Patch 1.04 w wersji PC już do pobrania!

+
Dobra ale jak zmienić sterownik na jaki zmienić i czy to mi nie popieprzy PC? Ponad to mnie wywala ciągle i w ściśle określonych okolicznościach.
 
Last edited:
Serio? 1.04 już na PC, a na xboxie wciąż 1.01 i nie mogę zapisać gry po pierwszym uruchomieniu konsoli... Czy nikt tego nie sprawdzał przed premierą? Bo u kolegi jest tak samo.
 
Last edited:
Niezawodny sposób:
Nie mam gry, to mnie nie wywala.

Polecam.

Arogancko mu odpowiadasz strasznie. On zapłacił za grę i to chyba jasne, że oczekuje poprawnego działania.

@Marcin Momot
Mi gry nie "wywala do pulpitu", ale podczas walk z przeciwnikami w "ludzkiej skórze" mam problemy, bo podczas walki występują przycięcia.
Po załadowaniu gry od razu nie jest stabilna, tylko też przez chwilkę są przycięcia. No np. dajmy na to jestem na terenach tzw. ziemi niczyjej, używam drogowskazu i przenoszę się do Białego Sadu. Dojeżdżając do wioski napotykam na chwilę przycięć i dopiero się uspokaja. Tak jakby gra cały czas coś doczytywała.
Strasznie mnie to irytuje i zamiast koncentrować się na rozgrywce kombinuję ze sterownikami i ustawieniami. Dodam, że mam GPU od AMD.
Sprawdzałem na sterownikach 14.12, 15.4 i 15.4.1 BETA.
Czy Twórcy znają problem i będzie jakaś poprawa w tej kwestii? Dodam, że sprzęt spełnia wymagania rekomendowane.
 
A gdzie znajdują się te nowe karty do gwinta? Karczmarki w Białym Sadzie nie ma, a ten kupiec, co uratowałem go przed gryfem również takich kart nie posiada. Patcha zainstalowałem po przejściu prologu.
 
Trochę z innej beczki kiedy zdejmiecie tę "tymczasową" blokadę mojego klucza produktu na gogu? I niech mi ktoś powie jak podmienić te sterowniki karty tak by mnie nie wywalało?
 
Last edited:
Ja korzystam ze sterowników od nVidii 352.86 (stery pod Wiedźmina) odkąd wyszły i jak dotąd gra wywaliła mi tylko 1 raz podczas wczytywania czy cut scenki (nie pamiętam już, było to na wersji 1.02, obecnie nie wywala).
2x EVGA GTX680 4GB bez OC... (z tego co widzę OC jest powodem wywalania u sporej liczby osób...)
 
Jakich sterowników potrzebuję dajcie linki.
Wypadałoby chociaż trochę zainteresowania tematem, karta, dokładny model (zawsze mnie trafia jak ktoś daje XX00 Series i oczekuje odpowiedzi czy pójdzie) i tyle do szczęścia, wiem że nie każdy musi znać się na sprzęcie, ale chyba umiesz instalować programy? To odbywa się tak samo, nic nie zepsujesz.
 
@Izengrin

Stąd pobierasz
sterowniki dla kart AMD. Wybierasz typ produktu, rodzinę produktu, model i system operacyjny. Możesz też w oknie obok manualnej selekcji wybrać z listy po prawej dla posiadanego przez Ciebie systemu operacyjnego i karty graficznej.
Przed instalacją nowych sterowników polecam Ci odinstalować, przy użyciu DDU - pobierz (Display Driver Uinstaller), w trybie awaryjnym najlepiej, starych sterowników.

1. Pobierasz sterowniki - link powyżej
2. Pobierasz DDU i wypakowujesz
3. Uruchamiasz w systemie poprzez (uruchom) msconfig.
4. W oknie msconfingu wybierasz zakładkę rozruch i zaznaczasz "bezpieczny rozruch", zastosuj i uruchamiasz ponownie.
5. Po ponownym uruchomieniu uruchamiasz DDU, jako administrator, wybierasz swojego producenta karty, czyli AMD, jeśli wybrano automatycznie to zostawiasz. Możesz też zmienić język programu na PL.
6. Klikasz na "Wyczyść i restartuj"
7. Czekasz aż program usunie sterowniki i wyczyści wpisy w rejestrze systemowym.
8. Komputer się uruchomi automatycznie ponownie.
9. Zainstaluj sterowniki, które wcześniej pobrałeś
10. Polecam wybrać instalację "niestandardową" i odhaczyć AMD Evolve APP.
11. Uruchom ponownie komputer
12. Odpal W3 i sprawdź czy Cię dalej "wywala do pulpitu"
 
Last edited:
Pobrałem specjalną aplikację do sterowników AMD Aktualizowałem wszystko nawet sterowniki dźwięku mi się naprawiły. Jestem winny przeprosiny CDP Red po aktualizacji sterowników przestało mnie wyrzucać. Wszystko działa gra jest cudna przycina mi tylko dialogi, (Ale nie w filmikach) myślę, że to przez braki RAMU.
 
patch 1.04 - bugi - walka z przeciwnikami (potwory i ludzie)

Po instalacji patcha 1.04 zauważyłem dwa problemy: Moja postać jest rozwinięta do 10 levelu na najniższym poziomie trudności i po instalacji 1.04:
  1. mam problem z zabiciem potworów. Gryf i nawet ghule są nie do przejścia. Muszę pojedynczo wabić ghula i go wykańczać. Potem medytacja i następny. Masakra!!! W 1.03 wystarczyło kilka młynków mieczem i po sprawie. Coś jest mocno nie tak!!. Walka z gryfem totalnie bez sensu pasek nawet nie drgnie a wystarczy że mnie raz draśnie i po mnie. Wiem że potwory (pozornie te same) mają zróżnicowane żywotności ale tu pasek praktycznie nie spada.
  2. Poza tym dezerterzy w swoim obozie, których wyciąłem w 1.03 stoją jak żywi, gadają ale nic im nie można zrobić no i sami też nie atakują. Można ich powalić Ardem ale upadają jakby w zwolnionym tempie. I najlepsze, leżąc cały czas gadają. Lokacja z fryzjerem w klatce.

Sprawdzałem kilka razy ustawienia gry i pokazuje że niby poziom trudności na minimum. ale przełączając na max nie widzę różnicy w walce z gryfem. Wersja oczywiście PC.
Wczoraj odinstalowałem całą grę i wgrałem lokację z bandytami w 1.03 i było wszystko w porządku, tzn. bandytów brak bo już na tamtym świecie. Po podniesieniu do 1.04 -dramat.
Ktoś jeszcze tak ma?

Wpisujcie poniżej bugi v1.04.

Do admina: szukajka nie znalazła żadnego postu z wyrażeniem 1.04, zatem jeśli zduplikowałem temat to proszę o scalenie.

PS: generalna uwaga do gry, po 48h grania (może to nie dużo, staram się jak najwięcej miejsc odwiedzić) ale muszę powiedzieć, że jakoś miodność Trójki została umniejszona przez zbyt małe możliwości przygodnego seksu, jest po prostu lekko nudnawo.Tylko chlastać i biegać. W jedynce można było wychędożyć przygodną chłopkę na podgrodziu, w dwójce podobnie a tu tylko Keira. Czemu nie np. zielarka Tamara? tym bardziej że otwierając drzwi do jej chaty wypięty tyłeczek sugerowałby, że coś może być na rzeczy a tu lipa. Można tylko zakupić zioło i to jeszcze jakieś nie takie :). Mam nadzieję, że to zostanie poprawione w którymś patchu. Tylko chłopaki bez przesady darujcie tym zajączkom i sarenkom co wokół biegają, kozę Guślarza też zostawcie w spokoju, niech sobie sam jej używa :D
 
Last edited:
Top Bottom