Patch 1.04 w wersji PC już do pobrania!

+
Patch 1.04 w wersji PC już do pobrania!



Łatka 1.04 (PC) jest już dostępna do pobrania. Lista zmian znajduje się poniżej:


-Wprowadzono możliwość dowolnego przypisywania klawiszy do funkcji.

-Naprawiono rzadko występujący problem zapętlających się opcji dialogowych.

-Wojownicy Dzikiego Gonu pod wpływem znaku Aksji będą zachowywać się już poprawnie.

-Wyeliminowano błąd powodujący spontaniczne podpalanie się chmur gazowych.

-Rozdzielczość 1280 x 720 poprawnie wyświetla się teraz w opcjach.

-Poprawiono zachowanie się łódki podczas przerywników filmowych.

-Ulepszono jakość renderowania dla ustawień wysokich / ultra.

-Zwiększono wydajność technologii NVIDIA Hairworks.

-Dodano kilka kart do gry w Gwinta w Prologu.

-Naprawiono błąd uniemożliwiający import stanów gry z Wiedźmina 2 przez użytkowników ze znakami diakrytycznymi w nazwie.

-Poprawiono ogólną stabilność i wydajność gry.

-Wprowadzono poprawki związane z minimalizowaniem okna z grą przez użycie alt + tab.

-Zaktualizowano ikonę gry.

-Powiększono rozmiar okna z łupem.

-Poprawiono usterkę powodującą wyświetlanie się okna z porównywaniem przedmiotów poza granicami interfejsu.

-Ulepszanie przedmiotów należących do zestawów nie prowadzi już do zaniku miejsc na runy.

-Wprowadzono drobne poprawki do interfejsu gry w Gwinta.

-Uzupełniono kilka brakujących tłumaczeń w różnych wersjach językowych gry.

 
Te nowe karty w Białym Sadzie są do kupienia, wygrania czy po prostu leżą gdzieś w świecie gry do znalezienia?
 
A kiedy naprawicie znikających NPC-ów z kapliczki w Białym Sadzie przez co nie można zakupić schematu na Białą Mewę / dacie innemu sprzedawcy ten schemat? Z tego, co szukałem na Necie, to nie tylko ja mam ten problem, że w późniejszym etapie gry schemat ten jest niedostępny.
 
A wiadomo co z patchem wprowadzającym "600 zmian"? Będzie posiekany na drobniejsze? Podobno proces certyfikacji ,miał się zakończyć na dniach/już się zakończył :)
 
Na myk z tymi znikającymi NPC trafiłem wczoraj. Z daleka żywego ducha nie widać-podjeżdżam bliżej kapliczki i zaraz się ludziska pojawiły :)
 
Ta, tylko, że ja jak dojeżdżałem do tej kapliczki to i tak dalej świeciło pustkami. Profilaktycznie dodam, że mówię o tej na wschód od Opuszczonej WIochy.
 
A wiadomo co z patchem wprowadzającym "600 zmian"? Będzie posiekany na drobniejsze? Podobno proces certyfikacji ,miał się zakończyć na dniach/już się zakończył :)

To był Day 1 patch na konsole. Wyszedł na premierę gry. Pracujemy nad tym, żeby najbliższe patche na konsolach pojawiły się najszybciej jak to będzie możliwe. Niestety proces trwa dłużej ze względu na certyfikację, której nie ma na PC.
 
A jak ty to robiłeś? W cwałowałeś tam czy powoli? I od jakiej strony? Wszystko mi się przyda xDD aha, i czy wcześniej też miałeś taki problem, jak ja teraz?
 
Jechałem od strony wioski, powoli. Sprawdziłem teraz jeszcze raz i tylko jakiś jeden jegomość się tym razem zjawił z rękoma uniesionymi do góry. Z sytuacją że nie ma nikogo się nie spotkałem
 
Ja pierdziele, no ja to mam szczęście. Na razie nic mi się nie pojawiło. A powiedz mi, gdzie ten zielarz stoi? A, i jeszcze godziny.
 
Last edited:
Mimo patcha mój problem z "wyciszeniem" dialogów występuje nadal. Słychać efekty środowiskowe, ale dialogów nie, jakby zostały wyciszone. Wczoraj jeszcze wszystko było dobrze, wie coś ktoś na ten temat?

@Ukash, rozwiązałem problem, wczoraj grałem na telewizorze z odłączonymi głośnikami. Dzisiaj gram na monitorze z głośnikami, wystarczyło przestawić opcję z głośnik na stereo w programie Menadżer Realtek HD Audio
 
Last edited:
Mimo patcha mój problem z "wyciszeniem" dialogów występuje nadal. Słychać efekty środowiskowe, ale dialogów nie, jakby zostały wyciszone. Wczoraj jeszcze wszystko było dobrze, wie coś ktoś na ten temat?

Tyle wiem że mi również to się przydarzyło.

Drogie CDP Red a czy patch 1.04 wreszcie zniesie wyrzucanie do pulpitu przy wynurzaniu z wody? i skąd go pobiorę?

Nie chce wprowadzić w błąd ale mnie wywalało do pulpitu, również przy wynurzeniu z wody, po OC GPU. Na domyślnych taktach nie miałem ani jednego crasza. Podkręcałeś karte ?
Grę zaktualizujesz poprzez GOG Galaxy.
 
Last edited:
Możliwość przypisywania klawiszy nie działa do końca tak jak powinno. Przykład. Przypisuję ekwipunek do klawisza Insert. Ekwipunek mogę włączyć, ale już nie mogę go wyłączyć tym samym klawiszem, a w przypadku domyślnego I wszystko działa. Pozostałe opcje jak karta postaci, dziennik, itp. również nie można wyłączyć nowo przypisanym klawiszem.
 
Błagam naprawcie ten błąd w misji Stosy Novigradu.. Człowiek tyle lat czeka na grę żeby w końcu nie dało się pchnąć dalej fabuły a nie widzi mi się gra od nowa ze stratą ponad 30 godzin rozgrywki...
 
Top Bottom