Otwarte testy gry Wiedźmin: DuelMail rozpoczęte!

+
a ja mam takie pytanie:czy jeżeli wyzwę kogoś na pojedynek i się wyloguje to czy walka się odbędzie kiedy będę offline?
 
Powinno tak być :p A teraz powtarzam swoje pytanie - W jakich okolicznościach zdobywa się pkt do rankingu??
 
MADHerrmann said:
a ja mam takie pytanie:czy jeżeli wyzwę kogoś na pojedynek i się wyloguje to czy walka się odbędzie kiedy będę offline?
Tak. Potem będziesz ją mógł obejrzeć.
 
[size=10pt][size=10pt]http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=11938.new#new - tam proszę zgłaszać uwagi i sugestie dotyczące gry :)[/size][/size]
 
Kasajer91 said:
Powinno tak być :p A teraz powtarzam swoje pytanie - W jakich okolicznościach zdobywa się pkt do rankingu??
chyba wygrywając walki, ale nie jestem pewien bo jeszcze nie wygrałem
Kasajer91 said:
Kasajer91 said:
a ja mam takie pytanie:czy jeżeli wyzwę kogoś na pojedynek i się wyloguje to czy walka się odbędzie kiedy będę offline?
Tak. Potem będziesz ją mógł obejrzeć.
dzięki Nie pisz dwóch postów pod rząd.Elwer
 
MADHerrmann said:
a ja mam takie pytanie:czy jeżeli wyzwę kogoś na pojedynek i się wyloguje to czy walka się odbędzie kiedy będę offline?
raczej tak - myślisz, że skąd geneza nazwy?kiedyś już były podobne gry - z grubsza polega to wszystko na wysyłaniu danych dotyczących taktyki na serwer przez obie strony, właśnie dzięki czemu nie wymagana jest równoczesna aktywność dwóch stronEDIT: ech... jak zawsze spóźniony...notabne - do powyższego, polecam opcję "edytuj" !
 
MonkOfWar said:
W tej grze liczy się szczęście i lepsze itemy od przeciwnika. Żadnej strategii. SUPER! :)
To zależy od tego, na którym jesteś poziomie. Na początku tak, ale potem ... nie wystarcząitemy. No i przed pewnymi ciosami można się zabezpieczyć używając odpowiednich komend.A po jakimś czasie zauważasz jakich wzorców używają przeciwnicy i wtedy zaczyna sięzabawa.Ale nie chcę psuć zabawy z odkrywania.
 
to w sumie zabawne - bo w tej grze liczy się hm... powiedzmy "strategia", ale tylko jeśli zawęrzymy grono osób z którymi sie pojedynkujemy do paru-parunastu...bo strategia tutaj wymaga obserwowania co robi przeciwnik i próbach przewidywania jego zachowań... gdy gramy ciągle z kimś innym to równie dobrze możemy sobie porzucać monetąoczywiście - umiejętności pozwalają na budowanie jakichśtam kobosów - ale mimo wszystko to i tak wydaje mi się "papier, nożyczki, kamień" z zasłoniętymi oczami i liczeniem, że całość ułoży się po naszej myśli EDIT: co do tych opinii jak to fajnie się odkrywa przeciwnika itd.jeśli mówią to osoby z teamu tworzącego/testującego - to ciekawy jestem jaki jest maksymalny skład w jakim toczyli rozgrywkę...forum ma 200 000 userów bodajże (sry, prawie 250000), z czego grać będzie załóżmy marne 1%... to raptem 2000 osóbzałóżmy, że walki toczymy z grupą znajomych (10-20 osób) plus jakieś przypadkowe mniej więcej na naszym poziomie ( za każdym razem kto inny... ), z czego np. na 1 walkę z przyjacielem przypadają 2-3 z obcą osobą, bo nie chce nam się czekać aż odpowie... to oznacza, że 2 z 3 walk są tak strategiczne jak rzutki dla niewidomych... a co do 3 to fajnie, o ile te 2 poprzednie nas nie zniechęcąja wiem, że te statystyki są wyssane z palca, ale to co w ogólności staram się poddać pod wątpliwość, to możliwość ogarnięcia przeciwników w sposób pozwalający na prowadzenie satysfakcjonującej rozgrywki, ze względu na ich ilośćchyba, że zrobi się z tego "buddy wars" i całość sprowadzi się do przyjacielskich pojedynków ze znajomymi
 
co jest z serwerami? ciagle jak biore WALCZ wyświetla się "błąd, spróbuj potem" albo "aktualizacja serwera" :eek: Ale gra wymiata!!! ;) :) ;D
 
Top Bottom