Patch 1.30 - błąd podczas instalacji

+
Patch 1.30 - błąd podczas instalacji

Dziwna sprawa - podczas instalacji łatki patch_witcher3_2.0.0.51.exe dostałem na sam koniec informację o błędzie: "Incorrect version of: L:\Gry\The Witcher 3 Wild Hunt\\content\metadata.store". Wszystkie pozostałe patche (DLC, H&S, B&W) zainstalowały się prawidłowo. Gra uruchamia się normalnie i pokazuje wersję 1.30. Jest się czego bać?

EDIT: raczej wykluczam błędnie pobrany plik. Za drugim razem pobrało się to samo. Na wszelki wypadek MD5 = BE7AB0E63E15EDB9906FFE36230BADF1
 
Last edited:
Dziwna sprawa - podczas instalacji łatki patch_witcher3_2.0.0.51.exe dostałem na sam koniec informację o błędzie: "Incorrect version of: L:\Gry\The Witcher 3 Wild Hunt\\content\metadata.store". Wszystkie pozostałe patche (DLC, H&S, B&W) zainstalowały się prawidłowo. Gra uruchamia się normalnie i pokazuje wersję 1.30. Jest się czego bać?

EDIT: raczej wykluczam błędnie pobrany plik. Za drugim razem pobrało się to samo. Na wszelki wypadek MD5 = BE7AB0E63E15EDB9906FFE36230BADF1

U mnie też przerwało raz do tego odinstalowało jakieś pliki z Microsoft visual c++ 2013, lub całość a nie zainstalowało na nowo dopiero komunikat przy odpalaniu z pliku exe. gry pokazał, że brak plików z Microsoft visual c++ 2013 i ręczna instalacja na nowo pomogła.
 
Ja miałem podobnie ściągałem przez Galaxy i mimo że to najmniejsza łatka, jaka wyszła 1gb to proces instalacji był długi. W galaxy jakiś komunikat typu extracting dostałem taką samą informacje o tym samym pliku, po czym rozpoczęło się pobieranie czegoś, co ważyło 1.5 gb. Pobrało się zainstalowało dałem jeszcze weryfikacje na wszelki wypadek i dociągło 500mb dziwne jest te galaxy XD.
 
A czy ktoś, u kogo instalacja przeszła bezproblemowo mógłby podrzucić do porównania ten plik metadata.store?

EDIT
Dobra, już nieaktualne. Reinstalowałem całą grę od zera i problemu już nie wystąpił. Niemniej jednak dziwne to było.
 
Last edited:

Similar threads

Top Bottom