Patch 1.2 dostępny!

+
gr00by said:
Nie ma alternatywnego serwera z łatką ? A może ma ktoś jakiś serwerek i wrzuci - podchodzę do ściągania 3 raz i wykłada mi się na 30 % około :/
Dołaczam się do prośby. Mi link ze strony nie działa w ogóle!!
 
No :) SUPER, dobra robota Panowie xp (ew. też Panie ) Zabieram się za przechodzenie ! Wszystkiego Najlepszego ;)
 
Już nie mam problemów z czasem wczytywania. Jest bardzo dobrze. Dziękuję REDzi :)EDIT: Zwracam honor.Geralt może chodzić. Nawet o tym nie wiedziałem ::)
 
dzieki wielkie za patcha :)ps. kiedy patch 1.3 ?? :p ps2. kiedy jakis edytor poziomow i zadan ?? :pps3. kiedy jakies rozszerzenie ?? :pps4. WESOLYCH SWIAT :)
 
Kto pisał ten changelog?! :)
Zablokowanie przeniesienia wykonywania sekwencji na neutralnych NPC (na prawdę nie chciałem bić niewinnych ludzi, Wysoki Sądzie!).
Tyle egzemplarzy "Wiedźmina" sprzedanych, to chyba na słownik wystarczy, nie? :>
 
Po próbnym graniu wida zmiany duże lokacje ładuja sie jak domki przed patchem czyli szybko:) zauwazylem wygladzenie interfejsu w rozdzielczosci 800x600 i zywsze kolory napisów i gra szybciej chodzi alno mi sie wydaje pozdrowienia Good Work!
 

gr00by

Guest
A ja po raz 4 miałem utratę połączenia i szlag trafił ściąganie :/ ehhhh - może ktoś wrzucić na jakiś http://www.mediafire.com/ albo coś podobnego ?1250 osób to pobiera (ograniczono ilośc połączeń tez do 1250... hmmm ciekawe :)
 
Hell, it's about time!Sejwowanie - nareszcie da się bezstresowo wchodzić i wychodzić z pomieszczeń, good job CDP. Z ładowaniem aż tak dużych postępów nie zauważyłem, ale nie jest źle.
 
Ja rownierz dziekuje :]
manol said:
;D Nareszcie! Dzis przylatuje do mnie GRA (szkoda ze w UK nie mozna kupic polskiej wersji jezykowej :-[ )
Fakt, powini pomyslec o poloni za granica :] a tak zostaja sklepy wysylkowe i allegro.pl :]
 
Heh a ja zauwazylem czestsze wywalanie do Windowsa niestety ... takiego problemu nie bylo wczesniej ... :/
 
Hmm bardzo bardzo ładnie ale......gdzie....jest..... chodzenie? Ile trzeba włożyć pracy w dodanie BANALNEJ OPCJI CHODZENIA! i nie piszcie mi proszę że jest ponieważ wiele osób nie znosi grania w rzucie izometrycznym i ja się do nich zaliczam za to uwielbiam tryb trzeciej osoby z kamerą za plecami więc proszę napiszcie mi gdzie jest problem aby tą małą dogodność wprowadzić. Ja chcę się rozkoszować i podziwiać to co stworzyliście więc nadal pozostaje mi Geralt "krab" ponieważ wszędzie chodzę bokiem :mad:. Pokazaliście nam że jesteście profesjonalistami. Gra jest piękna! Dużo się dzieje wokół wiedźmina i chwała wam za to. Jeszcze mały wysiłek.... naprawdę...Za patch należy wam podziękować to kawał dobrej roboty.Pozdrawiam
 
patch 1.2 = cudo gra działa szybciejsave w 5-7 sekundlokacje sie 2-3 razy szybciej wczytuja :)teraz jeszcze cos z mieczami na plecach zrobic trzeba :>? bo tak troche wisza dalej w powietrzu
 
DOgi said:
DOgi said:
Nie ma alternatywnego serwera z łatką ? A może ma ktoś jakiś serwerek i wrzuci - podchodzę do ściągania 3 raz i wykłada mi się na 30 % około :/
Dołaczam się do prośby. Mi link ze strony nie działa w ogóle!!
Polecam torrenty. Ktoś kto ma już patcha powinien wrzucić go na torrenty - do takich celów są idealne. :)My z biura nie możemy tego zrobić.Aha, no i przyznaję się do tej literówki w readme. MatÓra była taaaak dawno. :(
 
Mimo, że bez problemu przebrnąłem przez problematyczny fakt długiego wczytywania poziomów w wersji poprzedniej, uprzyjemniając sobie te momenty lekturą Mistrza i Małgorzaty, i dotarłem do zakończenia gry, postanowiłem zobaczyć, co Wyście tam wykombinowali w tej łatce :)Przeszedłem prolog. Rewelka, chłopaki. Zapis to sekundka, dwie. Wczytywanie wciąż nie jest najkrótsze, ale ... nikt nie powiedział, że Mistrza i Małgorzaty nie można przeczytać drugi raz ;). Tym, co mnie najbardziej i najmilej zaskoczyło to zoptymalizowanie kodu. Przybyło FPSów, widać to w moim przypadku bardzo wyraźnie. do średniego poziomu detali brakowało mi tak.. 5-10 FPS. Teraz wszystko śmiga fajnie, niewyczuwalne jest już haczenie.Po przejściu prologa gry nie zakończę. Nie planowałem tego.. ale skoro jest okazja- przejdę jeszcze raz ;) Dzięki chłopaki, dobra robota.
 
gr00by said:
polecam pobrać jakiś mini obraz (bynajmniej ja tak zrobiłem bo płyta w napędzie zabijała ciszę w moim pokoju) i odpalać z obrazu który w jakiś cudowny sposób normalnie działa ;)zajmuje on 26 MB a 100% zastępuje płytkę, która jest faktycznie uciążliwa ;)
Czy masz może opis jak to zrobić?
 
Top Bottom