Patch 1.2 dostępny!

+
Patch 1.2 dostępny!

Po długich oczekiwaniach, nadszedł wreszcie ten moment - zapraszamy do ściągnięcia najnowszej wersji patcha (1.2) do gry Wiedźmin. Dołożyliśmy wszelkich starań żeby łatka 1.2 była jak najlepiej przetestowana, a jednocześnie zgodnie z naszymi obietnicami, by ukazała się jeszcze przed Gwiazdką. Patch 1.2 poprawia między innymi najbardziej uciążliwe błędy wcześniejszych wersji, jak długie ekrany ładowania i zapisu, mechanizm ładowania i zapisu, usuwa liczne przypadki crashy, a także wiele pomniejszych błędów. Patch 1.2 współpracuje z wcześniejszymi wersjami gry, od wersji 1.0 i jest dostępny do ściągnięcią stąd. Ten pan już pobrał patcha. A Ty? :)
Marketing Manager, CD Projekt RED
 
no. to teraz tylko czekamy do wigilii, nowa grafika i jazda. Do sylwestra nie ma mnie dla nikogo :D
 
;D Nareszcie! Dzis przylatuje do mnie GRA (szkoda ze w UK nie mozna kupic polskiej wersji jezykowej :-[ )
 
No wresicie mam nadzieje że wkocu zagram w wiedźmina a nie że bedzie stał na półce wrr 89 zł stało przes 2 miechy na półce i mogłem tylko na nie patszeci poneważ wusyakiwał mi błod po włoczeniu tej gry i podczas gry siciogał sie na pasek i właczał sam Mój komp2gb ramuwindows vista hom premiumnvidie 8800gys 640mbintel qładro 2.40 GHzi nawet se niepograłem wrr no ale jestem dobrej mysilia no i p.ssorry za błedy ale dyslektyk jestem ale musiałem napisaci to co mie nurtuje
 
Brawo /KLASK,KLASK,KLASK/.....wcześniejsze savy oczywiście załadują się bez problemu po instalacji poprawki ???
 
Dzięki wielkie! :) Szkoda tylko że nie przygotowano mniejszego patcha, który by zaktualizował z wersji 1.1 do 1.2. Full patch całkiem sporo zajmuje. :/ Ale zapewne nie dało rady inaczej się przed świętami wyrobić. ;) Dzięki raz jeszcze!
 
No ok...A to ma być żart czy jakiś błąd? To teraz, gdy jestem pod koniec drugiego aktu (czekałem do tej pory na patcha), miałbym zaczynać od nowa?
[tt][size=10pt]4)W przypadku niektórych spośród powyższych poprawek konieczne jest rozpoczęcie gry na nowo od początku, w przypadku innych wystarczy rozpoczęcie od nowa odpowiedniego rozdziału.[/size][/tt]
 
Draghmar said:
No ok...A to ma być żart czy jakiś błąd? To teraz, gdy jestem pod koniec drugiego aktu (czekałem do tej pory na patcha), miałbym zaczynać od nowa?
[tt][size=10pt]4)W przypadku niektórych spośród powyższych poprawek konieczne jest rozpoczęcie gry na nowo od początku, w przypadku innych wystarczy rozpoczęcie od nowa odpowiedniego rozdziału.[/size][/tt]
Jeżeli przerzuciłeś się z patcha 1.1 na patcha 1.2 nie powinno być konieczności rozpoczynania gry/rozdziału od nowa.
 
Alleluja i do przodu :D Modliłem się niemal o to, by patch wyszedł przed weekendem - w pracy mam o wiele szybsze łącze, dzięki czemu nie będę musiał czekać Bóg wie ile na pobranie go w domu. Tylko co znaczy: "Poprawki do zbyt fajnych przedmiotów, które można znaleźć na Polach (Akt 4)." ?? Zostały a) usunięte b) zmodyfikowane ich statystyki c) coś innego>
 
Top Bottom