Osiągnięcia na GOG w CP2077

+

Działają Ci Samuraju osiągnięcia na GOGu??

  • Tak! - działają

    Votes: 7 70.0%
  • Nie! - a powinny?

    Votes: 2 20.0%
  • Gram na STEAM nie mam takich problemów

    Votes: 1 10.0%

  • Total voters
    10
Gram w CP od premiery i widzę że osiągnięcia pojawiają mi się na GOGu w karcie aktywności a nie widzę ich nigdy podczas gry. Pamiętam jak grałem we Wieśka na GOGu to chmurki wyskakiwały z dołu ekranu. Dziwi mnie że takie banalne z pozoru elementy nie działają na natywnej platformie dystrybucji. "Czy ktoś w ogóle tą grę TETOWAŁ" :shrug:
 
Działają te chmurki, musisz sobie włączyć overlay w ustawieniach gry na GOG Galaxy.

I teraz pojawiają się na górze. :)
Mam to aktywne. Chmurki wyskakują jak się synchronizuje, aktualizuje ale same osiągnięcia nie. Nawet jeśli się pojawiają na karcie aktywności w GOG Galaxy to po czasie. Tak że ustawienia są OK ale i tak nie działa
 
U mnie się pojawiają bez problemu. Po zrobieniu ostatniego kontraktu w Westbrook wyskoczył komunikat na górze ekranu o odblokowaniu aczika za wykonanie wszystkich kontraktów of fixerów i NCPD.

Mam włączone aktualizacje BETA w GOG Galaxy, nie wiem czy ma to znaczenie czy nie, ale tak jak mówiłem - u mnie wszystko działa.
 
Znalazłem rozwiązanie mojego problemu. Włączyłem w overlay licznik FPS i teraz osiągnięcia się wyświetlają. Co jest powodem? Ważne że działa! Ostatecznie jak wszystko w tej grze :)
 
Ja nawet nie zwracałem na to uwagi. Czasem się wyświetlały, a czasem nie. Ważne, że wpadło 100%.
 
Top Bottom