Osiągnięcie nie zaliczone po wykupieniu 3 bohaterów

+
Witam, wykupiłem już jakiś czas temu w drzewku nagród wszystkich bohaterów frakcji Potwory, a osiągnięcie nie zostało mi zaliczone. Zamieszczam zdjęcie, na którym widać że są, a osiągnięcie ciągle niezaliczone. Chyba że coś przeoczyłem, dzięki za ewentualną pomoc
Pozdrawiam
gwint.jpg
 
Ciekawie. Ja się pośpieszyłem i wszystkich przywódców stworzyłem za skrawki i kontrakty mam zaliczone. Podobnie mam z resztą kontraktów na posiadanie konkretnych postaci np Szefów Gonu czy Wiedźmy.
Widać czasem to działa a czasem nie.

Choć z tego co pamiętam niektóre kontrakty zalicza z dużym opóźnieniem nawet jeśli wymagania są spełnione. Może warto jeszcze poczekać.
 
Wykupiłem teraz (też za punkty nagród) wszystkich w innej frakcji i zaliczyło normalnie, a w Potworach nie zadziałało, Pozostaje czekać może kiedyś zadziała
 

MaRIB1

Forum veteran
Ja teraz sprawdziłem zaliczyło mi, dowódców., pamiętam, że jakoś po 3 dniach od premiery, ale na przykład musiałem teraz stworzyć zwykłą kartę IDA EMEAN AEP SIUNEY, aby zaliczyło mi kontrakt, bo wcześniej miałem tylko wersje premium.
 
Last edited:
Ja teraz sprawdziłem zaliczyło mi, dowódców., pamiętam, że jakoś po 3 dniach od premiery, ale na przykład musiałem teraz stworzyć kartę brązową IDA EMEAN AEP SIUNEY, bo miałem premium, a tylko brąz zalicza. I zaliczyło mi kontrakt.
Mi zaliczyło wszystkie kontrakty, a zrobiłem ze skrawków tylko premki.
Jak zrobić brązową kartę IDY? Myślałem, że to złota karta (dawniej srebro)
 
Top Bottom