Patch 1.2 dostępny!

+

SaLi

Forum veteran
Hehe!Swietny pomysl z katrka od Wiedzmina a na koncu...Patch info! Suuuper!Dzieki - jeden z fajniejszych prezentow pod choinke ;DPzdr!
 
Brysiu said:
Jeżeli przerzuciłeś się z patcha 1.1 na patcha 1.2 nie powinno być konieczności rozpoczynania gry/rozdziału od nowa.
Aha...to good...ale powinniście to jaśniej napisać, żeby nie było więcej nieporozumień. ;) Choć zastanawia mnie to "nie powinno" zamiast "na pewno nie trzeba" :pEdit: lista zmian jest w pliku readme.rtf w katalogu gry (dołączyłem do posta)
 
ketsu: to znaczy, że na polach mogłeś przed spaczowaniem znaleźć coś super-uber-turbo fajnego, a nie powinieneś. :)Draghmar: nas też to zastanawia ;)
 
Fajnie że już jest.Macie literówkę w wyrazie 'ściągnięcia':
Brysiu said:
[..] Patch 1.2 współpracuje z wcześniejszymi wersjami gry, od wersji 1.0 i jest dostępny do ściągnięcią stąd.
 
Ni chciałem tego mówić, ale jednak: a nie mówiłem? Teraz nie żałuję, że jak zwykle zaufałem CDPR bo znowu wyszło na moje :p
 
Droga redakcjo cd projekt mam nadzieje że bylisicie zadowoleni ale po tym to ja normalnie mowe mi odejmóje mam poprawke zainstalowanom ale gra nadal sie włacza SAMA oto nazwa problemu zkopiowałem wiec niewiem czy to ma jakisi sensodpis problemu: Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH Nazwa aplikacji: witcher.exe Wersja aplikacji: 1.2.0.1160 Sygnatura czasowa aplikacji: 4762d224 Nazwa modułu z błędem: witcher.exe Wersja modułu z błędem: 1.2.0.1160 Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4762d224 Kod wyjątku: c0000005 Przesunięcie wyjątku: 00337619 Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6000.2.0.0.768.3 Identyfikator ustawień regionalnych: 1045 Dodatkowe informacje 1: 9409 Dodatkowe informacje 2: 9d1b2b1a49884637a0c825b0a3cf0b00 Dodatkowe informacje 3: a268 Dodatkowe informacje 4: 930dbe459bafe9c153894cd7684a8a5aMam nadzieje że dostane szybkom odpowieć na e-mail lub na forum
 
Gratuluję patcha^^!Niesamowita jak dla mnie poprawa, nie mam nic sensownego do dodania:D.
 
PM said:
ketsu: to znaczy, że na polach mogłeś przed spaczowaniem znaleźć coś super-uber-turbo fajnego, a nie powinieneś. :)
Mam mieszane uczucia :) Patchować i szukać itemów gdzie indziej czy nie patchować i męczyć się z czasami ładowania :)
 
- Zablokowanie przeniesienia wykonywania sekwencji na neutralnych NPC (na prawdę nie chciałem bić niewinnych ludzi, Wysoki Sądzie!).
czyli nie będzie akcji- leję moby, podlatuje strażnik-idiota, na którego niechcący kilkam,po czym pojawia się Łowca Głów?ZA-JE-###-CIE
 
Zainstalowałem już. Powiem krótko: nie jestem zadowolny. Czas zapisywania: 3s i gotowe. Super. Czas ładowania: 3/4 minuty. Zawiodłem się. Ale może to wina mojego kompa? Jeśli ktoś ma podobnie piszcie. Jeśli nie to próbuje jeszcze raz instalować.
 
Aż mi ciśnienie podskoczyło. :DKumpel sie dziwił, ze mój Wiedźmin stoi i czeka, a ja nie gram.A ja na to - "Czeka na patcha. Ma być przed świętami".No a dzisiaj kartka w skrzynce, standardowo przewinąłem do dołu i.... "A, i jeszcze coś". Normalnie jak jakic szczegół, taki malutki bonusik do kartki :DSorry, muszę lecieć, bo mi Geralt się w karczmie zapije na smierć.
 
Dodam jeszcze tylko, że przyspieszenie ładowania/sejwowania zależy oczywiście od maszyny. Robiliśmy testy na kilkudziesięciu maszynach i statystycznie mamy 50-cio procentowe przyspieszenie ładowania.Miłych Śfiont, jakby to jeden nasz Forómowicz napisał. ;)
 
Wyłaczam wiedźmina juz mam wychodzic z rodzina na urodziny a tu patrzee email z cd projekt i patch 1.2 juz sie sciaga a na urodziny pojechali sami:) Brawo za patcha
 
Patch 1.2 zajmuje tyle co patch 1.1a i nie wymaga poprzedniej wersji poprawki. Ciekawe jak to wszystko upchnęli do nowego patcha. :eek:Jeszcze nowej poprawki nie sprawdziłem bo się ściaga, ale bardzo wolno. :-\
 
Hehe no fajne życzonka na święta :) gratulacje z powodu dotrzymania terminu wydania patcha :) Patch się pobiera już :p
 

SaLi

Forum veteran
SzakalPL said:
mowe mi odejmóje mam poprawke zainstalowanom ale gra nadal sie wyłacza SAMA oto nazwa problemu zkopiowałem wiec niewiem czy to ma jakisi sensodpis problemu: Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH Nazwa aplikacji: witcher.exe Wersja aplikacji: 1.2.0.1160 Sygnatura czasowa aplikacji: 4762d224 Nazwa modułu z błędem: witcher.exe Wersja modułu z błędem: 1.2.0.1160 Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4762d224 Kod wyjątku: c0000005 Przesunięcie wyjątku: 00337619 Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6000.2.0.0.768.3 Identyfikator ustawień regionalnych: 1045 Dodatkowe informacje 1: 9409 Dodatkowe informacje 2: 9d1b2b1a49884637a0c825b0a3cf0b00 Dodatkowe informacje 3: a268 Dodatkowe informacje 4: 930dbe459bafe9c153894cd7684a8a5aMam nadzieje że dostane szybkom odpowieć na e-mail lub na forum
3 slowa:NIE TEN DZIAŁ!
 
Super, będzie się w święta lepiej grało. Ciekawi mnie tylko że było dość głośno na polskim i nie tylko forum na temat problemu z wyskakującą informacją o nie spełnianiu wymagań minimalnych, a nie widzę tego w liście zmian. Ale może to dlatego że właściwie jest to lista "ważniejszych" "poprawek" a usunięcie procedury sprawdzania konfiguracji nie jest ani poprawką błędu, ani nie musi być "ważniejszą".Patch ściągnięty....wieczorem się przekonam ile krócej się ładuje. A jest to o tyle ważne że grając zazwyczaj w późno w nocy wielokrotnie zdarzyło mi się przysnąć pomiędzy lokacjami.....dzięki CDPRED
 
Top Bottom