Outra - domysły , rozważania

+
Outra - domysły , rozważania

Zaryzykuje i założę nowy temat ;)Dyskusja na temat "Człowieka w masce" w outrze.Jak już pisałem według mnie ten "kolega" mógł być kiedyś wiedźminem. bo skąd niby znał sztuki walki wiedźmińskie? ale walka 2 mieczami skłania mnie do ucznia Azara Javeda. również wydawało mi się, że mutanci również walczyli stylami wiedźmińskimi albo baaardzo podobnym.
 
Chciałbym do tego tematu przenieść naszą dyskusję na temat Outra.
Blizari z Rivii said:
SmileyAle nie po to piszę tego posta ; moje pytanie do kogoś kto też przeszedł grę drogą neutralną - kim jest zakapturzona postać? Wiedźminem ? Zygfrydem ? Radowidem ? Alvinem ? Kim?! Bo nie mogę podzielić zdziwienia Foltesta i Geralta dopóki nie będę wiedział kim jest zabójca AngryPytanie do kogoś kto widział więcej niż 2 outtra: czy one się czymś od siebie różnią ?
 
z tego co wiem to nie ma czegoś takiego jak dwa czu więcej outr. jest jedno, które w gruncie rzeczy ma dwa zadania IMO:- być świetnie zrealizowane ;) ;D- podsycać ochotę do zagrania w TheWitcher II lub TheWitcher Expansion Pack, bo ufam, wierze i modlę się o to żeby powstały, najpierw dodatek, potem druga częśćWydaje mi się że nie miał to być żaden konkretny Wiedźmin, zdziwienie Geralta i Foltesta wynika tylko z faktu, że był wieśmakiem
 
Ten uczen Azera odpada On byl czarodziejem, jesli mial pojecie jakies o walce to tylko pobiezne bardzo. A Vilfegortzem tez nie byl ;)
 
No właśnie z tego co pamiętam to miały być 3 różne zakończenia ... myślałem , że to jednoznaczne z 3 końcowymi filmikami , ale chyba się przeliczyłem.
 
Człowiek w masce był albo wiedźminem (wielce prawdopodobne) albo udanym eksperymentem Azara... Dlaczego tak myślę? ;) Jego oczy są identyczne jak te Geralta :>
 
co do eksperymentu to raczej bym wykluczył. w końcu Azara zabiliśmy, no chyba że zrobił tego kolesia zanim go zabiliśmy. ale wtedy kto ma kontrole nad nim? sam tak sobie wie co robić? te mutanty to raczej niezbyt mądrzy byli...
 
gon w grze mowi bardzo ciekawa rzecz ze Mistrz zakonu byl tylko odpowiedzilalny za salamandre a istnieje jakies jeszcze zlo czy jakios tak.Prawdopodobnie ktos procz azara klonowal wiedzminow
 
hehe LOOLw koncu znalazlem ten watek. dalej bede odstawial przy swoim ze to wiedzmin ze szkoly węża. chyba byla jakas przyczyna dlaczego wiedzmini mutowali male dzieci nie?tak samo jak jedi szkolili tylko maluchow. wiec skoro ten koles ma "oczy jak u żmii" po próbie traw to raczej od maleńkiego. nawiązał walkę z Geraltem i go zmłucił troszkę, a nie każdy był w stanie to zrobić. czarodziejem raczej nie był bo na Geralta Aard nie zasłaniałby się rekami tylko przeciągnął go przez całą posadzke jak Vil. to ze walczyl 2 mieczami... kwestia stylu i upodoban szkoly. na ramieniach widać sylwetki potworów albo bazyliszka albo kuroa przedewszystkim medalion. jak Geralta.tylko że węża nie wilka. w filmiku go nie widać ale na artach jak najbardziej
 
przeszedlem wszsytkimi 3 sciezkami widzialem 4 zakonczenia (nie mylic z outrem) i tak - filmik jest jeden. flashback tez tylko gadka inna
 
Może to był zmutowany Altar z Assassin's Creada ;) Azer mógł go ściągnąć z innej rzeczywistości za pomocą magi ;)Mam nadxieje, że zostanie wyjaśnione to w dodatku. Tylko moglibyśmy w nim kierować kimś innym niż Geraltem (innym wiedźminem), bo w epilogu Geralt jest tak przypakowany, że walka nie stanowi dużego wyzwania.
 
takie pytanie: czy jest gdzieś mowa o innych szkołach wiedźmińskich? wiem, wiem. w grze... ale tylko, że były. a może miały jakieś nazwy? każda inny medalion? w grze tego chyba nie było, a książkę dopiero zacząłem czytać.myśląc o tym przyszła mi na myśl pewna rzecz. to mógł być ktoś kogo znali i Geralt i Foltest. wkońcu było zdziwienie gdy Geralt opuścił maskę...
 
Na filmiku było widać zdziwienie Geralta, jednak to raczej ze względu na oczy napastnika. Foltest też się zdziwił, ale to było raczej zdziwienie w stylu - "znasz go?"Myślę, że może to być jakiś mutant Loży Czarodziejek. W końcu Triss zachowywała się dosyć dziwnie na początku III aktu.
 
Gdyby nie brak blizny, można by pomyśleć, że to Geralt. Alvin przeniósł się w czasie jakies 40 lat w tył(bo chyba wszyscy się zgodzą, że Mistrz Zakonu to tak naprawdę Alvin) i miał czas, by poznać Geralta i zmienić jego przeznaczenie tak, by został zabójcą lub sciągnąć go z przyszłości. Zresztą Geralt zauważył coś, co wam wszystkim umknęło- zabójca miał identyczne jak geralt rysy twarzy(specjalnie oglądnąłem film kilka razy by szukać innych różnic niż brak blizny).
 
BlizarizRivii said:
No właśnie z tego co pamiętam to miały być 3 różne zakończenia ... myślałem , że to jednoznaczne z 3 końcowymi filmikami , ale chyba się przeliczyłem.
Są 3 zakończenia. W zależności od tego jakie decyzje podejmowaliśmy, inaczej prezentuje się cała historia gry i inaczej wygląda to co dzieje się potem (przedstawione na flashbackach).Zważając na to ile czasu i pracy zajmuje przygotowanie filmu na naprawdę wysokim poziomie (takim jak intro & outro), nie mogliśmy w chwili obecnej zastosować tego rozwiązania.
 
nie mam artow wiec nie moge nic powiedziec o tym.moglby ktos werzucic te zdjecie z trym medalionem na forum???A w wiedzminie jest mowa o 3 szkolach wilka,gryfa i kota.Wiecej nie ma
 
forest said:
w koncu znalazlem ten watek. dalej bede odstawial przy swoim ze to wiedzmin ze szkoly węża.
"Zapomniana szkoła wiedźmińskich zabójców". Jak dla mnie świetny materiał na część drugą.
 
raczej uwazam ze jest to kolejny zakon np zakon weza lub cos takiego.Albo moze to gildia zaojcow ale napewno nie szkola wiedzminska
 
Top Bottom