Osiągnięcia w GOG GALAXY

+
Osiągnięcia w GOG GALAXY

DRODZY MODERATORZY! Znając to forum to zaraz dostanę ostrzeżenie że niepotrzebnie zakładam nowy temat, ale proszę zrozumieć że wyszukiwarka się nie sprawdza - może mam zbyt niskie IQ by wklepać tam odpowiednie literki? Przy rejestracji nie uzupełniałem formularza który stanowiłby potwierdzenie że nie jestem debilem, więc proszę mnie nie winić.

Problem jest następujący - gram w Wiedźmina i mam kilka osiągnięć do odblokowania. Próbowałem zaliczyć "Overkill" i "Master Marksman" i wydawało mi się że misja się powiodła, ale osiągnięcia się nie odblokowały. Żeby sprawdzić, zażyłem 7 różnych eliksirów i "Can quit anytime I want" również się nie odblokowało. Moje pytanie - O CO KXXXA CHODZI? Dodam że gram w trybie Nowa Gra + i frustrujące jest to że po zabiciu ponad 50 przeciwników strzałem w głowę nadal nie mam tego osiągnięcia. Z góry dzięki za pomoc.
 
Nic mi nie mówcie o Galaxy GOG :D
Gram w Wiedźmina 3 od 2.10.15, przez tan czas przeszedłem grę dwukrotnie (z dodatkiem SzK) ciskając wszelkie misje poboczne i znajdźki, ogrom czasu poświęciłem na eksplorację świata gry, z nudów pływałem po wodach Skellige wpław , jednak GOG pokazuje mi, że mój czas gry to 51h 58min, do tego mam jakieś 49% osiągnięć, acz to możliwe, gdyż nigdy nie jarało mnie dostawanie śmiesznych odznaczeń, także te co zdobyłem, to fabularnie/przypadkiem.
Jednak z tym czasem gry to popłynęli :D
 
Czyli co, wszystko co zrobiłem do tej pory przepadło? Czy może po następnej łatce do gry osiągnięcia się "odbugują"? Nie da się tego w plikach programu jakoś obejść? Zależy mi na tym "Master Marksman"... Pomocy, ludzie.
 
Ja natomiast nie dostałem osiągnięcia Bicz Boży polegający na zabiciu i ograbieniu wszystkich obozowisk zakonu płonącej róży i zakupoholik.
 
Ingen000 >> Zrobienie osiągnięcia "Master Marksman" zajęło mi 4 miesiące ....prawie od premiery gry. Zdobyłem 2 dni temu nabijając 28 poziomów, ponad milion osób zabitych.Tak że życzę powodzenia . Zostało mi ostatnie osiągnięcie "Card Collector". Jestem optymistą, liczę że za 9 podejściem uda mi się zdobyć. I kiedy Redzi wprowadzą powiadomienie o brakujących kartach z patcha 1.10 ??
 
Ingen000 >> Zrobienie osiągnięcia "Master Marksman" zajęło mi 4 miesiące ....prawie od premiery gry. Zdobyłem 2 dni temu nabijając 28 poziomów, ponad milion osób zabitych.Tak że życzę powodzenia . Zostało mi ostatnie osiągnięcie "Card Collector". Jestem optymistą, liczę że za 9 podejściem uda mi się zdobyć. I kiedy Redzi wprowadzą powiadomienie o brakujących kartach z patcha 1.10 ??

A gdzie sprawdzasz ile osób zabiłeś? Co do osiągnięć - mam rozumieć że nijak nie da się ich odblokować ręcznie i pozostaje nam czekać na patcha 1.12?
 
A jakaś aktualizacja GOGA? Ktoś coś wie? Frustrujący jest fakt że osiągnięcia się blokują
 
Nie przejmuj się osiągnięciami. TO jest akurat najmniejsze zmartwienie. Lepiej niech REDZI poprawią stabilność i optymalizacje gry bo patch 1.11 namnożył nam błędów co nie miara.
 
Ja na żadne błędy nie natrafiłem jeszcze, a gram na łatce 1.11 Ciekawe od czego to zależy.
 
Top Bottom