Pan Lusterko - prezentacja kart

+
W Gwincie zawsze była zasada każdemu po równo, tak samo ze scenariuszami przykładowo. Jest to bezpieczne balansowanie, trochę nudne, ale nikt nie narzeka, że inni maja lepsze karty.
 
Po rzuceniu okiem na stronę z odkrywającymi się nowymi kartami - wygląda na to, że każda frakcja dostanie swoją kartę specjalną z Echem, o koszcie werbunku 10 (lub około 10). Tę "sekwencję" zaczyna neutralna Oneiromancja, następnie widzimy po 1 karcie z każdej frakcji.|
Ot, taka ciekawostka :)
Dawałem już o tym info w poście jako spoiler. :)

W Gwincie zawsze była zasada każdemu po równo, tak samo ze scenariuszami przykładowo. Jest to bezpieczne balansowanie, trochę nudne, ale nikt nie narzeka, że inni maja lepsze karty.
No jak nikt? Ile to ja się naczytałem o Balu z NG że jest lepszy niż inne scenariusze? xD
 
Cerys miała w becie kartę, której teraz nie ma w grze, tę na śniegu z białym koniem. Kto wie, może się pojawi z powrotem.
 
Ta postać musi być jakoś nawiązana tematycznie do O'dima (jego poczynań). Także nie wiem jak Cerys chcecie tu upchnąć.

Jak dla mnie lepiej pasuje Harald Psia Gęba chociaż ma kartę już. Ale jakoś jego historia bardziej mi pod Gaunter'a podchodzi. Ewentualnie Udalryk i historia z bratem.
 
Ta postać musi być jakoś nawiązana tematycznie do O'dima (jego poczynań). Także nie wiem jak Cerys chcecie tu upchnąć.

Jak dla mnie lepiej pasuje Harald Psia Gęba chociaż ma kartę już. Ale jakoś jego historia bardziej mi pod Gaunter'a podchodzi. Ewentualnie Udalryk i historia z bratem.

A czy O'dim to postać kanoniczna w książkach? Pytam bo jeszcze książek nie czytałem, ale wydaje mi się, że nie.
Uzurpator wprowadził mnie w błąd bo myślałem że Redzi będą jechać po starych liderach jednak pojawił się Jakub i klops.
Nie wiem czemu, ale pasuje mi Svalblod A w KP Adda.
 
Jakby nie patrzeć, wyprawę Cerys i Hyma też można by podpiąć.

1592051371930.png
 
Moim zdaniem to może być Tyr. Też posiada niewykorzystany obraz stworzony do Gwinta i dość ciekawe backstory. Tylko oczywiście nijak nie pasuje do Gauntera...
Swoją drogą, wiadomo o której godzinie będzie ten stream Redów w poniedziałek?
 
Last edited:
A ma być jakiś stream? To chyba będzie tylko trailer jak zawsze.
Od jakiegoś czasu jest mowa o streamie 15 czerwca, na którym powiedzą więcej na temat dodatku i pokażą m.in. brakującą kartę Nilfgaardu. Pewnie będzie to połączone z prezentacją ewoluującej karty Skellige.
 
Udalryk też ma już swoją kartę, więc mało prawdopodobne żeby teraz miał dostać 3 kolejne...
Swoją drogą, ciekawi mnie, kiedy chcą nam pokazać pozostałe 4 karty Syndykatu, bo czas ucieka. Jutro wlatuje Skellige, więc tego czasu jest jakby niewiele...
 
Udalryk też ma już swoją kartę, więc mało prawdopodobne żeby teraz miał dostać 3 kolejne...
Swoją drogą, ciekawi mnie, kiedy chcą nam pokazać pozostałe 4 karty Syndykatu, bo czas ucieka. Jutro wlatuje Skellige, więc tego czasu jest jakby niewiele...

Pisałem że tematycznie Udalryk bardziej pasuje niż Cerys (moim zdaniem). Skoro Cerys już padała, a też ma kartę w grze to dałem alternatywna opcję, czego chłopie nie rozumiesz? I tak na 90% będzie to nowa postać w grze.
Czasu jest w ciul...15 dni. Zresztą nigdy wszystkie karty nie były odkryte przez dodatkiem, zawsze zostawało kilka niespodzianek.
 
Pisałem że tematycznie Udalryk bardziej pasuje niż Cerys (moim zdaniem). Skoro Cerys już padała, a też ma kartę w grze to dałem alternatywna opcję, czego chłopie nie rozumiesz?
Wszystko rozumiem, niepotrzebnie się nakręcasz. Nie napisałem nic ofensywnego, po prostu określiłem swoje zdanie na temat aktualnej dyskusji.
Podtrzymuję, że moim zdaniem to będzie Tyr, którego art już od dawna wisi w Internecie i który nie posiadał póki co swojej karty. Ewentualnie Svalblod, skoro lecimy po frakcyjnych dowódcach. Zresztą, co by to nie było, został już tylko jeden dzień. Nadal nie ma żadnych informacji, o której będzie ten stream?
 
I "nadal" informacji nie ma i nie będzie, bo trwa weekend, a CDPR w weekend nie pracuje.
 
Top Bottom