Patch 1.5 do ściągnięcia już 8 lipca!

+
Patch 1.5 do ściągnięcia już 8 lipca!

Już 8 lipca będzie można pobrać nową łatkę do gry Wiedźmin oznaczoną numerkiem 1.5.Nowy patch koncentruje się głównie na usunięciu uciążliwych zabezpieczeń, umożliwieniu gry bez płyty oraz zapewnia dodatkowe godziny rozrywki dzięki nowym przygodom stworzonym przez fanów. Zarówno platynowa edycja Wiedźmina, jak i patch 1.5 są kolejnym etapem "życia" gry, a jednocześnie sposobem na podziękowanie naszej społeczności modderskiej za pracę włożoną w tworzenie przygód.Cechy Patcha 1.5Modyfikacje:- Usunięto zabezpieczenie przed kopiowaniem (DRM).- Gra nie wymaga już umieszczania oryginalnej płytki w napędzie podczas uruchamiania.- Łatka poprawiająca problemy z systemem dźwięku EAX i rozmyciem grafiki.Dodatkowa zawartość:- 5 dodatkowych przygód stworzonych przez community: "Podstępy", "Szlag by trafił te bagna", "Upiory w Cichej Wólce", "Wesele", "Wiedźminkołaj"Aby poprawnie zainstalować patch 1.5, wymagane będzie posiadanie Wiedźmina zaktualizowanego do wersji 1.4 (edycja rozszerzona). Ponadto, nasza strona WWW zostanie wzbogacona nowymi bonusami graficznymi i muzycznymi, stworzony zostanie także nowy dział "Modyfikacje", z którego będzie można pobrać mod zmieniający trudność gry autorstwa Andrzeja "Flasha" Kwiatkowskiego (który został dołączony do platynowej edycji Wiedźmina).
 
1.Fajnie,choć dla CDprojekt to zła strategia,bo jeden koleś pożyczy połowie klasy Wiedźmina i będą mogli grać bez płytki,a tak to by na pewno część z nich kupiła osobno tą grę,poza tym to takie zezwolenie na piractwo,oczywiście,że będzie to przyjemne dla mnie i dla innych ludzi,ale dla mnie to takie tracenie pieniędzy przez CDProjekt :)2.Dlaczego tak późno?W sklepach będzie dostępne już 26 Czerwca ;)
 
Karule said:
1.Fajnie,choć dla CDprojekt to zła strategia,bo jeden koleś pożyczy połowie klasy Wiedźmina i będą mogli grać bez płytki,a tak to by na pewno część z nich kupiła osobno tą grę,poza tym to takie zezwolenie na piractwo,oczywiście,że będzie to przyjemne dla mnie i dla innych ludzi,ale dla mnie to takie tracenie pieniędzy przez CDProjekt :)2.Dlaczego tak późno?W sklepach będzie dostępne już 26 Czerwca ;)
1. Kto che grać bez płyty to i tak może, w necie jest pełno cracków i programów powodując, że nie potrzeba płytki. Albo wystarczy ściągnąć Wiedźmina z neta, dla chcącego (piractwa) nic trudnego.2. Aby kilka osób kupiło Wiedźmina w EP, a nie ściągało z neta patcha. Może przez te niecałe 2 tygodnie coś zarobią. :)
 
Pewnie gdzieś już o to pytano, ale niestety nie jestem na bieżąco z forum. Czy nowe przygody będą z dubbingiem?
 
Zdaję się, że 8 lipca wychodzi międzynarodowa wersja 1.5 - z przygodami i modami przetłumaczonymi na angielski. I do Sieci trafią obydwie wersje: polska i angielska.
 
Dla mnie dobra wiadomość, albowiem obawiam się o stan wytrzymałości mojej płyty. Może, jak wyprodukujemy nową wersję mapy (nieprędko, ale mamy ciekawe pomysły), to RED zwróci swe oko także na nas.
 
Szkoda że patch do ściągnięcia dopiero 8 lipca. Najpierw miał być w dniu premiery... ER było do pobrania w dniu premiery, ale cóż...
 
Przecież będzie do pobrania w dniu premiery... edycji międzynarodowej. CDP nie może przecież udostępnić w Sieci patcha przed wydania pudełkowej wersji zagranicą przez Atari.
 
szkoda że te przygody nie będą z dubbingiem ale i tak fajnie ż e coś zrobią !!najbardziej mnie wkurzało w er że nie mogłem włączyć EAX a teraz proszę bardzo!czy na pewno będzie do kupienia 26 czerwca?? akurat mam wyjazd na badania do wrocka to kupie w empiku jak będzie!!
 
no nareszcie coś nowego do Wiedźmina. Znów sobie pogram!!! mogli zrobić przygody z dubbingiem no ale cóż. ważne że coś będzie
 
Szkoda, że znów kolejna obsuwa :-\ , a myślałem że już tego 26 będzie :dead:. Niby path ma sprawiać że gra będzie działac bez płyty, a mi już dawno beż płyty chodzi. Nie ma to jak pograć w Wiedźmikołaja latem...
 
Fajny bajerek :)Ale moim zdaniem usunięcie zabezpieczenia przed kopiowaniem, to jakieś nieporozumienie. ???
 
wklepcie w googla "cykl życia produktu" i dowiecie się dlaczego teraz można już zdjąć zabezpieczenie... ;)
 
I tak (prawie) każdy fan Wiedźmina na pewno ma oryginalną kopię gry. Niektórzy zaczynają granie od piratów, pożyczają np. od kolegi. Gra się podoba i kupują sobie swoją własną.
 

SaLi

Forum veteran
McSloniu said:
I tak (prawie) każdy fan Wiedźmina na pewno ma oryginalną kopię gry. Niektórzy zaczynają granie od piratów, pożyczają np. od kolegi. Gra się podoba i kupują sobie swoją własną.
Naiwnosc z Twojego posta az bije po oczach...Jak ktos sciagnie pirata to go przejdzie i o grze zapomni. Taka smutna prawda.
 
Top Bottom