Oto rozkład jazdy na 2022!

+

Lexor

Forum veteran
@Gomola: Widząc niektóre zagrywki ciężko mi posądzać CDPR o logiczne myślenie, ale akurat te dwie kwestie zostały poruszone na streamie i zostało to w ten właśnie sposób zapowiedziane, więc tak to powinno zadziałać (o ile im się znowu coś nie odmieni, co zachodzi dość często, a do powrotów pierwszych podróży mamy jeszcze kilka miesięcy).
 
Last edited:
W 22 pewnie. Dagon powinien jakąś nową mechanikę wprowadzić razem z kartami Vodyanoi. To się prosi o cały pakiet.

 
Czyli już nie ma nadziei na powrót areny... nuda w tym Gwincie, a jak była fajna alternatywa t ją zabili i dali nam coś co sie nie nadaje do gry... eh cóz za 4 miesiące nowe karty. Powrót za 4 meichy
 
No niestety, usunięcie Areny jest dla mnie najsmutniejszym wydarzeniem dotyczącym wszelkich zmian w Gwincie :(

Ale chyba faktycznie nie ma już nadziei, że wróci, pewnie nawet nie pod formą "nowego" Draftu...
 
Ciekawe. Słyszałem o problemach GOGa, ale nie wiązałem ich z Gwintem, pewnie dlatego, że wówczas Gwint mnie nie interesował za bardzo. Rozdzielenie tych dwóch projektów może mieć wiele znaczeń, a bez bardziej szczegółowych informacji nie sposób stwierdzić, które jest właściwe - albo oddzielają Gwinta od GOGa, żeby nie pogłębiał strat tej ostatniej platformy, albo zakładają możliwość wygaszenia jednej z nich, a chcą żeby druga była w pełni niezależna. Osobiście przy agresywnych działaniach Epica raczej nie widziałbym zbyt świetlanej przyszłości dla samego GOGa. Z drugiej strony, Gwint zdecydowanie przyhamował od czasów kiedy się nim ostatnio interesowałem (jak wydawali jeszcze pełne dodatki, a nie parę kart co kwartał). Z drugiej strony wprowadzili mnóstwo zawartości służącej do monetyzacji gry - zwłaszcza podróże. Co ciekawe, w sklepie Google na adroidzie jest w top 10 (na 9 miejscu dokładnie) najlepiej zarabiających gier karcianych. Przyszły rok co do rozwoju jest nakreślony, zmienił się lider projektu, także zobaczymy co czeka nas w przyszłości. Fakt, faktem Twój temat, jak widać powyżej, daje do myślenia w tej kwestii.
Aby nie zaśmiecać poprzednego tematu offtopem, przenoszę naszą rozmowę tutaj - poczytaj sobie również posty i w tym wątku.
 
Aby nie zaśmiecać poprzednego tematu offtopem, przenoszę naszą rozmowę tutaj - poczytaj sobie również posty i w tym wątku.
Przeczytałem, trochę przykro patrzeć, jak bardzo Redzi nie potrafią rozwijać tej gry. Dziękuję za naświetlenie tematu z każdej strony.
 
Może 2023 będzie lepszy :D



A czy można wiedzieć czy i ewentualnie kiedy w końcu pojawią się animowane wersje kart-tokenów?
Nie będzie 2 lata temu pisali o tym. Bardzo czekałem kiedyś na tokenowe krowy. Najpierw mieli robić, ale później się wycofali z tego i zrezygnowali, ogólnie często zmieniają zdanie.
 
Last edited:
Animowane tokeny zapowiedzieli na ten rok ; x miesięcy temu Burza pokazywał bodajże animowanego Ochotnika (dla pokazania work in progress).
 
Top Bottom