Osiągnięcia GOG Galaxy - BUGI

+
Osiągnięcia GOG Galaxy - BUGI

Witam. Ostatnio próbowałem porobić trochę osiągnięć (GOG Galaxy), ale niestety napotykam coraz więcej przeszkód niezwiązanych z samą rozrywką. O problemie z kartami pisałem już tutaj: http://forums.cdprojektred.com/threads/115061-GWINT-Pełna-kolekcja-kart-(BUG-) (choć odpowiedzi na ten moment dalej nie mam), ale mam też kilka innych przykładów. Nie zdziwiło mnie, że osiągnięć nie miałem zaliczonych, bo ściągnąłem GOG Galaxy już PO przejściu gry i większości misji. Jednak miałem nadzieję, że zrobienie ich na zapisie NG+ nie będzie stanowiło problemu. Otóż okazuje się, że osiągnięcia o nazwach (GOG nie ma polskiej wersji językowej): Fearless Vampire Slayer, Armed and Dangerous, Friend or Foe, I Wore Ofieri Before It Was Cool, Kaer Morhen Trained, Playing House, Return to Sender, Shrieker, This Is the Evilest Thing..., The Doppler Effect i Woodland Spirit NIE ZOSTAŁY ZALICZONE MIMO UKOŃCZENIA. Tak - NA PEWNO wszystkie je ukończyłem po zainstalowaniu GOG, na pewno byłem w czasie ukańczania ich zalogowany do GOGa, online etc. Czy ktoś miał taki problem i zna jakieś rozwiązanie? Teoretycznie powinienem zrobić to wszystko jeszcze raz, ale niektóre z nich są naprawdę czasochłonne i nie chcę ryzykować straty czasu na robienie ich jeśli nie mam pewności, że zostaną zaliczone... Z góry dziękuję za pomoc.
 
Top Bottom