Pan Lusterko - prezentacja kart

+
Pozostał jeszcze Duny ze zwiastuna. Wyjątkowa karta jakby nie patrzeć, więc może i zdolność unikalna.
 
@Lexor Tak bo właściwa jest siła karty podana w tym wątku przez Alicje. Jak macie jakąś wątpliwość co do umiejki karty to nie ma lepszego źródła informacji co do tego niż posty Alicji w tym wątku.
 
@Lexor Tak bo właściwa jest siła karty podana w tym wątku przez Alicje. Jak macie jakąś wątpliowść co do umiejki karty to nie ma lepszego źródła informacji co do tego niż posty Alicji w tym wątku.
A czy możesz mi wskazać gdzie Alicja napisała o tym 7? Bo przy standardowej, dziennej prezentacji kart, Alicja nie podaje słownie ich siły, jedynie wkleja obrazki gdzie siłę widać, ale obrazki są przecież z błędami.
 
Siła widniejąca na tym obrazku jest poprawna. Opis nie.
 
Siła widniejąca na tym obrazku jest poprawna. Opis nie.
No tak, ale skąd to wiesz? W tym wątku nie mogę znaleźć postu Alicji wspominającego o sile tej karty. :(
Opis napisała inny, ten prawidłowy, ale nie wspominała nigdzie nic o sile.
 
Gdyby siła była błędna to Alicja zamieściłaby odpowiedni komentarz do tego zdjęcia, tyle.
 
Najlepiej poczekać na finalny changelog, bo na pewno wszystko będzie balansowane do ostatniego dnia, szczególnie, że stare karty też będą przerabiane. Najważniejsze, że znamy nowe mechaniki i działanie kart, a 1 punkt w tą czy w tamtą już niewiele zmieni.
 
Na obrazku z Amnestią jest inna prowizja, a takiego komentarza brak.
Jak już wspomniałem dopóki nie ma informacji od Alicji o jakiejś zmianie trzeba przyjąć, że właściwe są opisy/zdjęcia (siła i werbunek) kart dostępne w tym wątku, nie na stronie.
 
Najważniejsze, że znamy nowe mechaniki i działanie kart
Owo działanie to też jeszcze, jak widać, ulega zmianom. ;)

@luk757: OK, niech Ci będzie, rozumiem Twoja logikę, choć też nie wiem dlaczego ktoś akurat miałby zapomnieć o tym przy aktualizacji www. Z drugiej strony CDPR popełnia mnóstwo błędów, więc tego nie da się wykluczyć.
 
@Lexor Tak to już bywa. Dobrze w każdym razie, że powstaną tony nowych talii, bo już jestem znudzony obecnym przestojem. Zastanawia mnie, czy przykładowo taki Gaunter dostanie zasłonę, żeby się nie dało blokować tak potężnej postaci w lore. Myślę, że będzie się działo i wiele starych kart też odżyje.
 
Dobrze w każdym razie, że powstaną tony nowych talii, bo już jestem znudzony obecnym przestojem.
Dla mnie ważniejszym jest czy te "tony" będą koegzystować z obecnymi, czy też znowu coś zdominuje metę na kolejne miesiące.
 
Siła siłą, ale ma też zmienioną umiejętność. Wcześniej dawał status 3 jednostką obok siebie. Teraz najwyraźniej można wybrać ;)
Ma to swoje zalety ale i wady (np. nie nadasz statusu trzem jednostkom w rzędzie z obrońcą).
 
Fergus ma 7 siły za 7 prowizji.

Amnestia ma 6 prowizji.

Mam nadzieję, że Ci tam w CDPR za nadgodziny płacą, a premia jakaś też się szykuje bo jesteś w tym wątku niezastąpiona :)
Post automatically merged:

Czyli jak widać Amnesia już otrzymała nerfa :) Nadal pozostaje kartą bardzo mocną więc i tak powinna zagościć w mecie po premierze dodatku. Przynajmniej w buildzie na szpiegach bo w siłę czysto frakcyjnych talii jakoś nie wierzę.
 
Top Bottom