Pan Lusterko - prezentacja kart

+
Karty z Opena:


Ulrich
Człowiek, Wybrańcy Ognia, Rycerz
Zastraszenie.
Rozmieszczenie: Stwórz i zagraj bazową kopię brązowej jednostki Wybrańców Ognia ze swojej ręki.
Lojalność: Wzmocnij ją o 2.



Barciowe Widziadło
Bestia, Dziki Gon
Zasłona. Zapał.
Rozkaz (bliskie starcie): Zadaj wrogiej jednostce 3 pkt obrażeń.
Jeśli na koniec twojej tury ten rozkaz wciąż nie jest zużyty, wzmocnij tę jednostkę o 1.


Królowa Zimy
Elf, Dziki Gon
Lojalność: Pokrzepienie.
Jeśli na koniec twojej tury w obu rzędach przeciwnika panuje Mróz, wezwij tę jednostkę ze swojej talii do rzędu dalekiego zasięgu.


Skjordal Drummond
Człowiek, Wojownik
Lojalność: Weteran.
Rozmieszczenie: Zadaj wrogiej jednostce obrażenia równe bazowej sile Skjordala.


Ildiko
Człowiek, Czarodziej
Rozkaz: Wzmocnij sojuszniczą jednostkę o 5.
Inspiracja: Za każdym razem, gdy zagrywasz jednostkę Królestw Północy, daj jej zapał.


Hamadriada
Driada
Symbioza.
Jeśli na końcu twojej tury ta jednostka ma witalność, wzmocnij ją o 1.


Freixenet
Człowiek
Rozmieszczenie (bliskie starcie): Wzmocnij Driadę w swoim ręku o 2.
Rozmieszczenie (daleki zasięg): Stwórz Małą Driadę w tym rzędzie.
Lojalność: Użyj obu umiejętności.


Jeż z Erlenwaldu
Człowiek, Rycerz, Przeklęty
Zasłona. Zapał.
Rozkaz (bliskie starcie): Przemień się w Dunego.
Na koniec swojej tury wzmocnij losową sojuszniczą jednostkę o 1.


Duny
Człowiek, Rycerz
Odpowrność.​
 

Gyg

Forum regular
Dwie ostatnie karty MO bardzo mocne, Widziadło automatycznie ucieka z zasięgu 5 obrażeń.
KP znowu karta mocna JEŚLI przeżyje, co nie będzie łatwe.
Freixenet silny do symbiozy i poza nią.
Teraz tylko czekamy na łatkę.
@Alicja. Kiedy możemy się spodziewać publikacji patch notes?
 
No i co panowie powiecie na wywalenie czyszczenia pogód z gry ? :) Myślałem, że ten buff będzie polegał na obniżeniu prowizji i... miałem rację ale nie do końca xD No ale pogoda bez odpowiedzi też spoko, Gon będzie oczywiście testowany ;)
 
Jest masa różnych odpowiedzi na pogodę bez usuwania samego efektu, np. nieśmiertelni, pancerz, etc. Strasznie mnie irytowały karty pokroju czyste niebo, bo nikt ich do niczego nie używał (teraz oczywiście by się przydały, ale byłoby to zero-jedynkowe). Wiele neutralnych potrzebowało przeróbki. Czekam jeszcze na pozostałe, szczególnie z puli 4 punktów prowizji.
 
No i co panowie powiecie na wywalenie czyszczenia pogód z gry ? :) Myślałem, że ten buff będzie polegał na obniżeniu prowizji i... miałem rację ale nie do końca xD No ale pogoda bez odpowiedzi też spoko, Gon będzie oczywiście testowany ;)
A co z Iris czy ona nadal będzie mogła czyścić pogodę czy też zostanie tylko zniszcz artefakt ?
 
Ale w takim razie nadal pozostaje 0-1 interakcja z artefaktami. Może mi umknęło ale o nich nie mówili.
 
świetnie by było gdybyś podał jeszcze minute... jakoś tak nie ciągnie mnie by oglądać teraz prawie 1h zapisu streama
Pod spodem masz wypisane.

All weather clears removed/reworked. Clear Skies 4p to 5p boosts all units in a row by 1. Thaw boosts an allied unit by 4 and give it Veil. Iris, Scout and Shupe also mentioned but no details given.
 
Pod spodem masz wypisane.

All weather clears removed/reworked. Clear Skies 4p to 5p boosts all units in a row by 1. Thaw boosts an allied unit by 4 and give it Veil. Iris, Scout and Shupe also mentioned but no details given.
Ja karty takie jak Iris bym zostawił ten mróz może być piekielnie mocny. Można by im dać ograniczenia typu oczyść jeden rząd lub zredukuj efekt pogody o 2 (w sensie ilość tur jego aktywności) czy coś w ten deseń. Zabieranie możliwości jakiejkolwiek odpowiedzi to kiepski pomysł na buff według mnie.
 
Ja karty takie jak Iris bym zostawił ten mróz może być piekielnie mocny. Można by im dać ograniczenia typu oczyść jeden rząd lub zredukuj efekt pogody o 2 (w sensie ilość tur jego aktywności) czy coś w ten deseń. Zabieranie możliwości jakiejkolwiek odpowiedzi to kiepski pomysł na buff według mnie.
Może złoto właśnie zostanie ograniczone do 1 rzędu, kto wie. @mrgimli32 Myślę, że to nie w tym patchu. Za dużo babrania w artefaktach.
 

Gyg

Forum regular
Ekipa majstruje przy kartach do ostatniej chwili, znając życie. Nic dziwnego, że list poprawek też pojawi się na ostatni moment.
Myślisz? Raczej nie chcą wyprzedzać akualizacji. Wczoraj na prezentacji raczej Jason z Burzą czytali oficjalne pacz noty.
 
Myślisz? Raczej nie chcą wyprzedzać akualizacji. Wczoraj na prezentacji raczej Jason z Burzą czytali oficjalne pacz noty.
Takie "notatki" też mogą / powinny być modyfikowane / uaktualniane na bieżąco - nie myślisz chyba, że dopiero w ostatni dzień ktoś siada i spisuje wszystko co zostało przez ostatnie tygodnie zmienione?
 
Dawanie pacz noty razem z dodatkiem jest trochę niepoważne. Dziś rano to była ostatnia chwila gdy powinny się pojawić.
 
Czy dzisiaj będzie stream gdzie pokażą dokładniej zmiany w istniejących kartach czy ten wczorajszy był ostatnim przed nowym sezonem?
 
Top Bottom