Patch 1.3 Problem przy walce z Kejranem

+
Status
Not open for further replies.
Patch 1.3 Problem przy walce z Kejranem

Witam !

Otóż mam pewien kłopot, przechodzę W2 kolejny raz tylko z tym , że teraz z patchem 1.3 i przy walce z Kejranem w Akcie I po rozwaleniu 3 macki jest moment gdy Kejran macha jedną z dwóch głównych macek a Geralt łapie się tej macki i należy wciskać lewy przycisk myszy cały czas go naciskam i prawidłowo napełnia się pasek, po czym odrzuca Geraltem (jakby to było , że pasek nie został napełniony)i nie ma scenki , że rozwala się ostatnia część tego mostu po którym biegniemy do Kejrana i zaczyna się QTE .

Ktoś mógłby mi pomóc ? byłbym wdzięczny :)
 
Spróbuj rozwalić czwartą mackę, bo jest taka możliwość. Nie wiem czy coś to da, ale ja zawsze rozwalałem 4...... Może szybciej klikaj.....No cóż, możliwe też, że będzie trzeba do tego problemu podejść od strony technicznej więc tu wymiękam.. ;]
 
Czwartą mackę też rozwaliłem i po tym było tak samo , klikałem tak szybko , że masakra :( nie wiem czemu się tak dzieje wcześniej tego nie miałem problemu. Ale i tak Co dziękuję :)
 
Ja też gram na patchu 1.3 i nie miałem takiego problemu.
Spróbuj odpalić save'a przed walką :) .
 
To prostsze niż myślisz, ustaw w konfigu rozdzielczość 800x600 (serio), odpal i jak złapiesz mackę szybko klikaj. Wierzcie mi ale to kwestia FPS'a nawet kiedy wydaje nam się, że jest spoko. Mi pomogło.
Pozdro
 
A plik z zapisem ma za duży rozmiar żeby tutaj wrzucić, do momentu aż się zapełni oczywiście i powinna wyskoczyć inf o wciśnięciu space a mi ta inf nie wyskakuje
 
Niestety w moim przypadku ten sposob nie zadziałał. Mój komputer ledwo spełnia wymagania sprzetowe i myśle że to jest probem. Jeśli mogłby ktoś pokonać dla mnie Kejrana byłbym bardzo wdzieczny a jeśli osobnik jest z okolic Leszna WLKP to postawie DUUUŻE ZIMNE PIWO.
Poniżej link do mojego save spakowane 7zipem.
W razie czego w robocie jestem dostepny przez prawie 10godzin dziennie na gg wiec daje nr 6278500


http://hotfile.com/dl/126634280/bee6601/gamesaves.7z.html
 
szymonmik22 said:
Niestety w moim przypadku ten sposob nie zadziałał. Mój komputer ledwo spełnia wymagania sprzetowe i myśle że to jest probem. Jeśli mogłby ktoś pokonać dla mnie Kejrana byłbym bardzo wdzieczny a jeśli osobnik jest z okolic Leszna WLKP to postawie DUUUŻE ZIMNE PIWO.
Poniżej link do mojego save spakowane 7zipem.
W razie czego w robocie jestem dostepny przez prawie 10godzin dziennie na gg wiec daje nr 6278500


http://hotfile.com/dl/126634280/bee6601/gamesaves.7z.html
Nie jestem z okolic Leszna WLKP, ale z okolić Grodziska WLKP blisko Leszna mogę ci przejść Kejrana.
 
Byłbym niezmiernie wdzięczny link jest dostepny powyżej jutro jestem w robocie koło 10 wiec bede przed kompem
 
szymonmik22 said:
Byłbym niezmiernie wdzięczny link jest dostepny powyżej jutro jestem w robocie koło 10 wiec bede przed kompem
Wyślij mi wiadomość z twoim e mail wyśle ci save
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom