Otworzyć temat "Sens życia... "

+
Status
Not open for further replies.
Otworzyć temat "Sens życia... "

Mało mnie tu ostatnio, ale tak mi się wydaje, że zamknięcie tematu o polityce to był strzał w kolano. :p
Teraz mamy kilka takich tematów: karczma, nocna czy wyszperane w sieci...

Kto popiera, łapka w górę. :D
 
Niebiescy jak policja: można ich nie lubić, ale mają swoją robotę. :p

Mnie chodzi o to, że teraz o polityce można przeczytać na całym forum.
A był jeden temat i był porządek... ;)
 
Niebiescy jak policja: można ich nie lubić, ale mają swoją robotę. :p
To akurat nie jest problem. Problemem jest zachowanie pewnych jednostek i narzucanie swoich poglądów i tym samym wywyższanie się ponad innych. Niech wykonują swoją robotę, ale właściwie. Ja miałem kilka banów i nawet nie miałem podanego powodu za które posty.

"Niebiescy" muszą mieć swoje poglądy jak każdy, ale z tytułu pełnionych funkcji nie powinni ich często wypowiadać na głos.
 
Ale to nie jest temat o niebieskich, bo nie ma w nazwie "smerfy". ;)

Jeszcze raz mówię: powinno się otworzyć temat o polityce, bo teraz pełno tego na forum wszędzie. ;)
 
Ale to nie jest temat o niebieskich, bo nie ma w nazwie "smerfy". ;)

Jeszcze raz mówię: powinno się otworzyć temat o polityce, bo teraz pełno tego na forum wszędzie. ;)
I co wpiszesz w zasadach obowiązujących w temacie? Przepiszemy cały regulamin?
Ja nie będę ograniczał swoich wypowiedzi o dodatkowe rzeczy poza przeklinaniem kiedy inni tego nie robią.
 

Yngh

Forum veteran
No jasne, że kwestie wcześniej ograniczone do "Sensu życia" będą przenikać do innych tematów. Forum nie lubi próżni :p. Zresztą, myślę, że to tylko kwestia czasu, zanim "Sens życia" powróci, bo utrzymywanie obecnego stanu będzie niepraktyczne.

Fun fact: regulamin forum nie został zaktualizowany. Nie ma tam ogólnoforumowego zakazu dyskusji na tematy polityczne. Nie ma też zakazu dyskusji o decyzjach moderatorów, które nie dotyczą wyłącznie indywidualnych użytkowników, więc można marudzić na brak "Sensu życia" ;).
 
Last edited:
Na moje powinno się ten temat na nowo otworzyć. Ale... co ja tam wiem. ;)
Chociaż, tak mi się coś mocno wydaje, że po otwarciu, za czas jakiś znowu go zamkną z oczywistych powodów. Myślę, że jednak lepiej mieć jeden taki wątek, nawet jeśli jest w nim nieco bałaganu, niż mieć bałagan na całym forum.
 
Last edited:
Jakiekolwiek uwagi na temat pracy moderatorów należy kierować do wyższej instancji.
Jeśli ktoś ma problem z którąkolwiek z naszych decyzji, to jw. - Marcin Momot albo Keth.

Nie ma potrzeby zakładać nowego wątku.

Jeśli natomiast chodzi o rozpełznięcie się nieprzyjemnych i szkodliwych dyskusji na resztę forum, to mogę Was tylko zapewnić w imieniu zespołu, że nie będzie na to przyzwolenia. Nie po to zamknęliśmy temat stanowiący kwintesencję złych i niepotrzebnych emocji grupki zacietrzewionych użytkowników, żeby przymykać oczy na podobne zachowania w innych tematach.

Jak wspomniano przy okazji zamknięcia: od drażliwych tematów są inne fora, a to jest forum gry i rozmawiamy tu głównie o grze. Istnieją też wątki luźniejsze na tematy wszelakie, cenzury nie ma - jest tylko zdrowy rozsądek zarówno moderatorów, jak i użytkowników, w obliczu zapalczywych i psujących atmosferę postów.

Zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom