Pan Lusterko - prezentacja kart

+
Odrodzenie natury jest wstanie wyciągnąć 20 pkt za 9 prowizji a to już jest moc
Wydaje mi się jedną z najlepszych kart dodatku.
Post automatically merged:

Teraz po tamtej Dradzie z męską-klatą DUNCA też podejrzana jakaś 0_o Chyba dokładnie przejrzę resztę kart 0_o
Pewnie rodzina z tamtą
Może ojca trola miały ;)
 
Ciekawy post Slamy...
Ktoś już gdzieś pisał o pomyśle na wodę (normalnie jedna driada, z oddaniem dwie), ale to raczej nie podchodzi pod "ogólny nerf".
Znając CDPR obstawiam więc jakieś zabugowanie harmonii (bo to im będzie najłatwiej zrobić).
 
Odrodzenie natury jest wstanie wyciągnąć 20 pkt za 9 prowizji a to już jest moc
Wydaje mi się jedną z najlepszych kart dodatku.
Rozumiem, że to żart? xD Dla mnie słaby specjal ale poczekam na patcha, może będzie jakaś karta, która coś bedzie miała z takiego buffa...
 

Gyg

Forum regular
Co sądzicie o Odrodzeniu Natury? Wybór fajny, zwlaszcza veil na jednostkę, ale to wszystko idzie pod tall removal Geraltowy.
 
Co sądzicie o Odrodzeniu Natury? Wybór fajny, zwlaszcza veil na jednostkę, ale to wszystko idzie pod tall removal Geraltowy.
O ile Geralt wróci do mety. ;) Ja myślę, że z tymi zasłonami to teraz fajnie się będzie kaganiec grało.

@luk757: Patrząc na efekt tej karty vs prowizja uwzględnij, że kartę pewnie zagrasz dwa razy.
 
@luk757: Patrząc na efekt tej karty vs prowizja uwzględnij, że kartę pewnie zagrasz dwa razy.
Ale to nadal wygląda bardzo słabo. Po co w ST taki buff? Przerobią Aglais, żeby nie trzeba było grac wzmocnienia w 1 ruchu?
Nie widzę nic dobrego w tej karcie poza tym, ze ma 3 opcje do wyboru ale każda z nich jest kiepska jak na ta prowizję.
 

Gyg

Forum regular
No jedno zastosowanie jakie widzę to Dana grająca królową i od razu zagrywająca to echo z talii na malutką driadę. 8 siły z zasłoną na silniku.
 
No jedno zastosowanie jakie widzę to Dana grająca królową i od razu zagrywająca to echo z talii na malutką driadę. 8 siły z zasłoną na silniku.
Lidera i Eithne grasz w r3 więc po co Ci karta z "echo" w takim wypadku? Nie skorzystasz z tej umiejętności nawet.

Poza tym to nadal tylko 6 za 9.

Edit: Chyba, że Eithne wyciągasz... ale to nadal słabe.
 
Last edited:
Ty, rycerz, sobie wyobraź że nie wiedziałem. Co nie zmienia faktu, że dopisanie o ile zostaje wzmocniona karta w drugim przypadku to nie jest wielki problem. Wychodzę z założenia, że jak coś się robi to albo dobrze albo wcale.
 
Ty, rycerz (...)
Nawet nie wiesz, w jak dobry humor mnie wprawiłeś. xD Zupełnie jakby kolega był pierwszy raz na forum.
Co jak co, ale nigdy bym się spodziewał, że ktoś mnie tak nazwie, po tym co tu wyprawiam.

Achievement unlocked. Dzięki! :beer:
 
Z tego co mówili: pierwszy dzień - tylko grafiki, drugi dzień - karty.

Trochę to jak odgrzewanie kotletów. Wolałbym mniej dziennego pokazywania ale żeby było "z mięsem".
 
Top Bottom