Pamiętna Noc - Premierowy zwiastun filmowy

+
Pamiętna Noc - Premierowy zwiastun filmowy



Premierowy zwiastun filmowy zatytułowany “Pamiętna Noc” jest już do obejrzenia. Poczuj napiętą atmosferę jaka towarzyszy wiedźminiowi Geraltowi podczas polowania na potwory w tym przejmującym filmie.


http://youtu.be/1-l29HlKkXU
 
Bardzo zacny materiał :cheers:

Widać inspiracje opowiadaniami. Mi przypomina nieco Wiedźmina i Ziarno Prawdy :).
 
Geralt wygląda ciulowo jak boszcz ale całość prześwietna. :D Propsy za ładny medalion :p

Ale i tak wolę Killing Monsters.
 
Zajebistość w czystej postaci! Best ever!

PS.Ehh. zobaczyć kiedyś taki film o Wiedźminie ehh marzenie.
 
Super materiał! :clap::thumbsup:
To może już zawczasu poproszę o wersję bez kompresji :) Pojawi się taki w najbliższym czasie?
 
Podoba mi się mimika postaci na tym CGI, fajnie że CGI przedstawia dużo elementów walki z gry w tym trailerze. Czyżby to było wyjaśnienie co do Geraltowej blizny na szyi?
 
MOCNE W CH...

Świetny trailer! Ehh ile bym dał żeby obejrzeć pełnoprawny film Wiedźmiński, coś w stylu Beowulfa i w takiej jakości...

Intro z Wiedźmina 2, Zabijam Potwory, Intro z W3, spot TV i teraz to - wszystko powoduje opad szczeny aż do samej ziemi. Wiem, że zrobienie filmu 1,5 godzinnego np. jest wręcz awykonalne jeśli chciało by się takiej jakości ale wierzę, że kiedyś to nastąpi :p
 
Last edited:
Robi wrażenie. Ogromne. Obłędny filmik, zaiste świetny. I przy okazji pokazaliście, jak to wiedźmin poszedł z duchem czasu korzystając z kuszy i bomb. :) Oglądało się naprawdę dobrze. Dzięki za materiał. :)
 
Genialny początek, genialna końcówka (po logo). Klimat klasycznego wiedźmina. Ale nie wszystko wyszło idealnie, scena walki trochę dziwnie zmontowana w paru miejscach, a Geralt walczy jakby było to jego pierwsze zlecenie (i jeszcze ta zbroja, która do tego wygląda jak z cosplaya. Naprawdę tutaj wyglądało to niepoważnie) -No nie zrobił ten element na mnie wielkiego wrażenia. Ale ogólnie wyszło świetnie.

Kiedy PL wersja?
 
Model Geralta jakiś taki dziwny trochę, ale to jest przekozackie. Poproszę polską wersję bez kompresji ◕‿◕
 
Top Bottom