Osiągnięcia

+
mnie interesuje w jakiej cenie bedzie tydzien po premierze wiedzmin bo nigdzie nie moge znalezc a trzeba zbierac oreny :D
 
szymekfur said:
mnie interesuje w jakiej cenie bedzie tydzien po premierze wiedzmin bo nigdzie nie moge znalezc a trzeba zbierac oreny :D
Jeśli grę już masz na PC to za darmo - wystarczy, że dość sporego patcha ściągniesz.
Jeśli pytasz o wesję na xklocka:
http://www.gram.pl/sklep/x360/wiedzmin-2-zabojcy-krolow
http://www.gram.pl/sklep/x360/wiedzmin-2-zabojcy-krolow-mroczna-edycja
 
Powinien być jeszcze achievment za zdobycie laski operatora - moim zdaniem
albo zdobycie 50k czy 100k na arenie - dobry achievment (w pojedynkę bez kompana)

(No i też uważam GfWL SUCKS! nie chcę tego shitu już wystarczająco mam problemów po GTA4)
 
I znowu się czuje troszkę oszukany, bo kupiłem swego czasu najbardziej wypasioną wersję czyli EK (teraz mroczna jest najbardziej wypasiona), inna sprawa, że miałem z przesyłką dużo problemów (to już z z gram.pl wyjaśniłem) to jeszcze nie mogę acziwków pozdobywać... :(
 
NapoleonPL said:
I znowu się czuje troszkę oszukany, bo kupiłem swego czasu najbardziej wypasioną wersję czyli EK (teraz mroczna jest najbardziej wypasiona)
Czy ja wiem? Medalion jest fajny, artbook w nowej oprawie również, ale pecetowcy generalnie mają więcej. W Mrocznej Edycji nie ma takich gadżetów jak talia kart, papierrówki, moneta, poradnik Jaskra, kości, a przede wszystkim, legendarna już Geralcia głowa.

NapoleonPL said:
to jeszcze nie mogę acziwków pozdobywać... :(
Steam ma acziki, na upartego możesz kupić jeszcze raz. ;)
 
@Napoleon_PL , Kup sobie konsolę Micro$oftu, a będziesz miał te swoje osiągnięcia. "Acziwmenty" to typowo konsolowe elementy gier i grając na PC z nimi nie bytujesz (no chyba, że w niektórych tytułach ze Steam albo GfWL). Nie miej więc pretensji do twórców, że Ty nagle jesteś pokrzywdzony.
 
@IwaN Po prostu uznaje, że jeśli coś się już tworzy to się daje to graczom (to pierwsza rzecz od CDPR której nie ma w pudełkowej wersji (przynajmniej ja innych nie kojarzę)) Pretensji do twórców jako takich nie mam, bo rozumiem, że exclusive na STEAM`a ale mimo wszystko przydałoby się...., a co do twojej propozycji to chyba sobie kpisz. -,-
 
NapoleonPL said:
@IwaN Po prostu uznaje, że jeśli coś się już tworzy to się daje to graczom (to pierwsza rzecz od CDPR której nie ma w pudełkowej wersji (przynajmniej ja innych nie kojarzę)) Pretensji do twórców jako takich nie mam, bo rozumiem, że exclusive na STEAM`a ale mimo wszystko przydałoby się...., a co do twojej propozycji to chyba sobie kpisz. -,-
Cały sens achievmentów to porównywanie się ze swoimi znajomymi, czyli musi być jakaś platforma społecznościowa. Zawieszenie achievmentów bez tego to sztuka dla sztuki. A system społecznościowy posiada STEAM i XBL - czyli to nie jest exclusive dla nich, ale jedyne miejsce gdzie one mogą zaistnieć. Uwierzcie nam - gdyby było jakieś jeszcze miejsce gdzie są achivmenty i był tam dostępny W2 to achievmenty też by tam były.
 
@Masos A może zrobić achievmenty na forum aby pokazywało (tak jak na dawnym forum pokazywało, że posiadamy grę tylko w większej ilości, ewentualnie w profilu żeby pokazywało)?
 
NapoleonPL said:
@Masos A może zrobić achievmenty na forum aby pokazywało (tak jak na dawnym forum pokazywało, że posiadamy grę tylko w większej ilości, ewentualnie w profilu żeby pokazywało)?
Wprowadzenie takiej funkcjonalności wymagałoby dużo pracy zarówno przy forum jak i przy samej grze.
Sens mojej wypowiedzi był taki, że to nie jest jakiś specjalny deal z Steamem i Microsoftem a nie przejaw "zabierania czegoś" innym graczom. Tylko łatwe wykorzystanie infrastruktury Steam i XBL. No chyba, że wolałbyś żeby ich nigdzie nie było?
 
Ja tylko przypomnę, tym co mówią, że jak acziki to tylko na konsole lub do serwisów społecznościowych, że w ME(jedynce) na PC były achievementy, pomimo tego, że gra nie była z żadną społecznościówką powiązana. Chociaż mnie to ani ziębi ani grzeje, i tak czekam na W3.
 
Jak tak chcecie, to możecie RED'ów o "acziwmenty" na PC w Wiedźminie 3 poprosić, a nie tutaj narzekać...
 
Ja mam lepszą propozycję, weź zapisz sobie osiągnięcia z wersji na XO na kartce i odhaczaj jedno po drugim gdy już je wykonasz.
Jeżeli to nie odpowiada to odsyłam do wypowiedzi Masos-a.
 
Jak ktoś koniecznie musi mieć acziki na PC to pozostaje kupno gry w wersji na platformę steam. Dodam, że bardzo łatwo się polonizuje. Nie trzeba żadnych plików podmieniać ani innej gimnastyki artystycznej uprawiać - wystarczy paczkę językową z oficjalnej strony ściągnąć i uruchomić - instaluje się prawie 'samo' ;)
 
Vojtasass said:
... a przede wszystkim, legendarna już Geralcia głowa.

O tak tak. Właśnie mi się przypomniało pewne zdjęcie; i do niektórych, Geralt musiał chyba przebijać się walcząc ;)
 
nickstone said:
O tak tak. Właśnie mi się przypomniało pewne zdjęcie; i do niektórych, Geralt musiał chyba przebijać się walcząc ;)


I pomyśleć, że ja się zastanawiałem, czy nie reklamować gadżetu - mam zaledwie małe otarcie na brodzie, ale uznałem, że dzięki temu głowa wygląda bardziej, hmm, antycznie (jakieś wytłumaczenie trzeba było znaleźć, nie?). Mam nadzieję, że Redzi do W3 dołączą mniej problematyczny bajer.
 
@Vojtasass
Jest też teoria, iż ten egzemplarz miał przedstawiać Geralta po walce z Letho, w pierwszym akcie.
 
maciekw said:
Ja znam teorię, że to fake :).
Dlatego właśnie na końcu wypowiedzi w pierwszym poście umieściłem " ;) ".

Mniejsza o to, fake czy nie ;) - ale za to jaki.
 
Top Bottom