Opowiadanie - "Powrót" - dikajos88

+
Tak sobie pomyślałem, że może przed premierą gry napiszę kontynuację "Powrotu". Nie będzie to nic wielkiego, pewnie podobne długościowo opowiadanie (20-30 stron), ale zacząłem się nad tym zastanawiać :]
 
Naprawdę dobrze czytało się Twoje opowiadanie i, co gorsza, szybko biorąc pod uwagę to, ile czasu musiało zająć napisanie tego. Świetny motyw próby zachowania się przez Berengara po ludzku, a na koniec i tak nie ma wątpliwości, że do końca pozostanie wiedźminem. Ciekawe zakończenie - napisane iście po Sapkowskiemu.
Na początku zapowiadało się ciut banalnie, jednak potem jest zdecydowanie lepiej. Oczywiście mogłem napisać tylko o zaletach (jest ich sporo), jednak myślę, że nie o to chodzi.
 
Dzięki, panowie :)

Esterad, Masz rację, przyznaję, że historia jest dość banalna, ale w mojej głowie nie miała być czymś więcej. Na szczęście zauważyłeś to, co chciałem przemycić, czyli te problemy Berengara i nastawienie innych do niego :). Opowiadanie miałem rozplanowane od początku do końca i szedłem odgórnie ustalonym planem. Przyznam, że napsianie go poszło mi dość gładko :)

Jeszcze raz dziękuję Wam za opinie!
 
Top Bottom