Paka Żelaznej Woli Ekstra

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Od dzisiaj dostępna jest Paka Żelaznej Woli Ekstra! Pakę możecie kupić do premiery dodatku, w dniu 2 października.

Paka zawiera:
  • 15 Beczek Żelaznej Woli
  • Alternatywny Rewers Żelaznej Woli
Ważne: Ze względu na proces certyfikacyjny, Paka będzie dostępna na konsolach nieco później.

Szczegóły dotyczące dodatku i przedsprzedaży znajdziecie na tej stronie.
 

Lexor

Forum veteran
Dlaczego gracze, którzy chcą mieć wszystkie skórki teraz muszą kupić dwa preordery?

Czy nie można było zrobić tego "po ludzku", tak aby droższa wersja zawierała itemki z tańszej?

Po co ta zmiana kolorów na rewersie? :(
 
Logo pierwsza klasa =], orzeł w koronie i ten żar bijący z ostrza. Na tapetę to logo wezmę, takie fajne =]

 
Serio? Naprawdę znowu to robicie? Jaki jest problem w dodaniu proerderów progresywnych jak w każdej normalnej karciance. Czyli że każdy droższy zawiera identyczne bibeloty jak tańszy + coś dodatkowego. Przecież na pewno nie chodzi o $$$ bo nie planowaliście tego tańszego pakietu (prawda?), to przecież gracze go wyprosili, a Wyście ich posłuchali tylko. Naprawdę aż trzeba było robić alternatywną wersję rewersu by zrobić tańszy pakiet jako odp na prośby graczy?
 
Kurde. Pierwsza paka to taka moja paka marzeń. Cudny skin do mojego niegdyś ulubionego lidera, Klimatyczna plansza, Bardzo fajny rewers bo wreszcie w moim guście (wyważenie między minimalizmem i przepychem), oraz 25 beczek PREMIUM (Animowane karty w tej grze to coś przy czym serce mi szybciej bije). Tylko jeden mankament. Cena 170 zł mimo że dla mnie jest nawet akceptowalna to jednak jestem dość uprzedzony psychicznie do takich pierdół w grach i mi zwyczajnie szkoda kupować. Teraz dostaje paczkę w której mogę zdobyć alternatywną wersję tego rewersiku i bonus 15 beczek ale coś tu nie gra.
Po pierwsze to wstawianie alternatywnego rewersu do tej paczki jest bardzo nieuczciwe dla graczy/kolekcjonerów. Rewers powinien być osobno po premierze dodatku za te 2-3 dychy.
Po drugie to czy po premierze w sklepie pojawi się właśnie ta wersja alternatywna rewersu czy będzie jeszcze 3 bo jestem łasy na jeden z nich (jakikolwiek chce mieć po prostu lecz nie w tej cenie).
Po trzecie mam wrażenie ,że występuje dysproporcja ceny względem zawartości obu paczek.
 
Last edited:
Aha. Pozdrowienia dla ludzi ktorzy lubia kolekcjionowac. Oby rewers byl dla was dostepny po premierze i to za pyl a nie za realna kase.

Dodatek KK przedpremierowy byl przyjemny do zakupu. Przedpremierowy syndykat oraz to... Pozostawia nieprzyjemny w zbooy posmak.

Pragne zauwazyc ze przedpremierowy Cyberpunk 2077 kosztuje okolo 200zl.

Bede dalej gral w gwinta afkors. Ale dziwnie mi sie patrzy na to co sie dzieje z przedpremierowymi dodatkami
 
Z Wami to widzę gorzej niż pójść z kobietą na zakupy. Powinni Wam dać pakę za 240 zł z 15 beczkami zwykłymi i 25 beczkami premium i resztą dupereli. A nie przepraszam, bo zawsze się znajdzie jakaś maruda, która to by wolała same te duperele kupić, albo sam rewers, albo samą planszę taką czy owaką, albo Radowida niebieskiego, różowego, pozłacanego. Narzekajcie, narzekajcie, ciekawe w ilu grach tego wszystkiego będziecie używać i o ile wam skill przez to wzrośnie.

W porównaniu do innych karcianek (zwłaszcza HS) preordery Redów są bardzo zjadliwe. Dopiero byście podnieśli lament, jak za paczkę ze wszystkimi dodatkami byście musieli płacić ponad 300 zł :D

Jak dla mnie opcja za 69 zł jest bardzo trafiona. Nie dość, że tanio to jeszcze rewers wydaje się być ładniejszy niż w droższej opcji (czekam jeszcze, jak pokażą wersje animowane).
 
Z Wami to widzę gorzej niż pójść z kobietą na zakupy.

Jak idziesz do sklepu i prosisz o ogórka, a sprzedawca daje Ci cukinię to też ją kupisz?

Sęk w tym, że gracze prosili o tańszą wersję preordera, ale nikt nie prosił o dodatkowe, alternatywne skórki.

Gracze, którzy są kolekcjonerami mają teraz prawo czuć się zawiedzeni, bo muszą zapłacić więcej aby zebrać wszystko.

Skoro CDPR już stworzył alternatywną skórkę rewersu to powinien dorzucić ją też do droższej wersji pakietu.
 
Jak idziesz do sklepu i prosisz o ogórka, a sprzedawca daje Ci cukinię to też ją kupisz?

A co zamówiłeś preorder najnowszego dodatku i dostałeś zamiast tego beczki podstawowe? Bo nie rozumiem porównania.

Mogli zrobić tak, że w tańszej pace byłby ten sam rewers, kupiłbyś droższą pakę i miałbyś wszystko. Zamiast tego Redzi umożliwiają zdobycie jeszcze jednego rewersu (całkowicie opcjonalnie, jak ktoś chce wydać dodatkową kasę), a - umownie - lepszym z dwóch rewersów (bo kolorowym) honorują tych, którzy kupują droższą pakę. Jak się tak na to spojrzy, to całe to narzekanie jest całkowicie bez sensu. Problem jest raczej w tym, że gracze mają za dobrze, bo polityka Redów jest zbyt hojna i szkoda im kasy na beczki. Na to, że w cenie beczek dostaje się jakieś dodatki, to już nikt nie patrzy. Szkoda gadać.
 
Z Wami to widzę gorzej niż pójść z kobietą na zakupy. Powinni Wam dać pakę za 240 zł z 15 beczkami zwykłymi i 25 beczkami premium i resztą dupereli. A nie przepraszam, bo zawsze się znajdzie jakaś maruda, która to by wolała same te duperele kupić, albo sam rewers, albo samą planszę taką czy owaką, albo Radowida niebieskiego, różowego, pozłacanego. Narzekajcie, narzekajcie, ciekawe w ilu grach tego wszystkiego będziecie używać i o ile wam skill przez to wzrośnie.
Od poprzedniego dodatku gracze zwracają uwagę na to samo, że chcą preorderów progresywnych, CDPR po raz kolejny robi to inaczej. Ja wiem że niektórzy nawet jak ich biją to klaszczą że właśnie otrzymali coś fajnego, ale to nie powód by innych, którzy potrafią dostrzegać kiepskie rozwiązania wyzywać od marud. :)
W porównaniu do innych karcianek (zwłaszcza HS) preordery Redów są bardzo zjadliwe. Dopiero byście podnieśli lament, jak za paczkę ze wszystkimi dodatkami byście musieli płacić ponad 300 zł :D
W zamian dostajesz wszystkie możliwe dla preordera bibeloty i 80 pakietów. Tak, to jest bardzo opłacalne w przeliczeniu na jeden pakiet. Dodatkowo przy obecnym podziale i cenach w CDPR za ich 4 dodatki w roku zapłacę niewiele mniej niż za 3 pełne preordery do HSa.
Co więcej ja nie podnoszę lamentu o cenę tych pakietów, kupuję regularnie i w jednej i drugiej. W ogole nie podnoszę lamentu, odnoszę sie tylko do tego jak nieczystym zagraniem jest to wymyślanie alternatywnych rewersów. Zwłaszcza gdy się to ukrywa pod retoryką "gracze prosili".
Problem jest raczej w tym, że gracze mają za dobrze, bo polityka Redów jest zbyt hojna i szkoda im kasy na beczki. Na to, że w cenie beczek dostaje się jakieś dodatki, to już nikt nie patrzy. Szkoda gadać.
No popatrz, a Ty nie patrzysz że w HSie w cenie znacznie niższej niż normalnie jest znacznie więcej beczek i jeszcze bibeloty. Szkoda gadać :) A co do hojności redów to poczekam z opinią na nowych graczy, którzy przyjdą wraz z mobilkami. Bo rozumiem że mówimy o stanie obecnym, a nie o tym co było?
 
W zamian dostajesz wszystkie możliwe dla preordera bibeloty i 80 pakietów. Tak, to jest bardzo opłacalne w przeliczeniu na jeden pakiet. Dodatkowo przy obecnym podziale i cenach w CDPR za ich 4 dodatki w roku zapłacę niewiele mniej niż za 3 pełne preordery do HSa.
No popatrz, a Ty nie patrzysz że w HSie w cenie znacznie niższej niż normalnie jest znacznie więcej beczek i jeszcze bibeloty.

Skoro tak chwalisz sobie politykę Blizzarda, to ja już wolę klaskać, jak mnie będą bić.
 
Skoro tak chwalisz sobie politykę Blizzarda, to ja już wolę klaskać, jak mnie będą bić.
To jest chyba ten problem, że stwierdzanie faktów odbierasz jako marudzenie gdy dotyczy czegoś co lubisz, bądź chwalenie gdy dotyczy czegoś za czym nie przepadasz. To bardzo utrudnia, a czasem nawet uniemożliwia konstruktywną rozmowę, bo skupia się na emocjach związanych z daną rzeczą, a nie istocie problemu.
Z mojej strony EOT.

Mam nadzieję, że przy kolejnym dodatku podejście CDPR jednak się zmieni i tak jak pozostaną preordery w wersji tańszej i droższej, tak droższy będzie po prostu wzbogacony o kolejne bibeloty.
 
To jest chyba ten problem, że stwierdzanie faktów odbierasz jako marudzenie gdy dotyczy czegoś co lubisz, bądź chwalenie gdy dotyczy czegoś za czym nie przepadasz. To bardzo utrudnia, a czasem nawet uniemożliwia konstruktywną rozmowę, bo skupia się na emocjach związanych z daną rzeczą, a nie istocie problemu.

Skoro tak dobrze znasz moje preferencje i emocje, to raczej szkoda czasu na rozmowę.
 
Za 240zl to chciałbym dostać wszystkie karty z dodatku, aby od razu mógł grać nowym kartami. Zwykłe karty oczywiście. Reszta, jak pole bitwy, skórka dowódcy zakup osobny. Kto ma parę miesięcy przestuj w grze zakupić może za 480zl dwa dodatki. Co mi z 25 beczek, jak większość będzie powtarzalny brąz. I to nie jest gra kolekcjonerska, bo nie ma możliwości wymiany z innym użytkownikiem, raczej zbieractwo zbierz wszystko.
 
Top Bottom