Omówienie planów na przyszłość GWINTA!

+
a wiadomo z grubsza kiedy zostanie ogłoszona nowa frakcja? Kiedy czegoś więcej się dowiemy?
 
a wiadomo z grubsza kiedy zostanie ogłoszona nowa frakcja? Kiedy czegoś więcej się dowiemy?
Z grubsza chyba nie, ale jestem prawie pewien że były wypowiedzi że najbliższy dodatek to będzie ten wprowadzający nową frakcję. Kwestia czy dodatek będzie w okolicach sierpnia czy bliżej jesieni.
 
Kwestia czy dodatek będzie w okolicach sierpnia czy bliżej jesieni.

Przy okazji premiery KK było mówione, że w tym roku będą jeszcze dwa dodatki więc jeśli nic się nie zmieniło to najbliższy będzie w lipcu lub sierpniu (IMHO powinien być w lipcu czyli 3 miesiące po KK), a kolejny na jesień (IMHO powinien być w październiku).
 
Bezpieczniej chyba jednak wydawać dodatki co 4 miesiące, nie co 3
Przynajmniej taki model od początku ma HS i miał TESL (teraz lekko to zmienili), ale np MTG ma częściej. Osobiście wolę 3 inaczej powstaje zbyt dużo śmieciowych kart, a i na stworzenie nowych treści jest mniej czasu przez co cierpi jakość.
 
Bezpieczniej chyba jednak wydawać dodatki co 4 miesiące, nie co 3

Wszystko zależy od tego jaką mają wizję co do przyszłości Gwinta i wielkości dodatków. Jak na razie po 5 miesiącach wydali 2 dodatki. Co prawda pierwszy prawie w całości był wydany równo z premierą gry, ale jednak była to dodatkowa pula kart. Moim zdaniem lepiej gdyby wydawali co 3 miesiące nowe karty w liczbie kilkudziesięciu (ilościowo porównywalnie do WK) niż co 4 miesiące duże dodatki jak KK.
 
na szybko - boost eredina z 2 na 3 to jak dla mnie nerf ;)
dając avallachowi dodatkowe 2 pkt i tarcze sprawialiśmy że był wrażliwy wlasciwie tylko na locki, teraz bedzie go można zdjąc geraltem, leo czy eyckiem..... a miałem takie przyjemny deck na żalnicy;)
 
- Świetnie rozwiązany problem wyboru planszy poprzez ustawienia w opcjach gry.
- Tasak znerfiony :)
- Ramki i awatary w trakcie gry wróciły (y)
- Plansza tawerniana - miodzio :)

@killaszit zgadzam się, jeśli chcieli go zboostować to wyższa prowizja byłaby zdecydowanie lepsza.
 
Last edited:
Nowa plansza jest świetna. Pole gry przejrzyste, boki planszy lekko urozmaicone, a wszystko okraszone jeszcze drobnymi detalami, typu wyłączenie podglądu nicków graczy, czy punktów danego rzędu. To są właśnie te detale!
 
Top Bottom