Pancerz z Kaer Morhen

+
Pancerz z Kaer Morhen

Jest możliwość odzyskania tego pancerza, który mieliśmy na samym początku?

Nieopatrznie go sprzedałem, zanim zorientowałem się, że można go ulepszać... A ładny był, taki Wiedźmiński...
 
Też mam problem, rozłożyłem wszystkie części zbroi po tym jak kupiłem lepszy set u kupca i co teraz nowa gra, czy jest jakiś inny sposób?
 
Pancerz z Kaer Mohren

Witam, mam pytanie a dokładnie gdzie mogę znaleźć owy pancerz?? Jeśli jest to pancerz, który mamy domyślnie czy jest możliwość zdobycia go w jakiś sposób jeśli się go sprzedało :/.
Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam,
Szymon.
 
W pierwszej instancji (Biały Sad i okolice) można zdobyć schemat zbroi, która wygląda właściwie identycznie. Niestety, nie pamiętam już gdzie to było bądź za co.
 
Tak, ja również mam ten schemat. Ale nie pamiętam gdzie go zdobyłem, gdzieś w Białym Sadzie na pewno.
 
Z tego co ja spotkałem w grze (jestem już na skellige) ten pancerz ma tylko 1 ulepszenie, które i tak jest gorsze od większości pancerzy a nawet w samym białym sadzie znajdziesz lepszy pancerz niż ten z Kaer Morhen. Zajmij się szukaniem rynsztunku gryfa, kota czy niedzwiedzia, cofanie jest bez sensu tylko po ten pancerz (tylko do wygladu?).
 
W Białym Sadzie można tylko ulepszyć te zbroję i potem nie można już jej nigdzie dostać jak się ją wyrzuciło.
 
Witam zaczęłam nową grę plus z arcymistrzowskim rysztunkiem wilka i chciałam teraz żeby kowal wykonał dla mnie wojskową kurtkę skórzaną i do jej wykonania potrzebuje Pancerza z Kear Morhe ale ja zaczęłam grę plus że starym ekwipunkiem, gdzie mogę ją zanieść?
 
Top Bottom