Paperkrafty

+
Paperkrafty



Jeżeli nie posiadacie jeszcze wszystkich paperkraftowych figurek z Wiedźmina 2, pamiętajcie że możecie pobrać je za darmo klikając tutaj. Poniżej spis postaci, ktre znajdziecie w paczce:
Zabjcy
Jaskier
Mroczny Geralt
Draug
Geralt
GOG Mnich
Iorveth
Nekker
Zgnilec
Triss
Zoltan
Plik zawiera dodatkowe modele Mrocznego Geralta, Zoltana oraz Drauga. Miłego składania!
Ah, i jeszcze jedno - jeśli chcielibyście pochwalić się Waszymi kolekcjami paperkraftw, to jest to właściwy temat:)
 
No to już wiem, co będę robił, gdy dopadnie mnie Wielka Nuda - będę pracowicie składał figurki. ;)
 
Tutaj są wszystkie oficjalne, a tutaj: http://en.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/23608-vernon-roche-paper-craft/
nieoficjalne, takie jak na przykład Vernon, Ves czy Detmold. Fanowska, lecz bardzo dokładna i właściwie nie różniąca się niczym od oryginałów, godna polecenia robota :).
 
No ja nie wiem, pobrałem te papercrafty, wątpie ze je złoze, bo takie małe to jest a ja nie lubie takiej roboty. Ale po zrobieniu efekt jest z...y.

Wulgaryzmom mówimy na tym forum "nie".
zi3lona
 
To to jest beznadziejne :/ Nie da się tak idealnie tego poprzecinać. Figurki się rozwalają, mimo papieru technicznego. Szkoda kasy na tusz i blok techniczny.
 
Masteroftheswords said:
To to jest beznadziejne :/ Nie da się tak idealnie tego poprzecinać. Figurki się rozwalają, mimo papieru technicznego. Szkoda kasy na tusz i blok techniczny.
Nikt ci nie każe tego składać... Ktoś na pewno skorzysta
 
Zaraz się zabieram zaściąganie a później będzuemy składać :D Geralt, Triss i Draug już jest z kolekcjonerki :)
 
To ja przypomnę tylko moją uprzednią prośbę o muzykę z nowych przerywników filmowych, outro i final-board'ów.
No i oczywiście dzięki za paperkrafty.
 
Top Bottom