Patch 1.05 data premiery

+
Patch 1.05 data premiery

Witam.
Na GOL-u czytałem że dzisiaj miał wyjść patch 1.05 który naprawiłby masę bugów (początkowo miał wyjśc w poniedziałek...). Szczególnie tych bardziej uciążliwych dla fabuły jak np. ładowanie się gry w nieskończoność podczas questu "gambit królewski" i wielu innych miejscach, co uniemożliwia rozgrywkę.
Na GOG-u opublikowano już kolejne 2 DLC (zestaw zbroi nilfgardzkiej oraz 3 nowe kusze) ale patcha 1.05 nie ma.
Czy ktoś się orientuje odnośnie daty premiery?

P.S. Link do GOL-a
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=92104
 
Last edited:
zamiast długiego weekendu mogą ale nie muszą pracować w piątek który jest normalnym dniem roboczy ale nikt nie będzie pracował w święto Ewentualnie mogą pracować dziś dłużej w co szczerze wątpię.
 
Last edited:
No to zmartwię cię: Mało o nich wiesz ;) Jak trzeba to potrafią noc zarwać byle by doprowadzić wszystko do porządku.
 
Ty na prawdę nie potrafisz zrozumieć, że nie pracują wyłącznie nad tym jednym bzdurnym problemem z punktami doświadczenia? Już tydzień temu informowali, że błąd został zlokalizowany i naprawiony. Jest natomiast masa innych błędów, które naprawy wymagają i równie sporo funkcji, których działanie wymaga poprawy. Patch 1.05 zapowiada się na największy od premiery zbiór poprawek i zmian dla gry, więc ściśnij poślady, wyjdź się przewietrzyć i cierpliwie czekaj na jego publikację.
Przechodzę grę drugi raz, dotarłem właśnie do Novigradu mając poziom 13 czyli nawet nieco wyższy, niż był przewidziany na start tej lokacji, tak więc ten "bug dot. XP" w żaden znaczący sposób nie wpływa na grę. Martwić to się mogą ci, którzy pod koniec gry mają poziom poniżej 35, a ukończyli większość zadań.

Wydałem na tę grę 350 zł i nie żałuję ani złotówki, bo fabuła jest świetna, zadania poboczne interesujące i gra jest na tyle dopracowana, że nic nie stoi na przeszkodzie by ją ukończyć, ale zawsze jest tak, że ktoś musi ponarzekać.
 
Wydałem na tę grę 350 zł i nie żałuję ani złotówki, bo fabuła jest świetna, zadania poboczne interesujące i gra jest na tyle dopracowana, że nic nie stoi na przeszkodzie by ją ukończyć, ale zawsze jest tak, że ktoś musi ponarzekać.

Zamiast robić personalne wycieczki czytaj dokładnie posty kolegów. Pisałem wyraźnie że bugi uniemożliwiają skończenie kilku questów ponieważ gra łąduje się w nieskończoność. Dla przykładu quest "gambit królewski" jest jednym z głównych i ma spory wpływ na fabułę. To są poważne błędy a nie usterki w stylu brak xp. Ponadto topik jest o dacie premiery patcha a nie o tym ile wydałeś na grę i czy jest interesująca...
 
Błędy uniemożliwiające grę to nie są bzdurne problemy. Dla przykładu ja należę do grupy nieszczęśników, którzy po podróży na Skellige nie mogę wrócić na kontynent. Ja od ponad tygodnia, niektórzy dłużej. To naprawdę irytuje. Szczególnie jeśli podają daty wydania patcha a go nie wydają.
 
Logiczne ze nie będzie bo go niema. Jeśli redzi by go mieli na pewno już by był udostępniony. Sprawa musi być wyjątkowa poważna skoro będą pracować nawet w weekend tzn piątek sobota bo jutro mamy święto (post na anglojęzycznym forum ) W końcu patch jest już za rogiem tylko pytanie którym ?
 
Last edited:
Dla przykładu quest "gambit królewski" jest jednym z głównych i ma spory wpływ na fabułę.

Ma olbrzymi. To jeden z tych questów które w 1/3 czyli 33% wpływają na zakończenie Które składa się z: Losów Ciri/Geralta, losów wojny i losów Skelige.
 
No to zmartwię cię: Mało o nich wiesz ;) Jak trzeba to potrafią noc zarwać byle by doprowadzić wszystko do porządku.
Jesteś strasznie naiwnym człowiekiem jeśli uważasz, ze zarywają noce... Haha :D zeby od tego niewyspania nie powstało wiecej bugów niż ostatnio :p
 
Co innego naiwność, a co innego jawne fakty. A fakty są takie, że jak trzeba to to robią. Przykład? Premiera Wiedźmina 2. Ale oczywiście skąd możecie to wiedzieć jak większość maruderów konta porejestrowała miesiąc temu, tylko ze względu na Wiedźmina 3 i o tym co się działo dawniej bladego pojęcia nie mają.
 
Ja już mam dosyć. Na gtx 970 mam:
-wywalanie do pulpitu
-dropy klatek
-bugi z fizyką
-bugi z questami
-straszny popping npców
-stuttering, wraping i ch***ra go wie co jeszcze, gra jak ma 60 fps stałe to i tak tnie się
-dziwne zwiechy
-sporadyczne problemy z dźwiękiem
-problemy z teksturami
Obniżałem detale, hairworks wyłączone, próbowałem różnych sterowników i ustawień w panelu nvidii i NIC!!!
Czekam na patcha, który "wychodzi" od tego poniedziałku, Redzi w tym momencie doprowadzają mnie do szewskie pasji. Najgorsze jest to, że mają wywalone na polskie community i nawet za bardzo nas nie informują co robią i co się dzieje...
 
Ja już mam dosyć. Na gtx 970 mam:...

Mam GTX 970, Intel 980x i wszystko od dnia premiery śmiga w okolicach 44-58 kl/sek na uber ( tylko cienie na medium ), full hairworks. Nigdy nie miałem żadnych problemów ze stabilnością, wyglądem itd. Więc za problemy musisz winić sprzęt lub zawalony śmieciami system.
 
Ja się poświęciłem i ze względu na Wiedźmina 3 przeinstalowałem system na świeży pomogło to w rozwiązaniu problemu zwiech i wywalania do pulpitu, przedtem miałem co chwila komunikat że sterownik ekranu przestał działać i to tylko na Wiedźmine teraz jest elegancko mimo wielu bugów utrudniających grę (gra sama zmienia ustawienie na okno bez ramek z pełnego ekranu).
 
Last edited:
Co innego naiwność, a co innego jawne fakty. A fakty są takie, że jak trzeba to to robią. Przykład? Premiera Wiedźmina 2. Ale oczywiście skąd możecie to wiedzieć jak większość maruderów konta porejestrowała miesiąc temu, tylko ze względu na Wiedźmina 3 i o tym co się działo dawniej bladego pojęcia nie mają.
A co? forum to jakas wiedza absolutna?
Czytać forum bez konta sie nie da? otóż da sie.
Posiadanie konta to nie jest zaden argument.

Poproszę Pana o zródło tych "jawnych faktów", bo napisać cokolwiek to sobie każdy może nawet i z 8 letnim kontem, ale to jeszcze nic nie znaczy.
 
Ukończyłem grę przechodząc niemalże każde zadanie poboczne mając 35lvl, nie mam za bardzo na czym tego lvl'a nabijać to chyba jednak ten bug z XP na prawdę występuję wam powiem ludzie. Na pacza sam cierpliwie czekam. ;X
 
Skoro ukończyłeś grę to znaczy że wszystko jest w jak najlepszym porządku , gdyby było inaczej ostatnie zadanie musiałoby być niemożliwe do "przejścia" na 35 poziomie, skoro jednak jest jak napisałeś .... nie ma problemu.
 
Co innego naiwność, a co innego jawne fakty. A fakty są takie, że jak trzeba to to robią. Przykład? Premiera Wiedźmina 2. Ale oczywiście skąd możecie to wiedzieć jak większość maruderów konta porejestrowała miesiąc temu, tylko ze względu na Wiedźmina 3 i o tym co się działo dawniej bladego pojęcia nie mają.

Fakty? Ciekawe. Dla mnie fakt to na przykład zabugowana główna misja która uniemozliwia grę. Misje poboczne, czy xp mozna sobie darować, ale fabularny główny wątek to podstawa RPG-a. On nie działa i z tym nie ma co dyskutować, to trzeba naprawić pilnie.
Kolejny fakt to przełożenie daty premiery - po to by pozbyć się błędów i dopracować grę. Gra na obecnym stadium nie jest dopracowana skoro główne rzeczy nie działają. Widze oczywiscie masę inncyh drobniejszych błędów, ale to nie uniemożliwia mi rozgrywki więc staram sie to omijać na ile potrafię.
Kolejny fakt - mówienie że patch 1.05 wyjdzie w poniedziałek...

A to że ktoś zarwał nockę w pracy ma na mnie zrobić wrażenie? Nie robi. Sam nie raz zarwałem w pracy i nie czuję się z tego powodu lepszy od innych, ani nie czuję powodu do dumy... po prostu zapłacono mi za to i tyle. Natomiast negatywne wrażenie robi na mnie rzucanie słów na wiatr, obiecywanie w koło i niedotrzymywanie słowa.

Ponadto pisanie o tym kto jak długo ma konto jest żenujące, to ma o czymś świadczyć? Stopniu zaawansowania? Na forum nie ma równych i równiejszych. Z taką samą powagą i szacunkiem należy traktować ludzi którzy zarejestrowali się wczoraj jak i kilka lat temu. Tego typu teksty to są kolejne argumenty ad personam. Już trochę ich padło w tym wątku od pańskiej strony. Pragnę przypomnieć panu po raz drugi że topik dotyczy DATY PREMIERY PATCHA 1.05 a nie osobistych wynurzeń oraz ataków na młodszych użytkowników forum.
 
Top Bottom