Patch 1.05 data premiery

+
no lista poprawionych błędów wygląda ... powiedziałbym imponująco ale imponująco byłoby gdyby nie było tych błędów. Nie spodziewałem się tak dużej poprawki REDzi mają za to u mnie DUŻEGO +. Jedyne do czego teraz mogę się przyczepić to nadal fatalne zarządzanie forum :p (a tak aby pomarudzić)
 
Ten cały GOG Galaxy to aktualizuje automatycznie czy trzeba pobrać skądś? Pytam, bo dopiero wczoraj odpaliłem Wieśka i nie do końca ogarniam tego GG. ;)
 

Ukash

Forum veteran
Ten cały GOG Galaxy to aktualizuje automatycznie czy trzeba pobrać skądś? Pytam, bo dopiero wczoraj odpaliłem Wieśka i nie do końca ogarniam tego GG. ;)

Na domyślnych jest automatyczna aktualizacja. Na wyłączonej autoaktualizacji przycisk More "świeci" na niebiesko > Update Now.
 
Tak, i przy okazji nowe problemy wprowadził, bo ktoś sprytny oznaczył wszystkie przedmioty przez nas wykonane jako unikatowe, przez co na przykład nie można ulepszyć mutagenów jeżeli już taki ulepszony mamy w ekwipunku.
 
Ten patch więcej napsuł niż poprawił, crafting się zepsuł (nie da się ulepszać mutagenów czy glifów), bugi graficzne (np. tekstury łodzi na wodzie podczas płynięcia), od czasów 1.03 z każdym patchem coraz więcej manekinów w miastach, poznikały mi niektóre schematy rzemieślnicze i zbroja kota :/
 
łatka spieprzyła płynność gry, teraz fps cały czas spadają na przykład z wartości 50 do 45 i wracają do 50 i tak w kółko nawet jak nic nie robię. Przez to gra utraciła płynność. Wcześniej również fps spadały, ale nie tak dynamicznie.
 
"Jaskinia snów" dalej nie naprawiona.

A co jest z nią nie tak ? Przeszedłem dziś to zadanie na wersji 1.05 i nie zauważyłem błędów.

Ja natomiast nie mogę wejść za łódź w zadaniu "Ostatnia próba". Postać nie chce się wspiąć na łódkę ;/

EDIT: Dobra udało się wejść na łódkę. Pomedytowałem i po medytacji postać weszła normalnie na łódkę. Dziwnę, bo wczytywanie zapisu i resetowanie gry nie pomagało a pomogła medytacja. Coś chyba ten silnik redów ma skłonność do bugowania się.
 
Last edited:
A co jest z nią nie tak ? Przeszedłem dziś to zadanie na wersji 1.05 i nie zauważyłem błędów.

Ja natomiast nie mogę wejść za łódź w zadaniu "Ostatnia próba". Postać nie chce się wspiąć na łódkę ;/

EDIT: Dobra udało się wejść na łódkę. Pomedytowałem i po medytacji postać weszła normalnie na łódkę. Dziwnę, bo wczytywanie zapisu i resetowanie gry nie pomagało a pomogła medytacja. Coś chyba ten silnik redów ma skłonność do bugowania się.

To zobacz. Po ukończeniu Kings Gambit ten quest zamienił mi się z ukończonego na nieukończony.

View attachment 16641

Plus jeszcze do tego po ukończeniu gry mam jednego questa który ciągle wisi w logu jak aktywny.

View attachment 16642
 

Attachments

  • witcher3_2015_06_09_14_18_48_554.jpg
    witcher3_2015_06_09_14_18_48_554.jpg
    141.6 KB · Views: 47
  • witcher3_2015_06_09_14_18_53_021.jpg
    witcher3_2015_06_09_14_18_53_021.jpg
    96.7 KB · Views: 46
Last edited:
Top Bottom