Paczka 20 fanowskich przygód+linki do 4 kolejnych

+
Można spróbować zippyshare - na pewno jest szybki, ale głowy nie dam, czy nie ma limitu na transfer (w sensie ileś pobrań, potem ścina).
 
Pozostałych (prócz "W potrzasku") też się nie da ściągnąć, bo mirrory nie są dostępne.
 
szypek26 said:
Można spróbować zippyshare - na pewno jest szybki, ale głowy nie dam, czy nie ma limitu na transfer (w sensie ileś pobrań, potem ścina).
Plików większych niż 200mb nie można tam wrzucać.
szypek26 said:
Pozostałych (prócz "W potrzasku") też się nie da ściągnąć, bo mirrory nie są dostępne.
Na moddb trzeba się zalogować, by móc pobierać.
szypek26 said:
Zauważyłem to chwilę temu. Na serwer mam jaki wrzucić?
szypek26 said:
Byle jaki. Byle działało :p
Panie ser-ek, zadając to pytanie oczekiwałem podania serwera, na który mógłbym wrzucić plik.
 
tajron8 said:
Plików większych niż 200mb nie można tam wrzucać.
Możesz podzielić paczkę na części po 200 mega. Bo generalnie ciężko będzie ci znaleźć serwer, który jest jednocześnie szybki, darmowy i pozwala na paczki po 1.6 GB ;)
 
szypek26 said:
Możesz podzielić paczkę na części po 200 mega. Bo generalnie ciężko będzie ci znaleźć serwer, który jest jednocześnie szybki, darmowy i pozwala na paczki po 1.6 GB ;)/>
Deception i Wiedźminkołaj ważą już powyżej 200mb.
A może mddb albo witcher.nexus?
One są darmowe i chyba mają nieograniczony transfer i są w miarę szybkie.
 
szypek26 said:
Z moddb bywają cyrki, ale nexus IMO styknie.
No to postanowione. Jutro reuploaduję na nexusa.

Edit:
Link do tematu na angielskim forum:
http://en.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/33978-pack-20-adventureslinks-for-download-4-other-adventures/
 
piotrek18tw said:
szkoda że chomikuj jest ogólnie przez wszystkich gnojone, tam by można bezproblemowo wszystko wrzucić. ;/
Na chomikuj trzeba płacić za transfer, a ja chcę by paczkę można pobierać za darmo i bez żądnych problemów i trzeba mieć konto by nie "wyrzucić" reszty płatnego transferu w błoto.
Po za tym nie lubię za bardzo tej strony i nie mam do niej zbyt wielkiego zaufania.

Pisałem już, że uploaduję jutro na nexusa. Na nexusie trzeba mieć tylko konto i można bez problemów pobierać, ale nie jestem pewien, czy na pewno trzeba mieć to konto.
 
tajron8 said:
No to postanowione. Jutro reuploaduję na nexusa.
Przypomnę tylko, że na Nexus jest limit wielkości pobieranych plików dla niezarejestrowanych użytkowników. Żeby pobierać pliki większe niż 2mb, trzeba być zalogowanym użytkownikiem. Na modDB chyba też logowanie pomaga na problemy z pobieraniem. W każdym razie płacenie za coś, co jest darmowe i ich twórcy chcą, by było darmowe, jest kuriozalne, więc mam nadzieję, że paka zostanie szybko przeniesiona na inny serwer. Może wystawić paczkę 20 przygód jako plik publiczny na Google Drive? ;) Jest tam jednak taka wada, że nie ma licznika ilości pobrań.
 
Fantasta said:
Przypomnę tylko, że na Nexus jest limit wielkości pobieranych plików dla niezarejestrowanych użytkowników. Żeby pobierać pliki większe niż 2mb, trzeba być zalogowanym użytkownikiem. Na modDB chyba też logowanie pomaga na problemy z pobieraniem.
Wiem o tym, ale to chyba najlepsze rozwiązanie, ponieważ to jest darmowe, nie ma problemów z pobieraniem i pliki albo wygasają bardzo powoli lub w ogóle.
Fantasta said:
W każdym razie płacenie za coś, co jest darmowe i ich twórcy chcą, by było darmowe, jest kuriozalne, więc mam nadzieję, że paka zostanie szybko przeniesiona na inny serwer
Tak, wiem i mam nadzieję, że jutro uda mi się zuploadować paczkę.
Fantasta said:
Może wystawić paczkę 20 przygód jako plik publiczny na Google Drive? ;)/> Jest tam jednak taka wada, że nie ma licznika ilości pobrań.
Nie wiem w ogóle, co to jest. Najpierw zuploaduję na nexusa, potem może na mddb, a potem...pomyślimy :D/>
 
Jest problem. Okazało się, że muszę mieć pozwolenie od autorów i nie wystarczy, że napiszę ich w creditsach, by móc dodać ich przygody do paczki. Corylea napisała to w temacie na angielskim forum i kazała mi usunąć upload.
http://en.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/33978-pack-20-adventureslinks-for-download-4-other-adventures/


Edit: Szypek powiedział, że spróbuje coś załatwić, a więc może nie wszystko stracone.
 
Próba kontaktu z autorami w tym konkretnie przypadku(udana czy nie, bo nie będzie można się z każdym kontaktować) to taki nieformalny wymóg, nie wynikający z jakichś zasad prawa czy regulaminów. Chodzi o to w jakim wymiarze to traktujemy. Jeśli podchodzimy do tego pod kątem relacji międzyludzkich :), to warto zapytać, nie zaszkodzi, a zazwyczaj pomoże. Jeśli patrzymy na prawa do kopiowania itd to na dobrą sprawę pod względem prawnym raczej nie ma mowy o copyright na wiedźmińskie mody/przygody, kiedy rozpowszechniane są one w całości, z creditsami, linkami do autora i za darmo. Na dobrą sprawę wiedźmińskie mody i przygody to coś, co w znacznej mierze jest własnością CDPR. Oczywiście, nie ma mowy o przypisywaniu sobie czyjejś pracy, wątpliwe byłoby też np nabijanie sobie licznika odwiedzin/ilości reklam oglądanych na własnej stronce w necie dzięki popularności przygód umieszczonych na takiej stronce bez zgody autorów. Jednakże pisemna zgoda wchodziłaby w grę, gdybyśmy mówili o rozpowszechnianiu przygód np na płytach dołączanych do czasopism/sprzedawaniu/ wykorzystywaniu w innych pracach wyodrębnionych z przygody oryginalnych elementów (muzyka, efekty dźwiękowe, modele, dialogi itp).
Patrząc jeszcze od strony tak zwanych regulaminów: Nexus wymaga zgody autora na rozpowszechnianie jego twórczości. Z kolei ModDB ma zapis w regulaminie, że dany mod nie może być kopią innego moda dostępnego już w serwisie. Jak się ma to do kolekcji, szczerze mówiąc, nie wiem.
 
@tajron - mówi się trudno, wywal tą jedną przygodę z paczki, zamiast tego podaj do tej przygody indywidualnego linka do strony autorów, a paczkę wrzucaj na co bądź - niech się rozejdzie. Chomik drogi nie jest, a transfer zapewnia doskonały - ściąga się pełną prędkością łącza. Wiem, bo ostatnio ściągałem pewien film dokumentalny (żeby nie było: rozpowszechniany intensywnie przez autorów wszelkimi dostępnymi metodami - był nawet na torrentach).
 
Przygody i mody Ifritu w obecnej wersji zostały wydane na liberalnej licencji Creative Commons. Każdy może więc kopiować i udostępniać dalej te kilka modów.
Problem w tym, że... nie ma większej potrzeby. Każdy mod i przygoda mają swoje profile na Mod DB, Nexusie i nie ma problemu z dostępnością ich najnowszej wersji w sieci ;)

Świetnie, że starasz się ochronić mody przed zapomnieniem :)
Niestety nie podszedłeś tego do końca... mhm... przyjaźnie dla gracza. Jeśli większa część modów ma swoje stronki wraz z opisami, screenshotami, filmami, linkami do wątków, to czy pakowanie ich do wielkiej paczki pomoże graczom w dotarciu do nich? ;)
Jako gracz najbardziej ucieszyłbym się, gdyby każdy mod miał swój profil na Nexusie/Mod DB, gdzie mogę szybko zorientować się, co zawiera. I wtedy pobrać. Jeśli miałbyś czas i ochotę, by stworzyć brakujące profile - tu już za zgodą autorów i z wyraźnym wypisaniem autorów w profilach - byłoby to ciekawe :)
 
Doceniam dobre chęci przyświecające projektowi, ale przyznaję rację madBonsai, też nie widzę za bardzo potrzeby tworzenia megapaków, faktycznie sensowniejsze byłoby uzupełnienie brakujących profili na ModDB/Nexus. Starych książek nie ocala się od zapomnienia poprzez pozbawienie ich okładek, połączenie kilkunastu razem i stworzenie dużej, ciężkiej, trudnej w wypożyczaniu paczki, ale zachowuje się miejsce dla każdej z nich na półce z osobna.
Poza tym co z problemami technicznymi i innymi w poszczególnych przygodach, zgłaszanymi przez graczy, czy byłyby rozwiązywane przez autora kompilacji, a nie przez autorów przygód?
Niektórzy mają też limity danych pobieranych z internetu i wolą ściągać mniejsze niż większe pliki.
 
A JA CHE ZEBY W ,,W3'' PO PRZEJSCIU GRY DAŁO SIE GRAC 2 RAZ MAJAC JUZ WSZYSTKIE ZDOBYTE BRONIE I UMIEJETNOSCI KTORE ZDOBYLISMY GRAJAC ZA 1 RAZEM JAK W DIABLO Np. !!!!!!!!!!!!!!!!!! WTEDY BYM GRAL NAWET W 2 STO RAZY(A TAK TO GRALEM TYLKO Z 10) !! !!!!!!!!!!!!! NIECH TO PRZECZYTA JAKIS PAN Z RED XD

No bez jaj... Napisałam mu PW.
z.
 
Top Bottom