Otwarte testy gry Wiedźmin: DuelMail rozpoczęte!

+
Genesis said:
A nie prawda bo miałem walkę w której ciachałem sie z kimś identycznie tylko że on parując parował 10 a ja 9 dmg. Przez co przegrałem.
To zależy od skilli :) Evidence? Link? Może ARENA DUELMAIL będzie lepsza na pytania, wyjaśnienia i odpowiedzi? Już tam odpowiednie watki stworzyłam :)
 
MasPingon said:
MasPingon said:
MasPingon said:
Jak zmienia się rozgrywka na wyższych poziomach? Zwiększa się ilość slotów na ciosy i uniki? Przecież sam sens(albo jak kto woli bezsens) gry jest taki sam, zmienia się tylko rodzaj i siła zadawanych obrażeń.
Przykład:Możesz korzystać z Alchemii, czyli slot wykorzystać na "zatankowanie" eliksiru, który zmieni twoją charakterystykę do końca walki albo przez jakiś czas.Ale, żeby korzystać z Alchemii musisz wybrać określoną ścieżkę rozwoju. Inni mogą wybrać coś innego (np. stały bonus do cechy), więcpo jakimś czasie decyduje nie tylko kolejność ciosów, ale także budowa postaci oraz pewne wzorce taktyczne z niej wynikające (np. zażywam eliksir na początku, bo jestem mocny w eliksirach a ktoś inny nie zażywa nic, tylko zaczyna od naparzania).
Heh, to samo mówiono na temat rozwoju naszego bohatera w The Witcher :] Jak to było naprawdę każdy doskonale wie
Proponuję spróbować. Ludzie są naprawdę sprytni, jeśli chodzi o dobór cech oraz obsadzanie slotów. Gra jest łatwa tylkona pierwszych poziomach (albo inaczej mówiąc losowa). Potem robi się naprawdę ciekawie. I nie ma save'ów.
 
http://duelmail.thewitcher.com/?fight=556991&lang=5Identyczne sekwencje i co z tego ?I tutaj http://duelmail.thewitcher.com/?fight=633602&lang=5
 
z kimkolwiek walcze, to walcze przeciw przerazie która robi dokładnie takie ruchy jak ja, zawsze dostaje 1 exp troche złota i 0 punktów rankingowych, jak dostaje wyzwanie to po naciśnięciu "walka" wyskakuje błąd i zebym chwile zaczekał, klikam jeszcze raz i mnie przenosi na ekran gdzie są wyzwania i odbyte pojedynki, a tak jest juz rozegrana walka. jak ktos mi wysle wyzwanie to moge z nim rozgrywac tyle walk ile mi sie podobagra bardzo średnia, i jeszcze te błędy... :/oh, wlasnie zagralem przeciw innej przerazie i było normalnie o_O
 
O, fajnie, że przynajmniej gra się nie opóźniła :D. Menu wyboru postaci wygląda całkiem fajnie - naprawdę niezła grafika jak nagierkę flash. Jest coś na otarcie łez w oczekiwaniu na patcha i edytor do pluginów :D.Pozdrawiam
 
z kimkolwiek walcze, to walcze przeciw przerazie która robi dokładnie takie ruchy jak ja, zawsze dostaje 1 exp troche złota i 0 punktów rankingowych, jak dostaje wyzwanie to po naciśnięciu "walka" wyskakuje błąd i zebym chwile zaczekał, klikam jeszcze raz i mnie przenosi na ekran gdzie są wyzwania i odbyte pojedynki, a tak jest juz rozegrana walka. jak ktos mi wysle wyzwanie to moge z nim rozgrywac tyle walk ile mi sie podobagra bardzo średnia, i jeszcze te błędy... :/oh, wlasnie zagralem przeciw innej przerazie i było normalnie o_O
Potwierdzam, zdazylo mi sie juz to. Bardzo denerwujacy bug. To ma chyba rozne odmiany ;). Bo np. w walce z Toba Genesis zaminilo mi ciosy, Ty miales moje, a ja Twoje :). Mam nadzieje ze wersja finalna bedzie o wiele bardziej dopracowana :).
 
MasPingon said:
Jak zmienia się rozgrywka na wyższych poziomach? Zwiększa się ilość slotów na ciosy i uniki? Przecież sam sens(albo jak kto woli bezsens) gry jest taki sam, zmienia się tylko rodzaj i siła zadawanych obrażeń.
no niby pojawiają się możliwości kombosów, które na moje oko polegają na tym, że każdy kolejny cios jest silniejszy, bo wiążą go bonusy od poprzedniego - ale o ile nie graliśmy z nim wcześniej, to wciąż to jest "zgadnij co wcisnę!!!!!!!!!"... to co prawda robi się "papier, nożyce, kamień", ale na 72 możliwe figury i od cholery kombinacji (nie 72^6, czyli 139314069504, tylko mniej - bo część może być użyta tylko raz, a pojedyncze wybranie umiejętności odrzuca dwa różne poziomy jej - jak się zbiorę to może to okropieństwo policzę :D)... i jedyne co można powiedzieć, że to już nie "papier, nożyczki, kamień", tylko ruletkajakoś to wszystko zbyt losowe
MasPingon said:
Przecież 1 poziomowy wiedźmin nie ma najmniejszych szans z 5 poziomową czarodziejką. Zresztą z 2 poziomową też.
nie tak znowu, ma jak dla mnie mniej więcej 2-3 ruchy z 4 w plecy na starcie, przez różnicę HP, przedmioty i co za tym idzie umiejętności (choć to zależy, bo łatwo awansować, a z kasą już zawsze tak bajecznie nie jest), więc wszystko sprowadza się do może i nieco niechętnego układu probabiliistycznego, ale jednak, o stosunkowo sporym prawdopodobieństwu (cóż... w stosunku do zera każde jest stosunkowo duże ;) )wszytko kwestia szczęścia - i znów dochodzimy do głównej wadyEDIT: Blah! ale kompromitacjaoczywiście wszystko w kombinatoryce pokręciłem, bo mamy nie 6 tylko 12 slotów a część skillów jest do jednego, a część do drugiego (ataku/obrony)... więc całość liczy się inaczej...ktoś mi powie czy alchemii/wytrzymałości używa się w fazie ataku/obrony i czy są skille których się w ogóle nie aktywuje?EDIT2: już znalazłem w helpieEDIT3: pokonałem Iwonę :p
 
SIema mam takie pytanie ktore moglo juz pasc... Beda w tej grze jakies klany.?? super gra, poczatki to meczarnia ale jak ide to idze super jestem chyba 4 czy 5 na liscie:D
 
Trzeba przyznać, że DuelMail osiągnęło (przynajmniej chwilowo) jeden z celów, jakim było ponowne zainteresowanie ludzi Wiedźminem ;). Wystarczy zobaczyć jak wiele osób zalogowanych jest na stronie głównej, więcej niż po premierze.
sajdziok said:
SIema mam takie pytanie ktore moglo juz pasc... Beda w tej grze jakies klany.??
Na razie ich nie będzie, ale nigdy nie wiadomo, co będzie potem ;). Były już takie propozycje.
 
Witam wszystkich. Dlugo sie na forum nie udzielalem:) Caly czas jestem na biezaco z aktualnosciami i czesto tu zagladam:) Wlasnie z pracy wrocilem i chcialbym zobaczyc jak smiga ten FIGHT. Kto podniesie rekawice? Zapraszam....;>
 
polecam sie jako worek treningowy XD bijcie a bedzie wam dane xP, btw sporo problemow z serwem jest :S czasem teraz juz idzie ciutke lepiej ;]
 
jom said:
polecam sie jako worek treningowy XD bijcie a bedzie wam dane xP, btw sporo problemow z serwem jest :S czasem teraz juz idzie ciutke lepiej ;]
No to dawaj :beer:
 
no ja jestem caly czas :D wyzywac a odbieram kazdego bez wyjatku :D kazdemu sie nalezy mały łomot :pP
 
Top Bottom