Otwarte testy gry Wiedźmin: DuelMail rozpoczęte!

+
Przydała by się też funkcja w stylu gildii, oraz możliwość dodania znajomych w jakimś dziale kontakty czy cuś ;) A tak przy okazji, może mi ktoś wyjaśnić coś takiego: Zadałem przeciwnikowi 63 obrażeń, (pomijam te mniejsze) i potem jeszcze 15 obrażeń, przeciwnik miał 74 pż. Jakim cudem przeżył i dlaczego przegrałem chyba już po raz 10 w ten sposób?
 
Lakal said:
Przydała by się też funkcja w stylu gildii, oraz możliwość dodania znajomych w jakimś dziale kontakty czy cuś ;) A tak przy okazji, może mi ktoś wyjaśnić coś takiego: Zadałem przeciwnikowi 63 obrażeń, (pomijam te mniejsze) i potem jeszcze 15 obrażeń, przeciwnik miał 74 pż. Jakim cudem przeżył i dlaczego przegrałem chyba już po raz 10 w ten sposób?
Może przeciwnik po prostu zblokował twoje ciosy? :) Jeśli to błąd gry, poszukaj odpowiedniego wątku, może ta kwestia już została poruszona...
 
Aurylita said:
Mam pytanie czy poza areną będą inne sposoby zdobycia lvl?
Yyy... To znaczy, jak to sobie wyobrażasz? Wpisanie cheatów, drobne poręczenie na konto CDP, wzorowa postawa na forum? I don't think so... ]:->
 
witam.długo się czekało na tak ciekawą grę :) czcy jest ktoś z kim można by potrenować walki??Arena duelmail, Figthowe spotkania - tam pytaj. Zapytasz jeszcze raz w nieodpowiednim wątku a dam Ci warna za spam...Iwona.
 
Gra jest zaj..... tylko mogli by wklepać więcej rozwoju postaci i żeby mozna było zobaczyc co potrafi przeciwnik... żeby więcej taktyki bo tak to troche szczęscie sie liczy... nawet bardzo. jak ułozysz atak i obrone...Pozdrawiam wszystkich fanów wiedźmina
 
Ludzie pomocy.Jak stworzyc nowy profil na duel mail, jak daję na stwórz konto to mi się pojawia forum,co mam robic
 
przydalo by sie poprawic nazwy drzewek rozwoju bo u czarki sa ponazywane stylami mocnymi, szybkimi i magicznymi a w opisach umiejetnosci sa stosowane nazwy "magia ziemi", "magia blyskawic"
 
A tak wogóle to o co chodzi z tą nową wersją Duel Mail. Gdzie to jest i jak tam dotrzec. Bo ja już wymiękam w szukaniu jakiegoś odnośnika na stronkę. Czy ktoś może mi wytłumaczyc o co tu chodzi? Nikt nie chce grac. Już gra się znudziła czy co?
 
Akershus said:
A tak wogóle to o co chodzi z tą nową wersją Duel Mail. Gdzie to jest i jak tam dotrzec. Bo ja już wymiękam w szukaniu jakiegoś odnośnika na stronkę. Czy ktoś może mi wytłumaczyc o co tu chodzi? Nikt nie chce grac. Już gra się znudziła czy co?
Yyyy, ale o co chozzziii?? ??? Nowej wersji DM jeszcze nie ma. Pojawi się pewnie, jak się ociepli... ;) A czemu się ludziom nie chce grać, tego nie wiem, może spróbuj znaleźć innych sparing-partnerów... :)
 
Top Bottom