Patch 1.11 błędy w grze

+
Status
Not open for further replies.
Witam, mam problem. Po updajdzie do 1.11 Geralt stał się nieśmiertelny. Wcześniej na patchu 1.10 używałem debug console i sądzę, że spowodowane jest to tym, że na god modzie zwiedzałem sobie świat, wiecie zniknął falldamge, łatwiej chodziło się po górach. Nie wiem może ktoś zna jakiś sposób, by to odczynić?
Edit.1. Reinstalacja nie pomogła.
Edit.2. Naprawiłem.
 
Last edited:
W Nowigradzie mają konia w burdelu????WTF

Ciągle tam stoi i co chwilę zapada się kopytami w skrzynie. Podczas korzystania z usług panienek cały czas w tle słyszałem jego rżenie.
 

Attachments

  • Schowek014.jpg
    Schowek014.jpg
    286.8 KB · Views: 55
Po updajdzie do 1.11 Geralt stał się nieśmiertelny.

Przez cały czas był nieśmiertelny? U mnie co jakiś czas występuje błąd (chyba błąd), że podczas walki dostaję bardzo małe obrażenia, albo i wcale. Ale dzieje się tak jedynie przy niektórych grupach potworów i nader rzadko.
 
Znalazłem chyba kolejny błąd, nie zauważyłem go w żadnym innym temacie. Podczas poszukiwania skarbu w misji "Ku chwale Freyi" po przeczytaniu listu kupca pojawia się wskaźnik gdzie szukać skarbu. Z tym, że pojawia się on na najbliższym drogowskazie. Po kliknięciu w niego i przejściu na mapie na widok państw, znacznik pojawia się w Novigradzie, a z kolei po wejściu w mapę Novigradu nigdzie nie ma owego znacznika.

A znacznik powinien być po prostu na jeziorze, w którym to też znajduje się skarb.

EDIT:

A z kolei w zadaniu "Co kryje glębia" zadanie kończy się po przeczytaniu listu i nie ma zaznaczonego miejsca gdzie znajduje się skarb, choć oczywistym miejscem wydaje się być jaskinia obok trupa.
 
Last edited:
Dziwny błąd po patchu 1.11. Gram na ustawieniach ultra, ale wcześniej się to nie działo. Otóż po 15-30 minutach gry, gdy idę do jakiegokolwiek NPCa i rozpoczynam rozmowę, gra wywala do pulpitu. Dzieje się tak dwu- trzykrotnie, po czym gra znów działa normalnie.
Z innych kwiatków - po walce w obozie bandytów, Geralt kucał w powietrzu, a gdy nim chodziłem to chodził w kucki, ale w powietrzu. Było przekomiczne i wystąpiło tylko raz.
Nie mogłem też odblokować miejsca do wyzwolenia na południu Hindarsfjall, w wiosce z gniazdem harpii i nawiedzanym domem (upiory w piwnicy, po ich uprzednim ubiciu, jak nigdy nic respawnują się).
A! I nieraz głos szlachtowania mieczem ginie. Atakuje wroga, miecz przecina jego ciało, ale nie ma dźwięku, tylko cisza. (Oczywiście soundtrack bojowy leci normalnie)
 
Nie wiem czy było czy nie, nie wyłapałem tego, nie wiem też czy to bug czy trzeba to robić jakoś specjalnie ale podczas misji "Na cienkim lodzie" nie robię nic Caranthirowi, pokazuje mi w lewym dolnym rogu ekranu pokazuje mi że zadane obrażenia to -0,8
 
Po aktualizacji całej gry.. 17GB update z gog, do wersji 1.11, żołnierze dzikiego gonu są nieruchomi.. w bitwie o ker morhen tylko ogary atakują. Przez co blokuje się wykonanie misji pomóc triss przez ciri, bo system uważa, że walka dalej trwa mimo że stoją same kukły nieruchome...

Wczytuje po prostu jakis save 1.08 i mam taki efekt. Zapis gry i wczytanie go już jako 1.11 nic nie daje..

ss



Cop lepsze, po zakończeniu fabuły te kukły dzikiego gonu mam w kerMorhen :D



---------- Zaktualizowano 11:36 ----------


Albo taki kwiatek :D
 

Attachments

  • wojownicy.jpg
    wojownicy.jpg
    161.7 KB · Views: 43
  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    270.7 KB · Views: 49
Witam mam poważny problem z wiedźminem 3, na patchu 1.11, wszystko chodziło dobrze gdy przechodziłem serca z kamienia, ale gdy zacząłem nową rozgrywkę, nękały mnie pewne problemy, mianowicie co jakiś czas gra wyrzucała mnie do pulpitu, nie było to jednak bardzo uciążliwe gdyż nie działo się to często, natomiast dzisiaj włączyłem grę ponowie, i po kilku minutach wywala mnie do pulpitu, grałem dzisiaj godzinę, a wywaliło mnie już 5 razy, jeśli to ma coś do rzeczy to jest obecnie na etapie dostania się do Kaleba Menge w Novigradzie, dodam jeszcze że od premiery gry dopiero na tym patchu uświadczyłem hardcrashe, wcześniej ten problem całkowicie mnie ominął, a chciałbym przejść grę jeszcze raz, przed wyjściem kolejnego dodatku, z góry dzięki za pomoc.
 
Pytanko - mam problem z grą po patchu. Chodzi mi gł. o doczytywanie się tekstur czy też gdy Geralt nagle kuca, podobnie Płotka i tak wędrują (ciężko to wytłumaczyć...). Wcześniej było dobrze. Owe kucanie jeszcze przeżyję, wczytam poprzedniego save,ale te tekstury :/. W Oxenfurcie sobie biegam i po chwili dopiero doczytywanie zostają statki. Koszmar . Proszę pomóżcie.
Gram na ustawieniach najwyższych, komputer spokojnie je spełnia 16 gb ddr3, Geforce 970, i7-4790
 
Też tak mam czasami, że elementy doczytują się po jakimś czasie, a nawet same postacie. Przychodzę, jest pusto. Przychodzę drugi raz i postacie już są. Gram na Uber, procek AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz, Sapphire Radeon R9 390 8 GB, 12 GB RAM ddr3 1600 MHz. Według mnie, w moim przypadku, winowajcą jest za słaby procesor.
 
Podczas wychodzenia z gry jest taki błąd, że proces nie chce się wyłączyć i zużycie procesora i wszystkich rdzeni wynosi 100%, rzadki błąd ale jest...
 
Podczas wychodzenia z gry jest taki błąd, że proces nie chce się wyłączyć i zużycie procesora i wszystkich rdzeni wynosi 100%, rzadki błąd ale jest...
Dzisiaj coś takiego miałem, pierwszy raz, niezła miazga, pomógł tylko reset tak się system zmulił tym obciążeniem, ale na MSI Afterburner zdążyłem zobaczyć 100% obciążenia wyraźnie
 
Witam - dopnę się do 1.11 Kilka problemów .Nie jestem w stanie płynąć na wyspy.Płacę kapitanowi 1000 idę spać budzę się i walka z piratami .4 stoi nieruchomo i nic im nie można zrobić i utknąłem 108 godz gry 28% i co mam iść od nowa? Wersja pudełkowa pc po zainstalowaniu działała na minimum stabilnie przy 30 godz grania - po 1.11 zaczęły się problemy i takich stojących obywateli pilnujących własnych cieni jest więcej - Nowigrad pomagam przy negocjacjach kowala - krasnoludy od tasaka stoją taka sama sytuacji - z krasnoludem okradam za kartę do flinta - krasnoludy od tasaka wchodzą a potem stoją pomoc nic nie daje - po prostu zostawiam krasnoluda i chłopaki od tasaka z nim kończą. Smutne że nie jestem w stanie pograć dalej (zacznę pić ) ale najlepsi są lewitujący kalecy bez nóg - w jednym miejscy nałożyło się na siebie dwóch - komicznie to wyglądało jak również ciekawa sytuacja z lewitującymi krasnoludami w połowie ekranu z Gercio chodzących na kucaka - moje dzieci miały ubaw.Transparentne mosty w Nowigradzie - Chata czarownic w wersji minecraft.Czego brakuje ( ano tego co w skyrim - słyszę głupkowaty komentarz podchodzę i walę dziób )``Liczył się tylko oblivion i jako fan tej seri Gercio 3 daje rade - 2 była słaba .3 zasługuje by być Najlepszą - otwarty świat to to co najlepsze - zostały mi jeszcze dwa stworki do zabicia 33 - 35 a mając 21 to kurcze wyzwanie .Pozdrawiam
 
Pytanko tak z innej beczki.
Chodzi mi o zielone drzewko.
Jest napakowane bugami czy tylko mi się wydaje, że "Wytrzymałość na ból" nie działa? Faktycznie nie widziałem zmian w wartości punktów życia czy to tylko błąd w wyświetlaniu informacji?
No i "Opóźniony rozkład" efekty eliksirów mają nie znikać gdy zatrucie jest powyżej 70%. Ale nawet będąc napakowanym eliksirami na 100% gdy mija ich czas znikają.
 
Nie wiem czy to błędy, ale od wersji podstawowej Wieś Rab cały czas opustoszała jest jak i wieś Toderas, gdzie cały czas odradzają się zgnilce i ghule. Na dodatek mogliby coś zrobić ze wsią Wrzosowa, gdzie cały czas jest śnieg po najeździe gonu... Mogliby coś zrobić, że po jakimś czasie znów ludzie się tam pojawili...
 
Witam - dopnę się do 1.11 Kilka problemów .Nie jestem w stanie płynąć na wyspy.Płacę kapitanowi 1000 idę spać budzę się i walka z piratami .4 stoi nieruchomo i nic im nie można zrobić
problemy takiego typu czyli że stoją nieruchomo lub mają poziom -1 naprawia sie przez gog galaxy daj more manage verify/repair i wczytaj save przed opuszczeniem novigradu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom