Pan Lusterko - prezentacja kart

+
Może to Gaunter nasłał niedźwiedzia w stronę Haralda? Widocznie ma. Z Aen elle też można coś wymyślić: np. Pan lusterko podświadomie nakłaniał Eredina do otrucia Auberona.

Eredin nie otruł Auberona świadomie, ale o ile dałoby się to obejść, Eredin mógłby źle sformułować życzenie, tak w W3 SzK Gaunter wspomina jednak, że są sprawy, w które nawet on nie może się mieszać, i ma tu na myśli Dziki Gon oraz Ciri. Obstawiam więc, że za Haraldem i Auberonem nie stał żaden pomysł mający łączyć ich z Gaunterem. W poprzednich dodatkach też chyba były karty, które tematycznie nie miały zbyt wiele wspólnego z tematem przewodnim.

Arty prześliczne, nigdy wcześniej nie widziałem tak świetnie przedstawionego Króla Olch <3 Czuć od niego to zimne widmo wieczności. Jednorożec ze złamanym rogiem, mega.
 
Eredin nie otruł Auberona świadomie, ale o ile dałoby się to obejść, Eredin mógłby źle sformułować życzenie, tak w W3 SzK Gaunter wspomina jednak, że są sprawy, w które nawet on nie może się mieszać, i ma tu na myśli Dziki Gon oraz Ciri. Obstawiam więc, że za Haraldem i Auberonem nie stał żaden pomysł mający łączyć ich z Gaunterem. W poprzednich dodatkach też chyba były karty, które tematycznie nie miały zbyt wiele wspólnego z tematem przewodnim.

Arty prześliczne, nigdy wcześniej nie widziałem tak świetnie przedstawionego Króla Olch <3 Czuć od niego to zimne widmo wieczności. Jednorożec ze złamanym rogiem, mega.

Czyli tematykę dodatków można o kant **** rozbić. Więc po co ta cała otoczka? Kolejny bezsens w wykonaniu developerów.
 
... a jednak nie. W sumie to teraz się nie dziwię, ze ambasador frakcji wybrał inną, bo była ciekawsza.

Dla mnie gold ciekawszy. Naprawdę niezła karta, która zapewnia gonowi sporo synergii na 2 rundy. Na pewno fajniejsza niż karta SY.

@Gomola Iris w każdej talii? ;)
To nie od Gonu będzie zależeć (chyba, że zdominuje ladder) a od tego na ile inne talie będą grac pogodę.
 
To nie od Gonu będzie zależeć (chyba, że zdominuje ladder) a od tego na ile inne talie będą grac pogodę.
Artefakty w postaci mocnych scenariuszy póki co są grane i jeśli nic się nie zmieni to Iris zamieni Miotacza.
 
Tak sobie patrzę i zauważyłem że nie ujawniono żadnej karty królestw północy. Myślicie że w jakiej to może być tematyce i jaki archetyp będzie wspierać? Już jutro prezentacja to się dowiemy :)
 

Gyg

Forum regular
Z tego co jest teraz to nasłabsze archetypy to zaopatrzenie/działania wojenne oraz magowie. Zakładając, że karta echo to działania wojenne, to raczej bym się spodziewał zaopatrzenia. NR mają w brązach nieujawnionych 6 kart, z czego jedna ma siłę 1, więc jakiś żeton musi być (stawiam na siłę 1). Chyba, że w NRach dorzucą karty do paru różnych archetypów.
 
Stawiam na ładunki lub tarcze. Działania wojenne dostały już scenariusz więc kolejny support w postaci karty Evo jest mało prawdopodobny. Pomysł na wzmocnienie magów nawet ciekawy ale jakoś nie mam przekonania, że Redzi chcą "inwestować" bardziej w ten archetyp. Myślałem jeszcze nad przeklętymi/upiorami bo ten archetyp jest szczątkowy i myślę, że fajnie by się wpisał w tematykę dodatku.
 

Gyg

Forum regular
Upiory do KP to trochę chybiony archetyp - wszystko oparte na fragmencie Wiedźmina 2, który nijak nie wpisuje się w historię KP. Ładunki mają już trochę kart, więc nie do końca to widzę. Jutro się okaże.
 
Dzisiaj ok. 15:00 poznacie zmieniająca się kartę Królestw Północy, więc nadróbmy szybko karty Potworów!


Najeźdźca Aen Elle
Elf, Dziki Gon
Zasłona.
Rozmieszczenie: Zniszcz tę kartę.
Oddanie: Anuluj umiejętność rozmieszczenia.


Załoga Naglfara
Elf, Dziki Gon
Rozmieszczenie: Stwórz Mróz w rzędzie przeciwnika na 2 tury.
Na koniec sojuszniczej tury, jeśli w przeciwnym rzędzie jest Mróz, wzmocnij się o 1.


Nadzorczyni Naglfara
Elf, Dziki Gon
Rozmieszczenie: Oczyść wrogą jednostkę.
Dominacja: Zamiast tego oczyść jednostkę.


Ard Gaeth
Dziki Gon
Echo.
Stwórz Mróz w obu rzędach przeciwnika na 3 tury.​
 
Czy będzie możliwość podejrzenia artow kart transformujacych się w bibliotece talii? Tzn. czy będę mógł zobaczyć 2 i 3 art nowego infiltratora i innych w pełnej krasie nie tylko podczas meczu?
 
Zemsta to potrawa, które najlepiej smakuje we dwoje. Poznajcie zmieniającą się kartę Królestw Północy!



Książę Viraxas
Człowiek
Rozkaz: Zresetuj umiejętność rozkazu sojuszniczej jednostki Królestw Północy.
Jeśli ta karta na początku rundy jest w ręce lub w talii, ulegnie przemianie.


Viraxas Wygnaniec
Człowiek
Formacja.
Rozkaz: Zresetuj umiejętność rozkazu sojuszniczej jednostki Królestw Północy i daj jej zapał.
Lojalność: Jeśli ta karta na początku rundy jest w ręce lub w talii, ulegnie przemianie.


Król Viraxas
Człowiek
Zasłona. Formacja.
Rozkaz: Zresetuj umiejętność rozkazu sojuszniczej jednostki Królestw Północy i daj jej zapał.
Za każdym razem, gdy zagrywasz Żołnierza, wzmocnij go o 1.


Kerackijska Strażniczka
Człowiek, Żołnierz
Zasłona.
Rozkaz: Przenieś wrogą jednostkę do drugiego rzędu.
Jeśli na koniec twojej tury ten rozkaz wciąż nie jest zużyty, wzmocnij tę jednostkę o 1.​
 
Czy będzie możliwość podejrzenia artow kart transformujacych się w bibliotece talii? Tzn. czy będę mógł zobaczyć 2 i 3 art nowego infiltratora i innych w pełnej krasie nie tylko podczas meczu?
Podobne pytanie z tej serii jest takie, czy będzie można w profilu ustawić sobie dowolna fazę tych kart jako ulubioną.
 
Last edited:
Top Bottom