Patch 1.2 dostępny!

+
Cóż mogę rzec o patchu 1.2, jeśli chodzi o loadingi, to praktycznie nic nie wniósł, i tak trwają do 1min w porywach :)dziękuję jedynie za przyspieszenie zapisów, teraz nie są dłuższe niż loadingi ^^ :pszkoda tylko że są też rzadsze, albo to tylko takie moje wrażenie ;)co do reszty, jakoś szczególnie nie zwracałem uwagi, bargestów jeszcze nie widziałem, bo grałem na save'ach z III rozdziału ;)
 
ja jestem nowym patchem zdegustowana :-\faktycznie gra wczytuje się i zapisuje znacznie szybciej, ale za to w akcie III pojawił mi się problem z blokowaniem się Geralta, a gra zacina się i wywala blędy nadal (mam Viste 32-bitową, ale zainstalowałam łatke, która miała naprawić problem zjadania pamięci) oraz wszystkie najnowsze sterowniki nvidi.Ogólnie - gra super tylko grać się w nia nie da...czy moglibyście zrobić pożądnego patcha, który działałby na 100% komputerów a nie na 50%?!pozdrawiam i czekam na następne poprawki :-\
 
Mimo, ze Geralt dalej biega w TPP zmusilem sie i pogralem nieco. Mam dosc przyzwoity sprzet - c2duo 6750 z gf 8600 GTS i 3gb ramu. Gram na 1024x1280 z wlaczona wiekszoscia efektow (bez wygladzania krawedzi). Gra w 80% dziala bardzo plynnie, czasami gubi klatki. Gra wyglada przepieknie na nowym sprzecie, szkoda tylko ze Geralt nadal blokuje sie podczas walki (podwonje wcisniecie w,s,a lub d nie powoduje zadnego ruchu, Geralt zamiera w miejscu zamiast odskoczyc). Dodatkowo nadal nie podoba mi sie chowanie miecza - dlaczego to nie ja decyduje kiedy Geralt ma opuscic orez? Znaki sa nadal za mocne. Styl grupowy nadal jest wedlug mnie zdecydowanie za mocny - moze podczas jego uzywania powinno byc zablokowanie uzywanie znakow, albo jego uzywanie powinno zuzywac energie (stamine)? Poczekam az wyjdzie pare patchy i pewnie za jakies pol roku drugi raz przejde Wiedzmina :)
 
Mnie ten patch pomógł. Nie wywala do Windowsa, wchodzę do każdej chałupy i nie muszę czekać minuty kiedy z niej wychodzę...Mam P4 2,6 HT, 1,5 Giga RAM, GeForce 7600GT - w sumie żadnych rewelacji a na średnich detalach można pograć.Tylko kiedy więcej postaci to trochę czas inaczej płynie...Ale co chcieć jeżeli komputer leciwy.
 
Po wgraniu patcha 1.2 gra wcale nie chce się uruchomić ,a na patchu 1.1a chodziła dobrze.Biorę się za reinstalację.Szkoda.
 
Co w ogóle ten Patch poprawia? Fakt, u niektórych tak u innych nic a nic, tylko pogarsza. Właśnie u kilku osób po zainstalowaniu tego patcha, z grą działy się kłopoty... Ja sama go nie pobieram, bo tak sobie myślę: 'Po co?'
 
od tego komu jak działa patch, nie zależy tylko to jak został zrobiony, ale też jak się wgrał ...ja np. przed patchem nie miałem takich problemów jak niektórzy z loadingami, dodatkowo wywaliło mnie tylko raz, jak zminimalizowałem grę, wcześniej ;)dlatego SHAIYA czytasz różne opinie, bo u różnych ludzi, na różnych konfiguracjach sprzętu, do tego często na odpowiednio zawalonym windowsie, różnie się instaluje zarówno gra, jak i patch ;)ściągnij, zainstaluj, sprawdź, nic nie zaszkodzi, a może pomóc ;)jak patch źle działa, to po prostu graj bez niego, a jak Ci coś poprawi, to czyż nie warto będzie ?:)
 
Dzięki za patcha 1.2! Teraz gra jest prawie doskonała (Przecież nie możemy was za bardzo chwalić bo na laurach spoczniecie i będziecie sie dotykać po nocach) ;) ;) ;)
 
Witam,ja moge powiedziec, ze jestem bardzo zadowolony z patcha. Znacznie zostalo przyspieszone ladowanie, wczesniej nie chcialo mi sie wchodzic do domkow, bo wiedzialem, ze trzeba bedzie z nich wyjsc i czeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekac, teraz smialo do nich wchodze. Zapisywanie, jak i wczesniej, jest w miare szybkie. Przechodze gre po raz (jestem w polowie 3-ciego aktu), w sumie wywalilo mnie okolo 5 razy. Moge poradzic tym, ktorych wywala, żeby ustawili stalej (i duzej >=2*RAM) wielkosci plik wymiany oraz odpowiedni wpis zwiazny z pamiecia (nie pamietam dokladnie, ale mozna go znalezc na forum w dziale z problemami z VISTA), ja po tych zabiegach gram juz wiele dni i nie nastąpilo ZADNE wywalenie.edit: Dodam jeszcze, ze przed tymi zabiegami czesto wyskakiwal mi blad witchera, gdy wychodzilem juz do windowsa (windows vista 64), teraz juz nawet on przestal wystepowac.Pozdrawiam.
 
A co ja moge powiedziec o tym patchu... Sciagnale, zainstalowalem, wchodze do gry a tu mi wywala wloz plyte DVD(ktora byla wlozona). Probuje tak kilka razy ale nic nie pomaga. Wiec pomyslalem ze bez tego patcha tez przezyje wiec nacisnalem na ikonke "removepatch" a tu co. Odrazu zniknely mi ikony launcher i register, wiec jestem uziemniony, juz wogule nie pogram.Mysle ze jedynym rozwiazanie jest reinstal ale nie bede tego od nowa przechodzil
 
damaioshin said:
A co ja moge powiedziec o tym patchu... Sciagnale, zainstalowalem, wchodze do gry a tu mi wywala wloz plyte DVD(ktora byla wlozona). Probuje tak kilka razy ale nic nie pomaga. Wiec pomyslalem ze bez tego patcha tez przezyje wiec nacisnalem na ikonke "removepatch" a tu co. Odrazu zniknely mi ikony launcher i register, wiec jestem uziemniony, juz wogule nie pogram.Mysle ze jedynym rozwiazanie jest reinstal ale nie bede tego od nowa przechodzil
savy powinny zostać... tak myślęwystarczy przeinstalować grę - chyba że ci się nie podobała albo zacinała
 
damaioshin said:
A co ja moge powiedziec o tym patchu... Sciagnale, zainstalowalem, wchodze do gry a tu mi wywala wloz plyte DVD(ktora byla wlozona). Probuje tak kilka razy ale nic nie pomaga. Wiec pomyslalem ze bez tego patcha tez przezyje wiec nacisnalem na ikonke "removepatch" a tu co. Odrazu zniknely mi ikony launcher i register, wiec jestem uziemniony, juz wogule nie pogram.Mysle ze jedynym rozwiazanie jest reinstal ale nie bede tego od nowa przechodzil
a tyle razy mówiono:NIE ODPALAĆ REMOVEPATCH!
 
Ja jestem super zadowolony z patcha 1.2Wczytywanie po wejściu/wyjściu z domu skróciło się z minuty do 10 sekund, zapis z pół minuty do 5 sekund.Wcześniej można było ześwirować, szczególnie jak mnie babcia z domu Shani w Wyzimie wywalała trzy razy pod rząd :)Sama gra działa stabilnie, nic się nie wywala, ale w tej kwestii i przed instalacją patcha było ok. Dziwi mnie to jak czytam o problemach innych, bo na moim słabym sprzęcie (a64 3000+, 1gb ram, gf6600, wxppro) gra nie dość, że się nie wywala, to jeszcze całkiem nieźle chodzi na średnich detalach (1024x768). No, ale ja mam system raczej mało zasyfiony, a co jakiś czas odtwarzam sobie z image'u...
 
Mój sprzęt to WinXP Prof, Celeron 3,06 GB ( a ponoć Wiedźmin z Celeronami miał nie współpracować - fakt, że to robi jest po prostu miły), 1,5 GB RAM DDR, ATI Radeon 9550/X Series 256 MB - nie jest to full wypas i niestety wszelkie możliwe wygładzania i rozdzielczosci musiałem wyłączyć - co nie znaczy, że nie da się grać i to z przyjemnością - z całkowitą płynnością muszę poczekać na upgrade.Sam Patch wyraźnie poprawił prędkości wczytywania i zapisu - jak obiecywano tak się stało.Jeśli chodzi o same zapisy - autozapis włącza się zawsze kiedy po rozpoczęciu/uaktualnieniu/zakończeniu questa zmieniamy lokację i tutaj nie zauważyłem zmian, a gram 3ci raz - teraz już na potchu od początku. Same autozapisy wcale nie przeszkadzają - choć pewnie dla niektórych miło byłoby mieć możliwość włączania/wyłączania autozapisu. To samo z nadawaniem własnych nazw zapisom.Generalnie ok.Z niecierpliwością czekam na kolejne łatki i zastanawiam się nad tym co będzie w oficjalnych dodatkach do gry i co będzie w dwójce ;) choć na tę pewnie poczekamy ;) i dobrze bo grając dośc uważnie, za każdym razem znajduję coś nowego.RED's - dzięki za 1.2Pozdrawiam
 
Próbowałem 2x w różnych dniach ściągnąć patcha 1.2 ze strony thewitcher i ciągle ten sam błąd pojawia sie na stopniach procentowych
ktoś wie o co chodzi bo mnie zaras coś trafi. :'(
 
Co do patch 1.2Plus: zapis szybszy znacznie, loading - roznieMinus: Patch 1.1 spowodowal, ze "wywawalnosc" do windowsa zmniejszyla sie o 80%, patch 1.2 crashowanie zwiekszyl w porownaniu do 1.1 (IMHO - tak przynajmniej u mnie sie dzialo)Moje sugestie do 1.31 dopracowac V akt, fajerwerki tam wciskaja w fotel ale:- plomienie strasznie spowalniaja akcje, moze informatycy by dali rade troche na to zaradzic- questy poboczne (przy neutralnym Geralcie) sa potraktowane zupelnie po macoszemu. Odnioslem wrazenie, ze tworcy niezbyt przylozyli sie do tego by moznaby je plynnie ukonczyc przed finalem.- brak schowka to zagrywka nieco ponizej pasa biorac pod uwage atrakcje zdobycia miecza od dentysty i niemoznosc wydobycia przedmiotow ze schowka2 Animacje sa lepsze ale nadal troche jeszcze tna 3 Nadal bym postulowal mozliwosc robienia profilow zapisu gry. Wiem, ze save'y sa osobne dla roznych profili windowsa ale czy musze robic osobne profile w windzie zeby miec porzadek w save'ach? Chyba daloby sie cos z tym zrobic.Nazywanie save'ow tez byloby milym gestem dla maniakow, ktorzy chcieliby eksplorowac Wiedzminland wiecej niz raz.
 
U mnie prędkość zapisu i przede wszystkim ladowania sie lokacji (szczegolnie malych - np. chaty) zdecydowanie przyspieszona (nadmienie też, że patch był motywacją do kolejnego zabrania się za Wiedźmaka ;D)Jednak zwrócę uwagę na jedną rzecz - znów "udało mi się" w Wyzimie przypadkowo dziabnąć strażnika, podczas siekania bandytów i w efekcie musiałem przywołać ich do porządku - a resztę już znamy. Dodatkowo, wciąż pojawiają się wypady do Windy w trakcie zapisu lub ładowania lokacji.I na koniec jeszcze jedno - bardziej w formie pytanka z serii jak to jest u Was: gram na standardowym crtku 19'' (więc nie jest wide) i zdarza mi się, że cut-sceny nie są dobrze "scentrowane" - ucinane są twarze itd (tak jakby były przygotowane tylko z myślą o szerokim obrazie). Przykład - rozmowy z Vesemirem w Kaer Morhen. Jeśli taki efekt jest obecny w większej ilości przypadków, może warto by to było zmienić.
 
U mnie jest to samo co u Emersa od chwili gdy zauważyłem ze jest temat o nowym patchu... wszyscy sie tak zachwycaja lub nie tym Patchem, a ja ni w ch**** nie moge go pobrać....Dlaczego CD Projekt nie da jakiesgos lepszego serwera ftp do patchy dla swojego flagowego produktu? to takie trudne?no sciagam na gram.pl ale predkosc jest zabojcza... cale 3kbtylko szkoda ze kazdy innny plik sciagany z tej strony leci juz z predkoscia ponad 10kb = to chyba jakis spisek i sabotaz?
 
Top Bottom