Paczka 20 fanowskich przygód+linki do 4 kolejnych

+
Paczka 20 fanowskich przygód+linki do 4 kolejnych

Upload wstrzymany! Zajrzyj na drugą stronę tematu.
 
mbwrobel said:
Dołączam się do podziękowań />
Jeden zwykły komentarz, a morda cieszyła mi się kilkanaście minut, a humor mam poprawiony na cały dzień.

O! 5 orenów już na tym "zarobiłem" Na bogato widzę się bawimy! :D
 
tajron8 said:
Jeden zwykły komentarz, a morda cieszyła mi się kilkanaście minut, a humor mam poprawiony na cały dzień. [...]
Bardzo mi miło, że poprawiłem Ci humor. Mam nadzieję, że w nie mniejszym stopniu, niż Ty mi.
Pozdro!
 
Dziekuje za umieszczenie w creditsach do Króla Żebraków, ale to "y" to zbytek łaski ;)
A inicjatywa bardzo miła.
 
Nie widzę tu chyba tylko The Tribute, ale gratuluję roboty ;) ściągnąłbym, gdyby nie zabójcza prędkość iPlusa - tzn. prędzej się zabiję niż to pobiorę ;)
 
Asper said:
Dziekuje za umieszczenie w creditsach do Króla Żebraków
Panie Asper., pan niech mi tutaj nie dziękuję, gdyż podałem wszystkie creditsy, a o takiej znamienitej przygodzie, jak Król Żebraków, to bym nie zapomniał.
Asper said:
, ale to "y" to zbytek łaski ;)
Poprawione.
Asper said:
A inicjatywa bardzo miła.
Bardzo dziękuje.


Asper said:
Nie widzę tu chyba tylko The Tribute, ale gratuluję roboty ;)/> ściągnąłbym, gdyby nie zabójcza prędkość iPlusa - tzn. prędzej się zabiję niż to pobiorę ;)/>
Jeżeli dobrze zrozumiałem twojego posta, to się mylisz. The Tribute-(tłumaczenie na polski)-Haracz.
Jeżeli masz słaby internet, a masz niektóre z tych przygód, które są w paczce, to napisz do mnie via PW, to ci zuploaduję pojedyncze przygody.
To samo się tyczy innych osób.



Asper said:
Dzięki, fajnie że Ci się chciało to pozbierać :)
Zostałem pochwalony przez samego Reda! Czuję się spełniony życioswo



Asper said:
No się narobiłeś. Oren leci :)
Zaledwie tydzień całkowicie wolnych dni, wyjęty z życiorysu.



Zapraszam wszystkich do pobierania i zostawiania śladu po sobie w postaci posta.
 
Dzięki... Ja tu mam ferie i jestem przez Ciebie skazany na granie w Wiedźmina. Nawet na sanki się wybrać nie mogę...
 
RedpowerPl said:
Dzięki... Ja tu mam ferie i jestem przez Ciebie skazany na granie w Wiedźmina. Nawet na sanki się wybrać nie mogę...
Buahahaha! Mój chytry plan się powiódł! Od początku to planowałem! Teraz jesteś uwięziony przed kompem. Eeeee... A co jeśli nie będzie u ciebie prądu albo granie ci się znudzi?! Muszę znaleźć sposób, by to dopracować.

A tak na serio: Miłego nolifowania do końca ferii :D



Chcecie linki do downloadu pojedynczych przygód?
 
Super pomysł, by zebrać to :) Oren leci.

EDIT: Nie da się ściągnąć paczki, jeśli się nie ma premium^^ Wrzuć na inny serwer.
 
ser-ek said:
Super pomysł, by zebrać to :)/> Oren leci.

EDIT: Nie da się ściągnąć paczki, jeśli się nie ma premium^^ Wrzuć na inny serwer.
Zauważyłem to chwilę temu. Na serwer mam jaki wrzucić?
 
Dziwne. Wczoraj pobrałem paczkę 1,5 GB bez żadnego problemu, a nie mam na speedy.sh żadnego konta. No, chyba, że na serwerze jest upload limitowany, a ja po prostu jeszcze się załapałem.
 
Top Bottom