Pancerz Bratobójcy- Poszukiwania Języka Trolla

+
Status
Not open for further replies.
Pancerz Bratobójcy- Poszukiwania Języka Trolla

Witam,
mam pewien problem.. otóż chciałbym złożyc pancerz bratobójcy lecz brakuje mi języka trolla do spodni.. występuje wogóle on gdzies w 3 akcie? A jesli tak to gdzie? Szukałem po handlarzach i różnych skrzyniach i niczego nie znalazlem ;( Bardzo chciałbym złożyc ten set, mam już wszystkie składniki oprócz tego języka.. ;/ Jeśli mógłby mnie ktoś nakierować jak go zdobyć to byłbym wdzięczny.. [btw. jesli był juz taki temat to przepraszam ze załozylem nowy ale takowego nie znalazłem :D ]
 

Vattier

CD PROJEKT RED
Kupisz u Felicji Cori



Czasem nie ma, więc trzeba połazić po mieście albo przyjść o innej porze. Ale prędzej czy później powinna oferować język trolla.
 
No własnie akutalnie nie ma.. wyprobowałem juz wszystkie mozliwe opcje.. tj gadałem z nią sprzedawałem kupywalem grałem w kosci przeczekiwalem po kilka godzin i nic.. czy ten jęzor odblkowywuje się po jakimś konkretnym queście? A może ma wpływ na to scieżka jaką podązam? Jakby co to wybrałem scieżkę Roche'a :D
 

Vattier

CD PROJEKT RED
Nie powinno mieć związku ze ścieżką chyba. Może z wersją patcha ma. W 2.0 na pewno miała, może w tym nowym już nie ma.
 
Trzymaj.. http://www.speedyshare.com/KFgdw/Save-w2.rar [ wrzuciłem na upload bo do załącznika by sie nie zmiesciło] nawet specjalnie podciągnąłem trochę główny wątek zeby sprawdzic czy cos sie odblokuje ale nic z tego.. ma kilka "recków" pokroju skórek sukien dratw i to wszystko... wersje mam tą najnowszą.. wszystko ładnie popatchowane.. jeśli komuś by sie udało jednak to zdobyć na moim "sejvie" i by mi to podesłał to byłbym bardzo wdzięczny :D
 
Wieeelkie DZIĘKI zioom! :D Wszystko jest.. u mnie nie posiadała tego języka.. niewiem może najwidoczniej wystąpił jakiś bug albo posiadasz może inną wersje gry.. i tam jest.. zresztą... nie dociekam jakim sposobem to zrobileś.. ważne ze jest! :D Jeszcze raz dzięki!

Temat do zamknięcia.
 
Czy ktoś wie może, czy w trzecim rozdziale można gdzieś pozyskać "wyśmienite sukno"? Troszeczkę sobie odpuściłem w poprzednich rozdziałach, a teraz nie mogę zmontować Zestawu Bratobójcy. Nie mam ani "wyśmienitego sukna", ani schematu na nie.
 
A tego schematu nie ma przypadkiem ta czarodziejka uczennica na placu głównym? A jak nie ona to ten mag na przeciwko niej co jest "mistrzem" w kości ;) imion niestety nie pamiętam
 
Sprawdzałem - też nie ma.
Na Vranowym też dam radę. Nauczka na przyszłość: szykować sobie wszystko w 2-gim akcie (za wyjątkiem smoczej łuski). Dzięki.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom