Patch 1.05 data premiery

+
Bede musiał chyba poczekać na patcha zrobiłem

Śmiertelne Grzechy
Władtca Unvik
Wybraniec Bogów

i za każde z tych zadań nic nie dostałem, mimo że zielone, nic zero absolutne.... poszukam może czy za jakiekolwiek zadanie coś dostane, ale nie wygląda to dobrze.
 
Mnie również dopadł bug z expem. Zrobiony quest główny "Pani Lasu" na 11 lvl'u (sam quest podświetlony był na jeszcze na zielono), i zero doświadczenia, poza tym zdobytym na potworach przewijających się podczas questu. To samo z questami w obozie Nilfgardczyków...

Szkoda bo jest trochę czasu i by się ruszyło z kopyta a tak pozostaje czekać na patch, który najprawdopodobniej nie wyjdzie w tym tygodniu.... :(
 
Skoro ukończyłeś grę to znaczy że wszystko jest w jak najlepszym porządku , gdyby było inaczej ostatnie zadanie musiałoby być niemożliwe do "przejścia" na 35 poziomie, skoro jednak jest jak napisałeś .... nie ma problemu.

Teoretycznie tak, praktycznie zaś mam w eq kilka mieczy na lvl 40+, zbrojkę też jakąś znalazłem na 37lvl bodajże. Ba - DLC z temerskim rynsztunkiem mając chyba 20lvl miałem na 39lvl. Tymi rzeczami się już nie pocieszę, w sumie można mieć w to wywalone bo przecież grę da się bez tego ukończyć ale mimo wszystko chciałbym mieć do tego dostęp. Podejrzewam że nie kończąc niektórych zadań pobocznych odkładając je "Na potem" miałbym problem z ukończeniem tej gry grając na najtrudniejszym poziomie, a zrobiłem je praktycznie wszystkie poboczne za niektóre nie otrzymując punktów doświadczenia. Reasumując, błąd jest - Naprawić go trzeba, to że grę da się ukończyć nie wyklucza faktu że trzeba ją naprawić.
 
Od 2 tygodni mam game breaking buga "Stosy Novigradu" (cegła z tajnym przejściem się nie naciska, na pewno słyszeliście), i czekam na tego patcha jak na zbawienie. Najpierw miał być w poniedziałek, potem Marcin Momot obiecywał, że na 100% wtorek albo środa i co? Jak dla mnie gra jest skończona Geralt i Triss umarli w piwnicy z głodu z powodu błędów architektonicznych, Ciri dopadł Dziki Gon i cała ta jej stara krew poszła wpizdu. A panowie z Cd Projekt mają to w dupie...
 
Od 2 tygodni mam game breaking buga "Stosy Novigradu" (cegła z tajnym przejściem się nie naciska, na pewno słyszeliście), i czekam na tego patcha jak na zbawienie. Najpierw miał być w poniedziałek, potem Marcin Momot obiecywał, że na 100% wtorek albo środa i co? Jak dla mnie gra jest skończona Geralt i Triss umarli w piwnicy z głodu z powodu błędów architektonicznych, Ciri dopadł Dziki Gon i cała ta jej stara krew poszła wpizdu. A panowie z Cd Projekt mają to w dupie...

Też mam ten błąd, tyle że od jakiegoś tygodnia. Nawet założyłem temat o tym błędzie, w którym to Pan Marcin Momot udzielił odpowiedzi, że w najbliższym patchu będzie on naprawiony i tak czekam na patch do dziś... A mimo to, że nie mogę ruszyć z fabułą główną w Novigradzie to mam masę rzeczy do roboty w grze, także jedyne co nam zostaje to cierpliwie czekać. :)
 
Ja od tygodnia pływam po Skellige i wyławiam skrzynie z morza - na mapie nic poza tym się nie uchowało a przez buga na kontynent wrócić nie można. Uwielbiam tę grę. Szanuję REDów za ich pracę i poglądy. Ale trzeba to jasno powiedzieć - od strony technicznej Wiedźmin 3 jest porażką. Błędów uniemożliwiających rozgrywkę jest kilka a każdy z nich sam z siebie wystarczy żeby to potwierdzić.

To, że gra zawiera błędy po wydaniu nie jest niczym dziwnym. Ale jeśli są gracze, którzy czekają od pierwszego tygodnia po premierze nie mogąc grać, gracze którzy kupili niedziałający produkt, to znaczy że firma nie podołała wydaniu tak ogromnej gry. I dziwi mnie naprawdę brak aktywności REDów w tej sprawie, podają jakieś daty, okazuje się że nieprawdziwe, nikt nic nie wie, ludzie są wkurzeni, grać nie można...
 
To, że gra zawiera błędy po wydaniu nie jest niczym dziwnym. Ale jeśli są gracze, którzy czekają od pierwszego tygodnia po premierze nie mogąc grać, gracze którzy kupili niedziałający produkt, to znaczy że firma nie podołała wydaniu tak ogromnej gry. I dziwi mnie naprawdę brak aktywności REDów w tej sprawie, podają jakieś daty, okazuje się że nieprawdziwe, nikt nic nie wie, ludzie są wkurzeni, grać nie można...

zgadzam się w 100% gra cudowna lecz liczne drobne bugi zabijają radość. A kolejne aktualizacje gry/ sterowników dodatkowo dolewają oliwy do ognia.

Tak samo jak brak odzewu ze strony RED'ów na prawie wszystkie zamieszczane tu problemy. Bo obecnie nawet nawigacja po forum stała się elementem rozgrywki w W3. Na połowe problemów jest po 5-6 tematów na inne nie ma nic no i w żadnym nawet paro dniowym nie ma info czy ktoś się tym zajął.
 
Tez czekam na tego patcha nowego tupiac nogami i nic ale moze (miejmy nadzieje) jak on wyjdzie to bedzie zawierał mnostwo poprawek i bedzie w koncu wszystkim , wszystko dobrze dzialac a na stworzenie takiego patcha potrzeba czasu, tylko oby nie za długo
 
Jak na razie jest SUPER, kamień poprawiony, nie zauważyłem problemu z EXP (ale tylko 2 questy zrobiłem), wydajność lekko skoczyła do góry no i postacie nie wchodzą na ściany ;)
 
A naprawili chociaż wyłączanie się czy minimalizowanie się samoczynne gry ? Oraz czytam, że ludzie skarżą się na długie wczytywanie się gry w tej łatce
 
czy jak mam patch 1.04 to moge zainstalowac patch 1.05 czy musze sie cofnac do 1.02 ? jesli musze sie cofnac to jak usunac patch 1.04 i 1.03?
 
czy jak mam patch 1.04 to moge zainstalowac patch 1.05 czy musze sie cofnac do 1.02 ? jesli musze sie cofnac to jak usunac patch 1.04 i 1.03?
Tak mozesz zainstalowac bez koniecznosci cofania sie do 1.02 (nawet chyba nie ma takiej mozliwosci, tylko reinstalka). Przed chwila własnie to zrobiłem, 5xp za szare jest. W koncu sie doczekalismy :)
 

Ukash

Forum veteran
Trzeba spokojnie poczekać ze trzy dni i pobrać jak będzie wsio ok. Na 1.4 Nie mam problemów z questami i z expem - nie zassałem 2 ostatnich dlc ;)
 
Top Bottom