Patch 1.5 do ściągnięcia już 8 lipca!

+
Ja też już ściągam, potem jak się wszyscy rzucą to będzie to samo co przy patchu 1.4 :) co prawda sam tego nie uświadczyłem bo zakupiłem update, ale same czytanie tego powodowało ciarki :)
 

Jimp

Forum veteran
Działają .A jeśli ktoś by miał wątpliwości ,że to nie jest oryginalna łątka http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=24722.0;topicseen
 
Tak ja poprzednicy mówili, wszystko działa. Praktycznie nic się nie zmieniło, tylko nowe przygody.
 
Zainstalowałem wczoraj ER, Wiedźmin przestał się uruchamiać ... zainstalowałem jakiś eaxfix ale miałem problemy z wyświetlaniem grafiki (czarne plamy na niektórych postaciach) no i brak udźwiękowienia dodatkowej przygody ... dzisiaj zainstalowałem patch 1.5 i znowu gra się nie uruchamia problem; witcher.exe, msseax.flt czyli znowu eax myślałem że łatka rozwiązuje ten problem ... wtf !!?? Może poczekam na patch 1.6... :teeth:Dziwne ludzie narzekali po premierze na bugi w grze a u mnie wszystko hulało aż miło ... a z każdym kolejnym patchem gierka zaczyna mi się sypać :whatthe:
 
Sephiroth said:
Zainstalowałem wczoraj ER, Wiedźmin przestał się uruchamiać ... zainstalowałem jakiś eaxfix ale miałem problemy z wyświetlaniem grafiki (czarne plamy na niektórych postaciach) no i brak udźwiękowienia dodatkowej przygody ... dzisiaj zainstalowałem patch 1.5 i znowu gra się nie uruchamia problem; witcher.exe, msseax.flt czyli znowu eax myślałem że łatka rozwiązuje ten problem ... wtf !!?? Może poczekam na patch 1.6... :teeth:Dziwne ludzie narzekali po premierze na bugi w grze a u mnie wszystko hulało aż miło ... a z każdym kolejnym patchem gierka zaczyna mi się sypać :whatthe:
Mam to samo, po instalacji 1.5 gra nie uruchamia się.
 

Jimp

Forum veteran
To jest patch , jak se chcesz . Ale tam nic takiego nie ma . To raczej chwyt marketingowy .
 
może była już o tym mowa ale czy trzeba zaczynać historię na nowo żeby jakieś poprawki zaczęły hasać ?? :hmmm:
 
Po tej zmianie gra wykłada mi się dosyć często. Najgorzej, że dzieje się to w krytycznych momentach. Bazy salamandry (koniec III-jki) przejść się nie da bez crashu (przynajmniej na mojej konfiguracji). Za moment reinstaluję sobie 1.4.....Pozdrawiam
 
kesiek said:
lipa nie ma głosu może ktos cos na to poradzic??
Ludzie, już 10 razy odpowiadam na to pytanie, :) no może 3 raz :D. Piszcie gdzie nie ma dźwięku: w głównej przygodzie gry? W oficjalnych przygodach czy w fanowskich, bo fanowskie przygodny nie posiadają dubbingu.
 
Troszkę dla mnie niezrozumiałe, że są trzy punkty w patchu, z czego jeden (EAX) jest - przynajmniej w moim przypadku bzdurą, bo zamiast raz na zawsze rozwiązać problemy z EAX, to popsuł to co naprawił hotfix do 1.4 i gra nie działa przy włączonym EAX. Muszę ręcznie grzebać w panelu sterowania by obniżać jakość dźwięku by gra w ogóle ruszyła. Druga "poprawka" - w Wiedźmina bez płyty gram od bodaj 1.3 - może pudełkowa rozszerzona wymagała płyty, ja mam wydanie premierowe, więc co to za udogodnienie ;) Kopiować nie zamierzam, ale że lubię CDP Red, to powiedzmy, że to działa. Trochę słabo...Jakiś hotfix do patcha 1.5 jest planowany?
 
Co za syf. Na partycji C: mam wolnego 300-400 MB (bo tak!), Moje Dokumenty przeniesione na D:, oczywiście patch instaluje dodatkowe przygody na C: i... braknie miejsca.Polecam szanownym "tfurcom" przemyśleć takie sprawy na przyszłość. Dysk może ma 200 GB ale nie każdy robi partycję systemową większą niż 5 GB.
 
Twórcy gry nie mają obowiązku przejmować się wielkością partycji na dysku graczy. Zwłaszcza jeśli ktoś ma tylko 300-400 MB wolnego miejsca na C, co już wpływa na znaczne pogorszenie wydajności pracy całego kompa. Nawet nie ma miejsca, żeby zapisać większe pliki tymczasowe bez fragmentacji. 5 GB miejsca na windę to skromna ilość. Vista zżarłaby ci to w 10 minut :DZgodnie z ustawieniami gry i domyślnymi systemu miejsce na wszelkie przygody znajduję się w jednym katalogu na C i... faktycznie, to nieco lipa w przypadku tak dużego patcha z przygodami. Ale jeśli ktoś ma dysk 200 GB, to dziwne, że nie ma tych marnych 300 MB miejsca na C na pliki patcha...
 
No jasne. Twórcy gry nie mają obowiązku przejmować się tym, gdzie instalują się pliki. Wchodzą do All Users na C:.. czego nie chcę. I nie można tej lokalizacji zmienić w instalatorze.Nie można było tego przewidzieć, przemyśleć i... "mieć w obowiązku". Teraz specjalnie, by pograć w dodatkowe przygody przeorganizuję sobie partycje na dysku. Łał, mam zabawę na pół niedzieli z przenoszeniem danych.A może nawet reinstalkę systemu zrobię? Och, przecież zbywa mi czasu..Tylko po jaki ch.. mi przygody na C:?Ok, odinstalowałem niepotrzebne programy, teraz mam 573 MB wolnego. Odpalam instalkę patcha... ojej, nie można go zainstalować bo podobno "Wiedźmin nie został prawidłowo zainstalowany". Jestem urzeczony inteligencją twórców tej aktualizacji.
 
Żaden developer nigdy nie będzie miał takiego obowiązku. Każda gra i jej część, czyli też patch ma określone wymagania sprzętowe i jednym z nich jest miejsce na dysku. Jak nie spełniasz takiego warunku to nie wina developera. Jak masz za słaby procesor lub kartę graficzną to też nie idziesz ze skargą do developera, żeby przemyślał co robi.I proszę nie być tak szybkim w ocenianiu czyjejś inteligencji.
 
Dopsz, postaram się już nie rzucać quasi-inwektyw :pAle to do dewelopera należy przewidzenie problemów. Deweloper ma założyć, że użytkownik jest głupi, ma mało miejsca, nie umie kliknąć tego czy tamtego, itp. Wymagania gry są podane? OK, respektuję minimalną konfigurację sprzętową. Mój komp nie jest stary, więc spełnia założenia.Na D: mam 15 GB przeznaczone na grę i jej savy. C: to system - po jaką cholerę tam mi się coś instaluje? Teraz mam zwolniony ponad 1 GB. Zreinstalowałem Witchera bo "nie był prawidłowo zainstalowany" i patch nie chciał wejść, mimo zwolnionego miejsca na C:.No sory gregory, ile mogę mielić tymi płytkami? Chciałem po prostu pograć, a tu dupa, od dwóch godzin same problemy.
 
Top Bottom