Osiągnięcia nie "zaliczają się" GOG

+
Hej, mam nietypowy problem bowiem niektóre z osiągnięć nie zaliczają się. Przykładowo zaliczyłem całe Watson (być może to wina tego, że grałem offline ale przy wiedźminie 3 na GOGu w trybie offline osiągnięcia się zaliczały) i nie dostałem osiągnięcia. Dziś wrócił mi stały dostęp do netu, odpalam grę i testuje; tym razem niszcząc granat wroga w locie za co jest osiągnięcie; zero rezultatu. Mniejsza. Jeśli chodzi o czyszczenie dzielnic, wie ktoś może dlaczego tak się dzieje? Czemu nie dostałem osiągnięcia? :)

Dodatkowo mam pytanko: czy ROZBÓJ W TOKU pojawia się na mapie jak jesteśmy blisko czy pojawia się od razu wszystko, to co trzeba zaliczyć aby mieć dzielnicę na 100%? Domniemam, że te gwiazdki policyjne na mapie też są potrzebne aby zaliczyć dzielnicę? Z fartem byki, czekam na pomoc! :D
 
Z granatem nie wiem, ale możliwe, że jeszcze nie wykonałeś wszystkich questów. Po zdobyciu odpowiedniego poziomu reputacji może Ci się pojawić jeszcze jeden kontrakt, którego Ci brakuje do odblokowania osiągnięcia.

Też na początku myślałem, że coś nie działa, ale brakujące zadanie pojawiło mi się na mapie po prostu później.

Gwiazdki są chyba losowe i nie są konieczne do zdobycia osiągnięcia.
 
Top Bottom