykład.
I tu jest białywilk pogrzebany, jest to pierwsza gra multi cdrp i nie mają obycia. Ta firma co podałeś ma takie gry a koncie:
ArenaNet: ArenaNet – producent gier komputerowych i część NCsoft Corporation, założony w 2000 roku.
Założyciele ArenaNet są byłymi pracownikami firmy Blizzard Entertainment i są współtwórcami gier: Warcraft, StarCraft, Diablo, Diablo II.

Mają na koncie same sieciówki i wiedzą jak dawkować w jakich terminach by nie irytować graczy. W Gwicie jest tak, że jest podana data, ale może się przesunąć nawet o 3 miesiące :D. To jest jak obiecać dziecku fajny prezent pojechać i wrócić z niczym, bo zabrakło, bo sklep zamknięty, a dziecko z każdą minutą coraz bardziej wyczekiwało i cieszyło się na powrót rodziców ;]. Tak samo jest tutaj, niektórzy ulropy brali aby pograć, a tutaj informacja niestety jeszcze 3 dni na patch trzeba poczekać =]
 
Od razu 3 lata opóźnienia i przesuwania. Swoją drogą nie przypominam sobie "patch wyjdzie x stycznia o godzinie y". A skoro ktoś bierze urlop bez podanej daty patcha, to raczej jego wina, a nie redów.
 
I tu jest białywilk pogrzebany, jest to pierwsza gra multi cdrp i nie mają obycia.

Podałem przykład ArenaNet, bo to firma "z branży" ale takich rzeczy nie robi się też w zwykłych firmach. Powiedzmy piątek popołudnie, szykujesz się z pracy do domu i nagle wpada szef rzucając Ci na biurko dokumenty do przejrzenia "na wczoraj", po czym okazuje się że tak naprawdę będą potrzebne na "za tydzień". Chyba rozumiesz co mam na myśli. ;)
 
Patch prawie sprzed roku. Opóźniony o jeden dzień, no straszne. Przy okazji. Blizzard robi tak samo. Jest zaraz po północy danego dnia i nie patcha nowego. Jak twórcy gier mogą tak robić, przecież poza ich grami nie mamy życia.

I kwestia taką, że mnie interesuje podana data nadchodzącego patcha, ale jak widać, nic nie ma. I jak widać, nie przeszkadza to ludziom płakać, że patch w styczniu to powinien być od razu 2 stycznia.
 
Patch prawie sprzed roku. Opóźniony o jeden dzień, no straszne

Straszne jest że po roku powtarzają te same błędy.


kwestia taką, że mnie interesuje podana data nadchodzącego patcha, ale jak widać, nic nie ma
Jest

https://forums.cdprojektred.com/ind...e-sezon-dzikiego-gonu.10992514/#post-11320420

Dodawanie dowódców w trakcie trwania sezonu jest mało prawdopodobne, chociaż biorąc pod uwagę ostatnie ruchy CDPR nie zdziwiłbym się gdyby na coś takiego się zdecydowali.


+ @Lexor pisząc o zmianach miał pewnie na myśli zmiany w ekonomii gwinta które niosły że sobą wiele pytań, natomiast nie doczekały się odpowiedzi.

Zmiany w ekonomii i tak jak widać zostały wprowadzone w trakcie trwania sezonu więc zamiast 2 stycznia mogły być wprowadzone równie dobrze np. 15 stycznia.,
 
Ja tam widzę tylko info o tym, że sezon dzikiego gonu kończy się 3 stycznia w południe, czyli dzisiaj. Nic o patchu w tej dacie
 
Patch prawie sprzed roku. Opóźniony o jeden dzień, no straszne. Przy okazji. Blizzard robi tak samo. Jest zaraz po północy danego dnia i nie patcha nowego. Jak twórcy gier mogą tak robić, przecież poza ich grami nie mamy życia.

I kwestia taką, że mnie interesuje podana data nadchodzącego patcha, ale jak widać, nic nie ma. I jak widać, nie przeszkadza to ludziom płakać, że patch w styczniu to powinien być od razu 2 stycznia.
Na początku sezonu powinien być patch zmieniający rozgrywkę nie w trakcie sezonu, czyli dzisiaj. Dlatego na streamie mówili, że duży patch będzie co 2 miesiące i balans patchu i poprawki co miesiąc.
 
A co, grasz o milion złotych, że te zmiany cię zabolą? Zresztą naprawdę, dobry gracz się dostosuje do patcha szybko i zmiany go nie zabolą. Tym bardziej, gdy aktualne sezony są tylko po to, by ludzie nie pisali, że nie ma po co grać.
 
Top Bottom