Otwarte testy gry Wiedźmin: DuelMail rozpoczęte!

+
WallaceFC said:
Dwa razy przegrałem tą samą walkę :/ Gram wiedźminem i musiałem zresetować kompa. Włączam znowu patrze a tam dwie walki z tym samym przeciwnikiem, jedna wiedźminem a druga czarodziejką :/Edit: i znowu to samo. Walczyłem z przerazą i przegrałem, patrze a tam druga ta sama walka tylko że mojemu wiedźminowi nagle wyrosły skrzydła, dodatkowe nogi i pancerz na dokładkę :/
Tak samo mam. I w ogóle przyjmuje mi walki których nie przyjąłem
 
WallaceFC said:
Dwa razy przegrałem tą samą walkę :/ Gram wiedźminem i musiałem zresetować kompa. Włączam znowu patrze a tam dwie walki z tym samym przeciwnikiem, jedna wiedźminem a druga czarodziejką :/
Mógł zmienić klasę postaci ;)Jak ktoś chce ze mną grać, to wyzywać. Odpowiadam ;)
 
Mi DM nie chce się załadować, pojawia się czarne tło... :( Trudno, będzie więcej czasu na Wiedźmina...
 
Iwona said:
Mógł zmienić klasę postaci ;)Jak ktoś chce ze mną grać, to wyzywać. Odpowiadam ;)
Ale mi nie o to chodzi :p To mój wiedźmin zmienił się w czarodziejkę, walcząc z czarodziejką. To samo miałem z przerazą :/ BTW to z Twoją czarodziejką wtedy walczyłem ;)
 
Wcale nie jestem zirytowany. Błądzę po menu od 30 minut, odświeżam beznadziejnie wykonaną wyszukiwarkę, wyzywam na pojedynek 10 osób i czekam. Nie dostaje przy okazji jakiejkolwiek informacji - czy dana osoba jest dostępna, czy toczy właśnie walkę itd. Nie ma żadnego okna dialogowego, w którym można by się umówić, sorry ale co to ma być?/editWłaśnie otrzymałem informacje, że przegrałem z Aglovalem. Nie wiem, może to ja nie dostrzegam jakiegoś ważnego elementu, ale czy ktoś może mi wytłumaczyć na czym ta gra polega? Bo nie widzę w tym najmniejszego sensu, gdzie tu jakakolwiek strategia?
 

SaLi

Forum veteran
Dziwna rzecz.Wybralem wiedzmina, a w ktorejs walce nie wiedziec czemu walczylem przeraza...WTF ???
 
Serwery nie są z CDP, tylko One2Tribe, więc wiecie ;)nie odświeżajcie przeglądarki(bo na nowo logować się trzeba), tylko tam są takie kółeczka do odświeżania ;) każde okienko ma swoje ;)[size=12pt]TO JEST WERSJA BETA I BŁĘDY JESZCZE SIĘ ZDARZAJĄ, PAMIĘTAJCIE O TYM :)[/size]
 
Co wyście najlepszego zrobili ja mam w piątek kolokwium! ;P no dobra fajnie jest, tylko coś nie bardzo ludzie wyzwania przyjmują. To naprawdę wciąga!
 

SaLi

Forum veteran
Pamietam :DDobrze, ze wtedy wygralem... :pA gdzie Ty sie podziewasz Demonq bo Cie znalezc nigdzie nie moge?... :DGram. Sortownia jakaś userów faktycznie by się przydała - już sugeruję komu trzeba ;)Iwona.
 
Moje pytanie jest takie: czemu po odbytej walce w polu wyzwań nadal wisi nick gracza z którym toczyłem pojedynek? Czy ta lista nie powinna być czyszczona? Czy to oznacza, że rzucam mu wyzwanie na stałe?Idę po ciebie Iwonko :D
 
Yellow said:
Yellow said:
Co decyduje o wygranej walce, jeśli i jeden i drugi gracz dostają po tyle samo obrażeń?
jest remis
Niekoniecznie, ja przegrałem swoją walkę mimo iż miałem identyczną kombinację ciosów i bloków co przeciwnik, zadaliśmy sobie takie same obrażenia.
 
WallaceFC said:
WallaceFC said:
Mógł zmienić klasę postaci ;)Jak ktoś chce ze mną grać, to wyzywać. Odpowiadam ;)
Ale mi nie o to chodzi :p To mój wiedźmin zmienił się w czarodziejkę, walcząc z czarodziejką. To samo miałem z przerazą :/ BTW to z Twoją czarodziejką wtedy walczyłem ;)
Podaj proszę link do tej walki - zbadamy sytuację.Darek
 
Nie wytrzymam... Chyba nie doczekam się pierwszej walki ;). Już 2 wyzwania wysłałem... Mam nadzieję, że się doczekam odpowiedzi :-\.
 
jaszczur10 said:
Niekoniecznie, ja przegrałem swoją walkę mimo iż miałem identyczną kombinację ciosów i bloków co przeciwnik, zadaliśmy sobie takie same obrażenia.
blah... jest remis o ile macie tyle samo życia - widocznie miał wyższy level i więcej hpków
 
myślę że w ostatecznej wersji KONIECZNY jest wskaźnik czy gracz jest online czy offline widoczny przy nicku.
 
Top Bottom