papercraft

+
Mam takie ogólne pytanie, czy papercrafty z W2(oficjalne i fanowskie) są gdzieś dostępne do pobrania, czy może trzeba je kupić, odblokować itp.?

No i jest konkurs do tych papercraftów powyżej :p

E: Dobra, Słoneczko przygrzało i nie zauważyłem, że temat ma więcej niż jedną stronę :p Już widzę wszystkie składanki.

Jeśli masz wersję Wiedźmina 2 na GOG to w materiałach dodatkowych są papercrafty oficjalne.
 
GOG udostępnił właśnie za darmo trzy figurki z nowej serii papercraftów oraz broszurę pokazująca zdjęcia wszystkich projektów.
Paczka do pobrania tutaj: http://files.gog.com/paperwitcher3/the_witcher_3_public_papertoys.zip (oficjalny download).

W jej skład wchodzą:
- Geralt
- Triss
- Leszy

Jeszcze nie składałem, więc trudno jest mi się wypowiedzieć co do zalet i wad nowego designu. Z jednej strony mamy trochę więcej detali i mniej karykaturalne twarze; z drugiej, te płaskie ręce i długie szyje jakoś do mnie nie przemawiają... ale z ostateczną oceną powstrzymam się do czasu jak je wydrukuję i złożę.

Jako bonus zdjęcie figurki Yennefer z broszury:
 

Scani

Forum veteran
No i złożenie nowych udostępnionych figurek mam za sobą.

Przede wszystkim zaskoczyła mnie ich wielkość i to, że przypominają bardziej zabawkowe "laleczki" niż zgeometryzowany papercraft oparty na sześcianach, do którego jestem przyzwyczajony. Największa ich wada wg. mnie to wymóg klejenia, bo można je było tak zaprojektować, by po prostu były składane i sam wygląd nie uległby za bardzo zmianie.

Ale ogólnie rzecz biorąc, to najlepszy wiedźmiński papercraft jaki powstał do tej pory. Ciekaw jestem czy pojawią się jakieś fanowskie projekty, tak jak miało to miejsce z poprzednią edycją...

To teraz zdjęcia porównawcze wszystkich edycji:

Geralt
Triss
Leszy i potwory z poprzedniej edycji

A jeszcze na koniec dwa fanarty, które zrobiłem na konkurs GOGa


 
Last edited:
Gratulacje Scani:) Właśnie wygrałeś konkurs, tym drugim zdjęciem. Napisz jak prezentuje się figura gdy ją dostaniesz.
 
Top Bottom