Otwarte testy gry Wiedźmin: DuelMail rozpoczęte!

+
trudno znalesc ludzi do walki ale walki sa spoko zrobione choc postacie za bardzo nie pasuja do tla (aha beda inne czy ciagle to samo??)
 
Co za przekręt! Mam 6 walk z jednym przeciwnikiem, a wyzwałem go tylko 2 razy. Do 4 walk nie wybierałem ciosów tylko ciągle powtarza mi sekwencje z walki numer dwa, a przeciwnik to wykorzystuje. :).
 
misiek007 said:
myślę że w ostatecznej wersji KONIECZNY jest wskaźnik czy gracz jest online czy offline widoczny przy nicku.
Jak jest na liście, to jest online. Jak go nie ma, to go nie ma. Proste. Ja mam kilka wyzwań i odpowiadam cały czas, więc chwila zejdzie :)
 
Podbijam: czemu po odbytej walce w polu wyzwań nadal wisi nick gracza z którym toczyłem pojedynek? Czy ta lista nie powinna być czyszczona? Czy to oznacza, że rzucam mu wyzwanie na stałe?To ważne!!!
 
Przy zgłaszaniu błędów, proszę, koniecznie podawajcie linka do walki - bez tego nie jesteśmy w stanie przeanalizować problemu.Darek
 
wszystko bardzo fajnie i wogóle ale dlaczego nie moge sie zalogować. Zmieniłem hasło wylogowałem sie z 10 razy i nic "wpisane hasło jest niepoprawne". Wie ktoś może o co w tym chodzi??
 
cos slabo ze znalezieniem kogos do walki ....dlaczego w wyszukiwarce ciagle pojawiaja sie ludzie z 1lvl??sprzydaloby sie sortowanie wedlug lvl.
 
Yonash said:
cos slabo ze znalezieniem kogos do walki ....dlaczego w wyszukiwarce ciagle pojawiaja sie ludzie z 1lvl??sprzydaloby sie sortowanie wedlug lvl.
Może tak jest, tylko tych na 1lvl jest 700! Ja doszedłem do 17 str. i już się zmęczyłem.
 
http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=11937.new#new Bugi proszę zgłaszać tutaj! By nie było syfu!
 
MasPingon said:
Wcale nie jestem zirytowany. Błądzę po menu od 30 minut, odświeżam beznadziejnie wykonaną wyszukiwarkę, wyzywam na pojedynek 10 osób i czekam. Nie dostaje przy okazji jakiejkolwiek informacji - czy dana osoba jest dostępna, czy toczy właśnie walkę itd. Nie ma żadnego okna dialogowego, w którym można by się umówić, sorry ale co to ma być?/editWłaśnie otrzymałem informacje, że przegrałem z Aglovalem. Nie wiem, może to ja nie dostrzegam jakiegoś ważnego elementu, ale czy ktoś może mi wytłumaczyć na czym ta gra polega? Bo nie widzę w tym najmniejszego sensu, gdzie tu jakakolwiek strategia?
na początku to tylko kwestia szczęścia. jak dochodzą nowe umiejętności, poznajesz przeciwników to wtedy zaczyna pojawiać się trochę taktyki.
 
Gra jest super, ale pojawiają się błędy przed oglądaniem walki i widać już sam wynik. Czy da się zrobić linka z wyzwaniem ?
 
MasPingon said:
Właśnie otrzymałem informacje, że przegrałem z Aglovalem. Nie wiem, może to ja nie dostrzegam jakiegoś ważnego elementu, ale czy ktoś może mi wytłumaczyć na czym ta gra polega? Bo nie widzę w tym najmniejszego sensu, gdzie tu jakakolwiek strategia?
pozdrawiam ;)tak po prawdzie to ja to wszystko walę na ślepo i już powoli zaczynam dochodzić o co w tym chodzi :)
 
Agloval said:
Agloval said:
Właśnie otrzymałem informacje, że przegrałem z Aglovalem. Nie wiem, może to ja nie dostrzegam jakiegoś ważnego elementu, ale czy ktoś może mi wytłumaczyć na czym ta gra polega? Bo nie widzę w tym najmniejszego sensu, gdzie tu jakakolwiek strategia?
pozdrawiam ;)tak po prawdzie to ja to wszystko walę na ślepo i już powoli zaczynam dochodzić o co w tym chodzi :)
to tak jak ja. wlasnie wyzwalem wiedzmina i przeraze i czekam jak to wygladaczekam tez na nowe wyzwania
 
Uff, kamień z serca. Jednak zmieniło się to, że gra będzie dostępna tylko dla posiadaczy gry ;]
 
Top Bottom