Patch 1.5 do ściągnięcia już 8 lipca!

+
Panowie, spokojnie. Wyjdzie w odpowiednim czasie, ni prędzej, ni później. Spamem tego nie przyspieszycie, co najwyżej mogę Was popieścić moimi gromami, które mają + 5000 do elektryczności :p.
 
Iwona said:
Panowie, spokojnie. Wyjdzie w odpowiednim czasie, ni prędzej, ni później. Spamem tego nie przyspieszycie, co najwyżej mogę Was popieścić moimi gromami, które mają + 5000 do elektryczności :p.
A czy zapisy gry z patcha 1,4 będą prawidłowo działać na 1,5? Bo nie wiem czy mam czekać, czy już mogę zacząć grę od nowa, Nie chce potem marnować czasu na granie od nowa 2 raz. :)
 
Aspect335 said:
O której wyjdzie?
Jak wszystko zostanie dopięte. Witaj na forum :)Proszę, by jednak o to nie pytać 10 razy na każdej stronie. Cierpliwości. Godziny i tak nikt nie poda. :peace:
 
Witajcie ;p Jest to moj 1 post na tym forum xD. A wiec tak mam takie pytanie. Czy gdy zaktualizuje gre z wersji 1.4 do 1.5 to czy moje save mi zostana czy sie usuna? Bo nie wiem czy aktualizowac teraz ( jestem po odczarowaniu strzygi, takze nie widzi mi sie grac od nowa ;p). Tzn i tak mam chec jeszcze raz przejsc tym razem na hard bo podobno fajna zabawa z miksturkami itp xD bo na medium to nie bardzo potrzebuje mikstur ;p.
 
LaXoR said:
Witajcie ;p Jest to moj 1 post na tym forum xD. A wiec tak mam takie pytanie. Czy gdy zaktualizuje gre z wersji 1.4 do 1.5 to czy moje save mi zostana czy sie usuna? Bo nie wiem czy aktualizowac teraz ( jestem po odczarowaniu strzygi, takze nie widzi mi sie grac od nowa ;p). Tzn i tak mam chec jeszcze raz przejsc tym razem na hard bo podobno fajna zabawa z miksturkami itp xD bo na medium to nie bardzo potrzebuje mikstur ;p.
Na 90 % będą działać. Tak myślę.
 
Jeżeli chodzi o to, że nadal brak nowego patcha, to wydaję mi się, że skoro miał pojawić się 8 lipca to wszystko powinno być przygotowane tak, aby pierwsi fani gry mogli tego patcha pobrać już po północy. Ale ja mogę poczekać. Co mi tam. Mam tylko nadzieję, że serwery dadzą radę i ściągnę go jeszcze dzisiaj przy sensownej szybkości pobierania.Pozdrawiam.Update:patch jest. Informacji na stronie głównej nadal brak.
 
DarekMax said:
DarekMax said:
Obawiam się, że tak jak masz w linku jest to wersja rozszerzona, ******ąca grę do wersji 1.4.Jeżeli chodzi o to, że nadal brak nowego patcha, to wydaję mi się, że skoro miał pojawić się 8 lipca to wszystko powinno być przygotowane tak, aby pierwsi fani gry mogli tego patcha pobrać już po północy. Ale ja mogę poczekać. Co mi tam. Mam tylko nadzieję, że serwery dadzą radę i ściągnę go jeszcze dzisiaj przy sensownej szybkości pobierania.Pozdrawiam.
To na 100% ten. Tytuł brzmi "The Witcher Patch 1.5". Zesztą, przeczytaj sobie opis, wszystko pasuje.
 
zwierzch said:
To na 100% ten. Tytuł brzmi "The Witcher Patch 1.5". Zesztą, przeczytaj sobie opis, wszystko pasuje.
Nie no oczywiście masz rację. Mój poprzedni post wynikał ze zbyt szybkiej chęci odpowiedzi. Moja wina. Przepraszam. Pozdrawiam.
 
DarekMax said:
DarekMax said:
To na 100% ten. Tytuł brzmi "The Witcher Patch 1.5". Zesztą, przeczytaj sobie opis, wszystko pasuje.
Nie no oczywiście masz rację. Mój poprzedni post wynikał ze zbyt szybkiej chęci odpowiedzi. Moja wina. Przepraszam. Pozdrawiam.
Spoko, nic się nie dzieje :). Pozdrawiam.
 

Jimp

Forum veteran
Działa ja już ściągnąłem 15 minut temu i wszystkie przygody działają . Jest OK .
 
zwierzch said:
Ściągnięte. Idę zainstalować, może nic nie pie******.
Daj znać, czy dobrze działa i czy to w ogóle jest to. :)EDIT: -JIMP- wyprzedziłeś mnie. Dzięki!
 

Jimp

Forum veteran
McSloniu said:
McSloniu said:
Ściągnięte. Idę zainstalować, może nic nie pie******.
Daj znać, czy dobrze działa i czy to w ogóle jest to. :)
To jest to ... A jak nie jest to ma to wszystko co powinno mieć ...
McSloniu said:
Zaczynam ściągać, nie mogę się doczekać :)
Nie ma się czym napalać parę przygód i łatka .
 
Top Bottom